Відпочинок в Сува

Фіджі

Показати на мапі

Туризм

Сува – галаслива та мультикультурна столиця Фіджі, де є все, чого тільки можна очікувати від великого міста: модні торгові центри, фермерські ринки, ресторани, розваги, а також величезний спектр культурних заходів. Сучасне місто, в якому й досі збереглося багато старовинних будівель (починаючи з колоніальної епохи), Сува пропонує парки, сади, музеї, активний відпочинок на свіжому повітрі та бурхливе нічне життя. Жива і динамічна столиця засліплює неймовірною сумішшю культур і великим асортиментом острівної екзотики.

Переміщатися містом дуже просто. Тут є зручні автобусні маршрути, що охоплюють також і передмістя. Автобуси ходять регулярно, кожні 15-30 хвилин. Поїздки на таксі теж обійдуться відносно дешево. Зі столиці автобусом можна дістатися до інших популярних туристичних точок, як наприклад, місто Нанді з найбільшим індуїстським храмом у Південній півкулі. Маршрут щоденного автобусного сполучення між цими містами охоплює місто-порт Лаутока, індо-фиджійске містечко Мба та прибережний курорт Ракіракі.

Готелі Суви балують туристів широким вибором пропозицій – від хороших бюджетних варіантів розміщення до висококласних дорогих. Особливу цінність несе готель «П'ять принців», розташований у кам'яній садибі 1920 року, з кількома елегантними номерами, окремою віллою, доглянутим газоном, садом і басейном.

Сува розташована на 5-кілометровому півострові південно-східного узбережжя Віті-Леву, головного острова Фіджі. Столиця посідає друге місце в країні за чисельністю населення (90 тисяч чоловік).

Клімат

Столиця Фіджі перебуває під дією вологого тропічного клімату, в якому виділяють два сезони: вологий і сухий. Проте погодні умови між сезонами ледь помітні як в температурах, так і в кількості опадів.

Вологий сезон, з листопада по квітень, характеризується більшою кількістю опадів. Це короткочасні зливи, які йдуть майже щодня. Температура вдень часто тримається на позначці + 32 ° C, а вночі повітря різко остигає, завдяки чому середні показники термометру в цей період року зводяться до + 23– + 28 ° C. Східні вітри, які дують протягом вологого сезону, також сприяють пом'якшенню клімату і роблять його комфортним для більшості туристів.

У сухий сезон, з травня по жовтень, погода ще більш сприятлива. Ці місяці також не страждають від нестачі вологи, хоча дощі бувають трохи рідше. Температури в цей період року більш помірні – + 22– + 27 ° C, із незначним коливанням протягом доби.

Пам'ятки та дозвілля

Вулиця Вікторія-Перейд – серце міста. На ній та в її околицях знаходяться одні з найкращих магазинів, готелів, ресторанів та нічних клубів, а також Муніципальна міська бібліотека, Будинок уряду (резиденція президента) та інші урядові будівлі.

Каммінг-Стріт відома своїми прекрасними ресторанами і магазинами безмитної торгівлі. Історія цієї вузької вулички така ж барвиста, як і її райдужні дерев'яні будівлі, що затінюють торгові ряди своїми верандами.

Муніципальний ринок – одна з головних визначних пам'яток столиці. Щодня сюди з'їжджається неймовірна кількість полінезійських, китайських, індійських та фіджійських фермерів і торговців, щоб продати свіжі овочі, фрукти, рибу, морепродукти, м'ясо, квіти, кокосове масло і майже все, що може стати в нагоді фіджійцям у господарстві. Окремі секції призначені виключно для продажу кави (національна рослина Фіджі), індійських спецій і солодощів, або інших специфічних продуктів, популярних в країні.

Через дорогу від продуктового Ви знайдете блошиний ринок – ідеальне місце для придбання оригінальних сувенірів. Тут представлені неймовірні вироби з дерева, предмети національного одягу, вироби з тапи (особлива місцева матерія з традиційним орнаментом) і ще більш незвичайні речі, як наприклад, ротангові спідниці для маленьких дівчаток або розмальовані гавайські гітари.

Парк Соло-е-Сува Форест – оазис з пишного тропічного лісу, багатого на приголомшливі рослини. Прогулянка під мелодійний спів екзотичних птахів по одному з численних маршрутів парку послужить чудовим перепочинком від міського шуму та суєти Суви.

Королівський яхт-клуб Суви – популярне місце не тільки серед яхтсменів, але й місцевих жителів та туристів. Тут Ви можете організувати пікнік, милуючись пристанню, насолоджуватися чудовими заходами сонця і почути багато цікавих історій від мандрівників з усього світу.