Відпочинок в Велико-Тирнові

Болгарія

Показати на мапі

Туризм

Велико-Тирново, безперечно, самий мальовничий курорт Болгарії, що привертає до себе увагу великою кількістю церков і храмів, яких в місті, за словами місцевих жителів, як родзинок в булочці. Розташоване містечко в північних передгір'ях Баклан, біля річки Янтри. Тури в Велико-Тирново – це відмінний вибір для всіх любителів мальовничої природи, історичних пам'яток і колоритних традицій. Відпочиваючи в Велико-Тирново, можна дізнатися багато цікавих легенд і повір'їв, пов'язаних з місцевими пам'ятками і болгарською кухнею.

Пам'ятки

Відпочинок в Велико-Тирново сподобається всім туристам, адже саме в цьому місті зосереджено більшість цікавих пам'яток країни.

Потужна фортеця Царевец - візитна картка Велико-Тирново і одне з найбільш відвідуваних історичність місць. Весь значний захисний комплекс будівель є символом християнства. На внутрішньому дворі фортеці зведені будинки, бібліотека та інші громадські будівлі. Товсті міцні стіни оборонної споруди і в наші часи можуть захистити комплекс від ворога.

Неподалік від фортеці знаходиться красива церква Святих сорока мучеників, що привертає увагу туристів своїми писаними стінами і древньоболгарськими пам'ятниками - майстерними колонами з описом справ місцевих царів і життя тих років.

На зарослому пагорбі, в межах міста, археологи знайшли руїни 17 старовинних церков, розташованих близько один до одного.

Старе місто - історичний центр курорту, прогулюючись по якому буде цікаво побачити турецька конак, церква Костянтина і Олени, двір Хаджі Нікола і будиночок з мавпочкою.

Клімат

Погода Велико-Тирново м'яка, знаходиться під впливом помірного клімату. Температура повітря влітку в середньому досягає + 24 ° C. Взимку стовпчик термометра опускається до позначки 0 ° C.

Дозвілля

Путівка в Велико-Тирново принесе масу приємних емоцій і нових незабутніх вражень кожному мандрівникові. Це невелике містечко негласно вважається гастрономічною столицею країни. Пообідати тут можна дешево, але при цьому порції подаються в місцевих ресторанах національних страв досить великі. Приїжджаючи сюди, обов'язково варто спробувати страви з м'яса, традиційні болгарські пироги з м'ясом і овочами, а також місцеву мусаку. Цікавим є ставлення місцевих жителів до вина. За їх звичаєм, людина вибирає собі напій як пару, і не розлучається з ним все життя. Саме з цією метою і самі жителі, і приїжджі туристи дегустують різні сорти вин і вибирають те, що припало до душі найбільше.

Бажаючі розважитися можуть відвідати кращі нічні клуби країни. Серед молоді особливою популярністю користуються нон-стопи, коли в клуб заходять в 6 вечора, а виходять вже на наступний день, вдосталь Натанцювавшись і продегустувавши всі традиційні алкогольні напої.

Відпочиваючи в Велико-Тирново неодмінно варто своїми очима побачити дивовижне лазерне шоу, присвячене захоплення стародавньої фортеці.

Обов'язково варто відвідати базар Самоводська, на якому розташовуються десятки магазинчиків, сувенірних крамниць і ремісничих майстерень. Тут можна придбати ювелірні прикраси, зброя, картини, ікони, а також продегустувати деякі національні страви. Неодмінно варто скуштувати болгарський хліб, сир бринзу і смачні десерти. Особливою популярністю серед туристів користується косметика на основі рожевого масла, варення і чаї з трояндою.

Бюджетні хостели і готелі Велико-Тирново радо зустрічають мандрівників протягом усього року. Вартість проживання залежить від сезону, рівня готелю і наданих додаткових послуг - екскурсії, няні та аніматори для дітей, тренажерні зали, нічні клуби і бари. Іншими словами, ви без праці зможете підібрати собі на кілька днів апартаменти, які будуть вас влаштовувати по всіх параметрах.