Відпочинок в Австрії

Показати на мапі

Туризм

Австрія по праву вважається однією з найкрасивіших країн Центральної Європи. Це країна лугів, озер, альпійських вершин, пишних лісів. Вона приваблює туристів мальовничими селами Тіролю, культурними та історичними красотами Відня і Зальцбурга, популярними лижними курортами, красою національних парків.

Гарячі тури в Австрію надають туристам прекрасну можливість не тільки насолодитися мальовничими гірськими пейзажами, покататися на лижах, поправити своє здоров'я, але і познайомитися з багатою культурною та історичною спадщиною цієї великої країни.

Австрію недарма вважають раєм для лижників і любителів активного відпочинку, адже австрійські гірськолижні курорти відомі не тільки в Європі, але і в усьому світі. Прекрасно обладнані лижні траси розташовані біля готелів. Австрійські курорти пропонують комфортні і оптимальні умови для катання на лижах і для заняття іншими видами зимового спорту. Тут можна знайти трасу для будь-якого рівня підготовки, а для новачків існують лижні школи, де інструктори навчать вас кататися.

Оскільки держава розташована в центральній Європі, туристам пропонуються різні види розваг і дозвілля. Багато туристів відвідують Австрію з метою оздоровлення, місцеві готелі відмінно підходять для повноцінного оздоровчого відпочинку.

Історія

Історія Австрії починалася ще в глибоку давнину. У давнину через території країни проходили численні торгові шляхи. Значний вплив на формування австрійської нації зробили кельти. Вони жили тут у V-VI століттях до н.е.

У II столітті до н.е. почалося завоювання австрійських земель римлянами, що призвело до романізації кельтів. А у V-VI століттях цей регіон заселили німецькі і слов'янські племена.

Історія Австрійської держави тісно пов'язана з історією Європи в цілому. У VII-VIII століттях територія Австрії перебувала під владою різних європейських країн.

У XII столітті територія Австрії ввійшла до складу Священної Римської Імперії. До XV століття в складі Австрії були практично всі сучасні території європейських країн. У XII-XV століттях ця держава була одною з найрозвиненіших і процвітаючих в Європі. У XV столітті країна стала політичним і економічним центром Священної Римської імперії. А герцоги з дому Габсбургів стали правити державою.

У XVI столітті Австрія брала активну участь у визвольному русі проти турецької навали. Вона приєднала до себе більшу частину Чехії та Угорщини ослаблих у цій війні, і стала багатонаціональною країною. У XVII-XVIII століттях правління імперії Габсбургів розширилося. На той момент площа Австрійської імперії поступалася за площею лише Росії.

У 1867р. Австрія стала Австро-Угорщиною, а в 1918р. вона розпалася на Чехословаччину, Угорщину, Австрію, частина земель відійшли Польщі, Югославії та Румунії.

За часів Другої Світової війни територія Австрії була захоплена Німеччиною. Після війни країна була розділена на 4 зони, і тільки в 1955 році була відновлена ​​незалежна республіка Австрія.

Пам'ятки

Унікальна і цікава культура Австрії здатна здивувати будь-якого туриста, а історичні пам'ятники, що прекрасно збереглися, залишать незабутнє враження. Австрійська столиця вважається одним з найкрасивіших міст Європи. У Відні збереглася величезна кількість пам'ятників архітектури і культури: знаменита Віденська опера, найстаріший у світі зоопарк, парк Бельведер, древній храм Святого Стефана і т.д. Дуже цікавим для туристів є місто Зальцбург - батьківщина Вольфганга Амадея Моцарта. Тут можна відвідати будинок-музей великого Моцарта і зануритися в атмосферу, яка надихала музиканта на написання всесвітньо відомих шедеврів. Крім цього, Австрія рясніє старовинними фортецями і замками, які вбачали розквіт і падіння Австрійської імперії.

Клімат

Клімат Австрії помірний, континентальний залежно від висоти місцевості. Найхолодніший місяць - січень, температура опускається до -2°С, в гірських районах до -15°С. Найбільш жаркі літні місяці - липень і серпень, повітря прогрівається до +25°С. Виділяються два туристичні сезони: літній і зимовий. Гірськолижні сезони тривають з початку листопада до середини квітня.

Відпочинок в Австрії

Австрія є країною традиційного зимового туризму. Відомі центри гірськолижного відпочинку Бад-Гаштайн, Мілштат, Ішгль, Майрхофен перетворилися в одні з найбільших європейських зимових курортів. Покататися на лижах в Австрії приїжджають туристи з усієї Європи, тому що продуманий до дрібниць комфорт мальовничих сіл і бездоганна якість трас забезпечує відмінний відпочинок кожному гірськолижникові. Традиційно кращим регіоном для занять улюбленим гірськолижним спортом вважається Тіроль.

Дозвілля

Якщо Ви вважаєте, що в Австрії можна тільки кататися на лижах і сноуборді, Ви помиляєтеся! Австрійські гори також порадують туристів катанням на санках. Найдовша, чотирнадцятикілометрова санна траса знаходиться в Брамберзі. Дуже популярні прогулянки на санях запряжених кіньми і катання на собачій упряжці. А тим, кому не сидиться на місці, рекомендуємо піші прогулянки засніженими лісами. Після довгої прогулянки мальовничими місцями, Вам буде приємно заглянути в місцевий ресторанчик, щоб поласувати шедеврами австрійської кухні. Ще можна покататися на ковзанах на неглибоких гірських озерах, а найбільший каток заливають щороку у Відні, його площа складає 6000 м2.

Курорти