Аделаїда

Австралія

Показати на мапі

Туризм

Аделаїда – один з істинних скарбів Австралії. Місто і його околиці заповнені всім, чого тільки можна бажати отримати від подорожі до Австралії. Вишукана їжа, прекрасне вино і безкраї простори австралійської природи – відпочинок в Аделаїді означає пригоди, релакс і тисячі задоволень.

Аделаїда представляє невимушену і свіжу альтернативу іншим, більш відомим містам країни. Чудове прибережне розташування, близькість до ряду неймовірних природних пам'яток, а ще помірні ціни, приємний клімат, культура, харизма та унікальність міста роблять його таким бажаним і улюбленим для всіх, кому пощастило тут побувати. В Аделаїді чітко розпізнається європейський вплив, і, завдяки суміші виноробень і виноградників із чарівною архітектурою в євро-стилі, місто, яке більше нагадує те, що можна зустріти в Німеччині або Франції, створює різкий контраст іншим австралійським столицям.

Не так давно Аделаїду називали «містом церков» і привласнювали їй ще багато поетичних епітетів, але сьогодні це не зовсім доречно. Через постійно зростаючу кількість іммігрантів різних національностей, а також бюджетних ресторанів, зухвалих нічних барів та інших віянь з усіх куточків землі місто не втратило елегантності, але своєю розслабленою атмосферою більше нагадує курорт, де кожен гість відпочиває у своїй власній манері.

Аделаїда – столиця штату Південна Австралія. Місто розташоване на півдні Австралії навколо затоки Сент-Вінсент, біля підніжжя невисокого гірського хребта Маунт-Лофті. Населення – 1,2 мільйони чоловік.

Пам'ятки Аделаїди та її околиць

Площа Вікторія – серце Аделаїди і місце проведення багатьох заходів протягом усього року. У центрі площі розташовані культові фонтан та статуя королеви Вікторії, головні герої листівок і сувенірів з Аделаїди. Подорож містом має розпочинатися саме з цього місця, що бачило багато значущих подій в ході багатовікової історії Аделаїди.

Гленелг – жваве передмістя з приморською курортною атмосферою, магазинами, нічними клубами, вулицями розваг та мальовничими доріжками для чарівних прогулянок під місяцем і зорями. У центрі уваги туристів знаходяться його широкі і довгі піщані пляжі, а також причал, який простягається на 381 метр в океан. У Гленелзі представлено більше сотні ресторанів, пабів та барів, тому будь-які ваші уподобання в їжі та напоях будуть задоволені. Крім того, це відмінне місце для шопінгу (особливо якщо ви шукаєте незвичайні сувеніри), протистояння літній спеці і ненудного проведення часу.

Долина Баросса – виноробний регіон Південної Австралії, в якому ви знайдете багато чудових пішохідних і велосипедних доріжок, прекрасну їжу і вино, відмінні поля для гольфу, місцеві художні галереї, а також химерні міста та цікавий шопінг. Місто Танунда – ідеальне місце для глибинного вивчення цього красивого регіону, в якому легко можна розчинитися на кілька днів. Але якщо ви обмежені в часі, одноденного туру з зупинками на двох-трьох винних заводах буде достатньо, щоб побачити і полюбити Бароссу.

Аделаїдські пагорби – ще один мальовничий регіон, де є кілька пам'яток та невеликих міст, кожне зі своїм власним характером і історією. Хандорф – найстаріше німецьке селище з тих, що лишились в Австралії. Ферма Беренберг – чудовий варіант для любителів сільського туризму. Решта можуть годувати тварин в Національному парку Кліланд, відвідати фабрику іграшок і парк дикої природи в Гумерачі, спробувати місцеве пиво в пивоварнях Лобертал-Бірхаус та Грампіс-Брюхаус, або вино на виноробні у Шо та Сміта.

Зоопарк Аделаїди є другим за старшинством в Австралії. Він володіє великим ботанічним садом а також понад 300 видами місцевих і немісцевих тварин. Для зручності і видовищності зоопарк розділений на різні регіони – Африка, Австралія, Азія, Південна Америка і т.д.

Острів Кенгуру має непрості похідні стежки, але це кращий варіант для тих, хто хоче познайомитися з австралійською флорою і фауною. На його досить великій території проживає всього близько 4600 чоловік, тому природа острова залишається майже недоторканою. Ви зможете побачити більше 800 видів місцевих рослин, а також валлабі, тюленів, піщаних варанів, коал, і, звичайно ж, кенгуру. Незважаючи на скромну чисельність населення, острів Кенгуру може похвалитися одними з найкращих продуктів харчування в країні, більша частина з яких вирощена в домашніх умовах.

Холлет-Ков – заповідник, в якому ви виявите деякі з найяскравіших пейзажів в Австралії. Крім того, це важлива історична пам'ятка з понад 1700 артефактів, зібраних протягом 30 років. Неймовірні докембрійські породи, які 600 мільйонів років тому перебували під водою, викликають захват і перехоплюють подих, а також забезпечують фантастичний фон для риболовлі, плавання або пікніка.

Мальовничий парк Кліланд містить багато природних чудес. Одне з найбільш вражаючих – водоспад Галлі, який насправді складається з семи водоспадів. Після походу по пішохідній стежці із крутими пагорбами і густою рослинністю ви будете винагороджені найпрекраснішим краєвидом Аделаїди, а потім зможете освіжитися в єдиному ресторані в Австралії, встановленому у водоспаді.

Інші пам'ятки: Ботанічні сади Аделаїди, Акваріум Аделаїди, Художня галерея Південної Австралії, Музей Південної Австралії, Музей міграції, Порт Аделаїди з трьома прекрасними музеями, річка Муррей, парк затонулих кораблів на острові Гарден, півострів Флерйо.

Клімат

Аделаїда має чудовий середземноморський клімат. Для нього характерне спекотне сухе літо і м'яка коротка зима. Більшість опадів випадає в зимові місяці.

Хоча зима в Аделаїді нетривала і тепла (+10 – + 13 ° C) через холодні вітри та вологість температура здається холоднішою, ніж вона є насправді.

Влітку у місті стоїть сонячна погода, а температура часто піднімається вище + 30 ° C. Дощі рідкісні, легкі й короткочасні.