Підбір туру в Європу і по всьому світу Супермаркет подорожей

«Сільпо Voyage» - це мережа туристичних агентств, яка активно розвивається. З 2014 р. працює з провідними туроператорами, авіакомпаніями і системами бронювання України та світу. Наші партнери надають широкий спектр послуг та пропозицій. На даний момент в мережі налічується 10 філій - 8 з них в м. Київ, один - в м.Одеса та один - у Львові. В майбутньому планується відкриття наших філій в інших великих містах України. 

Співробітники компанії - це професіонали з великим досвідом роботи в туризмі. Завдяки широкому спектру пропозицій «Сільпо Voyage» Ви неодмінно знайдете те, що підійде саме Вам, а завдяки широкому спектру послуг агентства, наші співробітники із задоволенням підберуть відпочинок, який ідеально Вам підійде. 

Наш принцип роботи - індивідуальний підхід до кожного клієнта і партнера, приділяючи увагу деталям і дотримуючись контролю якості послуг, що надаються. 

Головна цінність нашої компанії - це наші клієнти. 

Мережа турагенцій «Сільпо Voyage» пропонує Вам скористатися онлайн сервісом пошуку і замовлення авіаквитків, де Ви зможете дізнатися всю інформацію про те, які регулярні авіарейси з України виконуються міжнародними та українськими авіакомпаніями. 

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ваш відпочинок був незабутнім, і Ви почували себе впевнено і комфортно під час подорожі!