Відпочинок на о. Пхукет

Туризм

Пхукет - найбільший острів Таїланду, який розташований в годині польоту від столиці країни -Бангкока. Пхукет знаходиться на узбережжі Андаманського моря в оточенні чудових білих пляжів. Щорічно готелі Пхукета приймають все більше туристів, чим і пояснюється постійно зростаюча популярність курорту, незалежно від пори року. Пхукет пропонує прекрасні умови для заняття різними видами спорту, релаксу і оздоровлення. Вночі туристам не доведеться нудьгувати, адже тут відкрито безліч дискотек, казино, барів та ресторанів.


Клімат

Погодні умови курорту можна розділити на сезон дощів, що триває з кінця весни і до середини осені, і на жаркий сезон, з кінця осені і до середини весни. Тому тури в Пхукет слід купувати, виходячи з цієї сезонності. Але навіть сезон дощів не є особливою перешкодою для відпочинку на острові, як правило, дощі йдуть пару годин, після цього настає сонячна погода. Найнесприятливішим місяцем для відпочинку є вересень, в цей час тут випадає максимальна кількість опадів. Відносного найбільш влучного періоду для здійснення поїздки - це період з листопада по лютий, коли середня температура повітря становить від +22°С до +34°С.


Пляжі

Також тут знаходиться ще кілька цікавих пляжів: Ката (розташований в мальовничій бухті, яка оточена пагорбами), Май Као (найвіддаленіший пляж, що простягнувся на 12 км, діставатися туди потрібно автомобілем), Най Хан (дуже спокійний і тихий пляж по сусідству з монастирем), Най Янг (ідеальний пляж для плавання і снорклінга), Сурін і Камала, Чалонг і Равай, Банг Тао (пляж, де розташовані фешенебельні готельні комплекси).


Дайвінг

Пляжі і ціни на Пхукеті мотивують до зайнять дайвінгом та підводним плаванням. Найбільш влучним місцем є ланцюг Сіміланскіх островів, куди приїжджає безліч туристів з усього світу. Також заслуговує на увагу архіпелаг Сурін, знаменита скеля Рішельє, острова Ко Бон і Ко Тачаї. Прихильникам підводного плавання радимо відвідати Шарк Поінт (Shark Point), місце проживання акул і різних видів риб, рифи острова Рача Яй (де можна поспостерігати за восьминогами в природному середовищі існування) і, звичайно, затонулий круїзний лайнер Кінг Круізер (King Cruiser), що лежить на глибині 30 метрів.


Дозвілля

Ті, хто купує гарячі тури в Пхукет, хочуть не тільки відпочити, а й розважитися. Пхукет подарує гостям атмосферу веселощів і свята. Найвідомішими святами є Королівська Регата, фестиваль Дарів моря, Китайський вегетаріанський фестиваль, змагання з триатлону, свято «морських циган» Лой Руа Чао Ле і багато інших. На острові без проблем можна придбати сувеніри з олова, перлів, батіка і т.д.