Відпочинок в Аргентине

Показати на мапі

Туризм

Аргентина - це одна з найбільш економічно розвинених країн Латинської Америки. Вона привертає до себе увагу мандрівників із усього світу своєю своєрідною культурою й етнічним становищем, багатою історією й природою невимовної краси.

Аргентина настільки яскрава, цікава й багатогранна, що її часто називають країною-калейдоскопом. На туристів тут чекають субтропічні ліси й величні гори, острови й океанічне узбережжя материка, пустелі й блискучі водоспади.

Відпочинок у Аргентині приваблює мандрівників можливістю провести кілька незабутніх днів у одному з найкрасивіших місць на землі.

Історія Аргентини сягає своїм корінням у ті давні часи, коли її територію населяли індіанські племена. Вони активно займалися ремеслами, землеробством і обробкою кольорових металів. Протягом багатьох років країна пережила і підйоми і падіння, але, незважаючи на всі труднощі, Аргентина залишила далеко позаду похмурі роки військової диктатури й сьогодні живе в умовах розвиненої економіки та демократичної свободи.

Пам´ятки

Серед мандрівників найбільшою популярністю користуються екскурсії, що знайомлять із природними пам'ятками Аргентини. Ціна будь-яких екскурсійних турів цілком доступна, туристів перевозять комфортним автобусом, тому, маючи бажання, Ви завжди зможете вирушити до національних парків Ланин, Лос-Гласьярес, Ігуасу, Науель-уапі, а також поїхати до живописних озер і водоспадів.

Не менш цікавими для туристів будуть і пам'ятки Буенос-Айреса. Приїжджаючи в це місто, потрібно обов'язково побувати на площі Плаза-де-Майо, відвідати собор Метрополитана з могилою Хосе-да-Сан-Мартіна - національного героя країни, знаменитий театр "Колон" і Національний музей мистецтв.

Екскурсія в місто Кордова познайомить Вас із чудовими історичними спорудами колоніальних часів. Тут буде цікаво побувати на старовинному ринку, відвідати історичний музей і католицький собор.

Клімат

Аргентина знаходиться в трьох кліматичних зонах: субтропічній, помірній і тропічній. Країна розташована в Південній півкулі Землі, тому пори року не збігаються з нашими сезонами. Літніми місяцями тут є грудень - лютий, середня температура повітря в цей період у північних районах становить +28°С, а в центрі - +24°С. У зимові місяці, з червня по серпень, на півночі країни в середньому +18°С, а в центральному регіоні +1°С.

Відпочинок у Аргентині

Курорти Аргентини користуються популярністю протягом усього року, адже сама природа створила тут усі умови для різноманітного відпочинку.

Комфортний авіапереліт перенесе Вас на казкові пляжі кращих морських курортів Аргентини - Мірамар і Маар-дель-Плата. А тим, хто полюбляє дайвінг краще вирушити на острови Вальдос, Пуерто-Мадрін або Вогняну землю, де їх чекають підводні парки з унікальною флорою і фауною.

Поряд із розміреним пляжним відпочинком у Аргентині можна підібрати собі й відмінний гірськолижний курорт. Наприклад, Сан-Карлос-де-Барілоче, який розташований на території національного парку Науель Уапі або курорт Байо, де створені ідеальні умови для сноубордингу й катання на лижах рівнинними трасами.

У Аргентину приїжджають альпіністи з усього світу для того, щоб пройти маршрути до вулканів Тронадор (3554м) і Ланін (3776м).

Аргентинський бальнеологічний курорт Терма-де-копів знаменитий на весь світ, і на оздоровлення сюди приїжджає безліч туристів.

А завдяки тому, що в Аргентині безліч заповідних зон і близько двадцяти національних парків, у країні процвітає екотуризм.

Пляжі

Якщо Ви віддаєте перевагу пляжному відпочинку, то путівка до Аргентини здійснить вашу мрію й перенесе Вас на прекрасне узбережжя Атлантичного океану, що славиться мальовничою природою. Тут можна знайти як безкоштовні, так і приватні пляжі з добре розвиненою інфраструктурою. При необхідності Ви завжди зможете орендувати лежак або парасольку, вартість прокату яких тут цілком прийнятна. Усі пляжі в Аргентині доглянуті та чисті.

Пляжний сезон у Аргентині починається в листопаді й триває до квітня.

Дайвінг

Аргентина приваблює тих, хто не уявляє собі відпочинку без пригод і підводних занурень. Загадкові й незвідані глибини океану, населені незвичайно красивими представниками флори й фауни, здатні захопити дух і подарувати масу гострих відчуттів навіть досвідченому підкорювачу морських глибин. Ви зможете здійснити захоплюючу подорож підводним світом біля берегів острова Вальдес. У цьому місці на глибині до шістдесяти метрів розкинулося безліч підводних парків. Здійснюючи ними прогулянки, Ви побачите затонулі судна, незвичайної форми рифи й скелі, а також загадкових морських мешканців.

Але найкращим місцем для зайнять дайвінгом у Аргентині вважається острів Вогняна Земля. Прозора вода забезпечує прекрасну видимість на п'ятнадцять метрів. Коли Ви поринете у воду біля берегів цього острова, перед Вашими очима опиняться різноманітні водорості, а білі голубки зроблять морське дно білосніжним. Вам тут можуть зустрітися краби-павуки, морські зірки й навіть дельфіни.

Дозвілля

Готелі Аргентини радо зустрічають гостей країни протягом року. Безліч курортів надають відмінні можливості для спокійного відпочинку на пляжі, захоплюючого катання гірськолижними спусками, а також альпінізму, рафтингу, каякінгу, кінного спорту й багато чого іншого.

У середині лютого в Аргентині проводиться марафон на річці Парана - найдовший заплив у світі, в лютому-березні в Буенос-Айресі проходить запальний Фестиваль Танго, а в квітні-травні - найбільший Книжковий ярмарок.

У Аргентині можна спостерігати за пінгвінами й навіть гуляти серед них. У вересні до берегів Аргентини припливає близько півмільйона пінгвінів і залишаються тут до березня. Приїжджаючи сюди в листопаді, Ви зможете побачити, як на світ з'являються маленькі пінгвінчики.

Однією з найбільш незвичайних розваг у Аргентині є спостереження за китами. Побачити на власні очі цих прекрасних тварин Ви зможете, якщо приїдете з травня по грудень на узбережжя Патагонії. Щороку саме в цьому місці сотні китів завершують свій черговий шлюбний сезон.