Рейтинг готелю

7
з 10
8
Кімнатиз 10
7
Сервісз 10
8
Чистотаз 10
1
Відгуків

Про готель

Затишний готель всього в 70 метрах від пляжу. З вікон відкривається прекрасний вид на околиці. Поряд з готелем розташований Спа-центр лікувальних джерел Агіяс Параскевис. Підійде для спокійного економічного відпочинку. Побудований в 2007 році. Загальна площа готелю 600 кв. м.

Контактні дані

Показати на мапі

Пляж

У 70 м. Малолюдний пляж близько Лутра Агиас Параскевис. Дуже гарне місце для шукачів спокійних пляжів з кришталево чистою водою. Дуже цікаве дно і багато рибок для любителів попірнати з маскою. Берег, звичайно, теж розрахований на любителя, так як він з круглих, але досить таки великих каменів. Дорога сюди йде проселочная. За напрямком від Салоніків, відразу після поселення Агіа Параскеви, на крутому повороті є з'їзд на ґрунтову, яка і спускається до пляжу.
  • готель на 3-й пляжній лінії або далі
  • міської пляж
  • піщано-гальковий пляж
  • шезлонги
  • парасольки

Розташування

Район Лутра Агіяс Параскевис, в 50 м від лікувальних джерел Агіяс Параскевис, в 5 км від селища Неа Скиони і в 110 км від аеропорту «Македонія» міста Салоніки. Автобусна зупинка в 50 м.

Розваги і спорт

Ультрасучасний Спа-центр при лікувальних джерелах Агія Параскеви (до 50 м). Відкритий басейн, критий басейн, перлинні ванни, масаж, сауна, хамам, лікувальні ванни, гідромасаж, фізіотерапія та ін

Відгуки