Відпочинок в Энкамп

Андорра

Показати на мапі

Туризм

За 7 км від столиці Андорри, на висоті 1260 метрів над рівнем моря, чекає на туристів гостинне гірськолижне курортне містечко Енкамп. Спокійна атмосфера невеликого курорту, що потопає в зелені й ароматах хвої серед мальовничих гірських пейзажів, приваблює з усього світу туристів, які полюбляють зимові види спорту, своєю розвиненою інфраструктурою й приголомшливими умовами катання, що дозволяє провести незабутній активний відпочинок на крутих віражах і спокійних трасах гірськолижного Енкампа. Курорт Енкамп є частиною відомої в усьому світі й популярної в Європі зони катання Грандваліри. Численні готелі на будь-який смак привертають до гірськолижного курорту насамперед досвідчених лижників, проте відпочинок у Енкампі - вельми популярний напрям і для сімейного відпочинку.

Пам'ятки

Крім приголомшливого гірськолижного відпочинку, туристам, які обрали Енкамп місцем відпочинку, буде цікаво відвідати Національний Музей автомобілів, що володіє приголомшливою колекцією експонатів: у ньому можна побачити моделі автомобілів, мотоциклів та велосипедів, які на сьогодні не збереглись більше ніде в світі. На думку експертів, експозиція музею є найбільш рідкісною й різноманітною в усій Європі. Місцева історична пам'ятка - комплекс будівель церкви Сант-Рома: безпосередньо церква, сторожова башта, цистерни для води й руїни укріпленого будинку, час побудови якого належить до раннього Середньовіччя. Sant Jaume dels Cortals - церква більш сучасна, відкрита в 1999 році біля лісу Ллау, недалеко від гребеню Сент-Джеймс, на якому знаходиться стара церква Св. Філіпа й Св. Джеймса. Вона ідеально вписується в ландшафт і відкриває вид на долину Cortals. У декількох метрах від церкви побудовано невелику дзвіницю. У містечку Santiago Cortals, прямо за старою церквою, можна побачити Язичницьку площу ірландського архітектора й прекрасне село Rigoder. Недалеко від церкви Sant Jaume dels Cortals знаходиться панорамний майданчик, з якого можна побачити всі стежки Енкампа, а також насолодитися прекрасним видом пишних місцевих пейзажів.

Ще одна визначна пам'ятка курорту - спортивно-розважальний центр Енкамп Мультиспорт Центр, де, відпочиваючи від вражаючих гірськолижних трас, туристи можуть провести час у критому басейні, пограти в теніс або сквош, відвідати тренажерний або ігровий зал, розслабитися в сауні або масажному кабінеті. Tomb of Nerea - найпопулярніший і найзахоплюючий маршрут на курорті, який пролягає лісами й долинами, захоплює своіми видами та цілющим гірським повітрям кришталевої чистоти.

Клімат

Від холодних північних вітрів Енкамп надійно захищають гірські вершини, що оточують курорт. Середня температура в розпал сезону, з грудня по січень, становить від -2 до +2°С. Нерідко навіть на гірських схилах стовпчик термометра підскакує вище позначки 0°С. Ясних сонячних днів курорт має до 250 на рік, однак зима балує Енкамп рясними снігопадами, що дозволяє трасам курорту перебувати в ідеальному для катання стані.

Траси

Енкамп належить до туристичної зони Гранд Валіра. Траси будь-якого рівня складності на цьому курорті завжди доглянуті та забезпечені зручною розміткою й всім необхідним обладнанням та сервісом. Підйомник Фунікамп доставляє гірськолижників із Енкампа до зони катання Па де ля Каса - Грау Пік, на саму вершину, з якої можна спуститися в долину Грау Пік, а потім продовжити катання в долині Па де ля Каса . Зона Па де ля Каса - Грау пік знаходиться на схилах високого хребта, позбавленого рослинності. Спуститися можна до двох долин: східним схилом у Па де ля Каса й західним - у Грау Пік. Довжина трас Па де ля Каси становить близько 100 км, усі траси знаходяться в ідеальному стані. Наявні також і досить складні спуски. У нижній частині долини - м'які схили для тих, хто тільки опановує гірськолижний спорт або сноубординг.

Долина Грау Пік володіє лісовими трасами й гірськолижною школою, там же є пологі й широкі спуски для тренувань новачків. Різноманітність трас і зон катання в Енкампі привертає сюди й досвідчених зимових спортсменів, для яких підготовлені круті складні спуски, й початківців гірськолижників і сноубордистів, для яких облаштовані більш спокійні траси. На курорті на лижі можуть стати навіть малюки, для яких створені дитячі лижні школи з досвідченими інструкторами.

Дозвілля

Гірськолижне курортне містечко Енкамп має досить розвинену туристичну інфраструктуру. Тут є все, що необхідно для прекрасного зимового відпочинку: затишні бари, гостинні кафе, ресторани, що дивують своєю кухнею, для тих, хто полюбляє нічне життя працюють клуби й дискотеки, дивовижний спортивний комплекс для тих, хто віддає перевагу більш активному відпочинку й маса магазинів, для туристів захоплюючихся шопінгом. Наближеність Енкампа до столиці Андорри дозволяє здійснювати пізнавальні екскурсії в столицю та її околиці.