Балобонуси за подорожі у додатку «Сільпо»!

Просто встановіть додаток на свій смартфон ось тут та вказуйте номер вашого «Власного Рахунку», зазначений у додатку, вашому агенту щоразу, як купуєте нову подорож у «Сільпо Voyage», або скануйте QR з додатка, коли сплачуєте на касі за покупки у «Сільпо».

З додатком вся винагорода буде весь час під рукою, адже мережа туристичних агенцій «Сільпо Voyage» є партнером програми «Власний Рахунок». Тому разом із приємними враженнями та задоволенням від відпочинку учасники програми отримують додаткові переваги.

Повертаємо 1% від вартості покупки балобонусами на Власний Рахунок при бронюванні:

• ТУРИ:
1%, де 1 грн = 1 балобонус

• ГОТЕЛІ:
1%, де 1 грн = 1 балобонус
*тільки при ОНЛАЙН бронюванні готелів на сайті hotels.silpovoyage.ua (в партнерстві з booking.com)


__________

За кожні 100 грн. вартості покупки ви отримуєте 1 балобонус, а 1 балобонус - це 1 гривня знижки на наступні покупки в Сільпо.


__________

Використовуйте балобонуси «Власного Рахунку» при оплаті туру в «Сільпо Voyage», тим самим зменшіть вартість туру на суму Вашого бонуса.

Нарахування балобонусів на «Власний Рахунок» здійснюється лише при бронюванні турів та готелів в мережі туристичних агенцій Сільпо Voyage та не розповсюджується на інші послуги, що надаються агенцією: придбання залізничних квитків, страхування тощо.


З Сільпо Voyage економити легко!


__________
Детальніше про нарахування бaлобонусів на карту «Власний Рахунок»
Офіси Сільпо Voyage
Бронювання готелів
Бронювання турів