Відпочинок в Нувейба

Єгипет

Показати на мапі

Туризм

Нувейба - маленький тихий єгипетський курорт на Синайському півострові, орієнтований в основному на розмірений сімейний відпочинок.

Курорт Нувейба розташований у 200 км від міжнародного аеропорту Шарм ель Шейх і в 85 км від Дахаба.

Слід зазначити, що сам по собі курорт не має визначних місць як таких, але туристам пропонуються численні екскурсії до сусідніх міст. Можна здійснити поїздку до Кольорового каньйону, екскурсію в Ізраїль та Йорданію, де туристи можуть на власні очі побачити гору Мойсея, монастир Святої Катерини, які знаходяться в Синаї, а також побувати в стародавньому і загадковому місті Петра.

Безпосередньо сам курорт Нувейба - це берегова смуга, що простяглася на 30 км, вздовж якої розташувалися невеликі поселення,чисельність жителів яких не перевищує 15 000 чоловік. Курорт має у своєму розпорядженні власний порт.

Нувейба пропонує мандрівникам відпочинок на прекрасних піщаних пляжах з похилим входом у море, де на дні можна зустріти коралові хащі.

Нувейба не такий популярний і багатолюдний як інші єгипетські курорти, тому тут можна чудово відпочити від людей і метушні.

Умовно Нувейбу можна розділити на дві частини: Тарабін, що знаходиться в 2 км від порту, і Музайяна - в 7км на південь.

Пам'ятки

Як згадувалось вище, пам'ятки в Нувейбі практично відсутні. Це тихий курорт, з розслабленою атмосферою, прославлений своїми чистими пляжами із зручним входом у море і прозорою водою.

До деяких пам'яток цього курорту можна віднести пляж з дельфінами, вхід на який коштує 10 єгипетських фунтів. Тут можна побачити справжніх бедуїнів і пограти з ручними дельфінами.

Порт Нувейби також можна віднести до місць для відвідування. Тут туристи можуть сфотографуватися з красивим морським пейзажем.

Якщо ви не любите сидіти на місці, тоді вирушайте оглядати стародавні пам'ятники на верблюдах в оазис Айн-ель-Фуртага.

Клімат

Погодні умови Нувейби протягом усього року сонячні і теплі. Взимку погода на курорті досить сприятлива для відпочинку, середня температура січня становить +22°С, хоча вночі може знижуватись до +15°С. Температура води приблизно +20°С.

Навесні тут стає достатньо спекотно, у квітні повітря досягає позначки +26°С, а вода прогрівається до +22°С.

Влітку на курорті гаряче, у липні повітря розжарюється до +36°С. Осінь тішить великою кількістю сонячних і сухих днів, середня температура жовтня +28°С.

Пляжі

Багато хто з місцевих турфірм включає у свої маршрути по Нувейбі пляж з дельфінами. На ньому можна не лише позасмагати, а й поплавати з дельфінами і подивитись, як ці милі створіння грають один з одним.

Особливо у захваті від цього видовища найменші туристи, адже, як правило, дельфінам самим подобається грати з дітлахами. Плавання з дельфінами тут відрізняється від плавання в закритому просторі дельфінарію, адже море для них природне середовище існування.

Дайвінг

Відпочинок у Нувейбі буде цікавий також прихильникам підводних занурень. Спокійне і мальовниче місце для підводного відпочинку, Нувейба припаде до душі тим, хто любить усамітнення від галасливого натовпу і незайману природу. Коралові сади із твердих і м'яких коралів з багатою різноманітністю морських мешканців у бірюзових прозорих водах.

Дайвінг у Нувейбі - спокійний захід. До місця занурення можна доїхати на вантажівці або джипі. У перервах між зануреннями вас почастують чашкою бедуїнської кави або чаю, і ще залишиться час, щоб повернутися до готелю і повалятись на пляжі або біля басейну.

Акваторія Нувейби, як і безліч інших місць, оголошена заповідником, тому місцеві дайв-центри активно дбають про збереження навколишнього середовища. В околицях Нувейби знаходиться заповідник Рас Абу Галум - морський рай серед дикої пустелі.

Дозвілля

Найпопулярніший вид активного відпочинку в Нувейбі - це заняття дайвінгом. Для цього курорт має у своєму розпорядженні всі відповідні умови. Найпопулярніші місця для занурень -- це пляжі Рас Абу Галум і Рас-Мамлах (слід пам'ятати, що ці місця відносяться до заповідника Рас-Мохаммед, тому для занурень тут необхідно отримати допуск).

Снорклінгом можна зайнятися у місці, яке називається Голова Диявола. Крім усього перерахованого рекомендуємо звернути увагу на Маагану - стіну із коралів висотою 30 метрів, де можна зустріти скатів або груперів.

Прихильникам шопінгу радимо відвідати район Табарін. Тут можна розважитись на дискотеці в нічному клубі.