Відпочинок у Бад Гаштайні

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Бад Гаштайн - курорт, який ідеально підходить не тільки тим, хто любить гірськолижний спорт, а й тим, хто хоче спокійно відпочити і зміцнити своє здоров'я. Його часто називають «перлиною» серед курортів, розташованих в долині Гаштайн. Бад Гаштайн розташований на висоті 1000 м над рівнем моря, за формою він нагадує підкову в гірській ущелині. Курорт приваблює гостей своєю неповторною архітектурою і розвиненою сучасною інфраструктурою. У центрі міста знаходиться водоспад, який є символом Бад Гаштайна.

Основна перевага курорту над іншими - 17 термальних джерел. У 19 столітті це місце полюбила місцева аристократія, яка приїздила сюди для того, щоб покращити здоров'я і насолодитися чудовими гірськими пейзажами. З того часу Бад Гаштайн залишається одним із найбільших і найпопулярніших курортів Австрії. На території курорту працює 7 відкритих оздоровчих центрів і 25 закритих термальних басейнів. Цілюща вода термальних джерел допоможе Вам позбутися багатьох хронічних захворювань.

Пам'ятки

Як Ви вже знаєте, символом Бад Гаштайна є водоспад в центрі міста. Радимо також відвідати музей Гаштайна, де представлена ​​велика колекція мінералів і безліч експонатів, які відображають історію краю. Також рекомендуємо відвідати церкву Святого Миколая, шахтарський музей Бьокштайн, і готель Grand Hotel de l'Europe, який вважається кращим в Австрії.

Траси

Бад Гаштайн - відмінне місце для катання на лижах і занять зимовими видами спорту. Гірськолижний сезон триває з листопада до кінця квітня. Перепад висот становить 900-2246 м. Загальна протяжність трас - 118 км, кількість підйомників - 25. Основна зона катання знаходиться на схилах Штубнеркогель (2246 м) - близько 80 км маршрутів. На схилі гори створено чудовий сноу-парк, де регулярно проводиться Кубок Світу зі сноубордингу. Всі зони катання в Бад Гаштайні пов'язані між собою автобусним сполученням. На курорті безліч складних трас, які підходять тільки для добре підготовлених лижників.

Дозвілля

Також туристам пропонується насичена розважальна програма: дискотеки, ресторани і найбільше в світі казино в горах. Ті, хто бажає покращити своє здоров'я, можуть скористатися відкритими і закритими термальними басейнами, також на території курорту діє 17 радонових штолень. Популярні в Бад Гаштайні і катання на конях, маршрути пішої ходи, катання на ковзанах, сквош, спортивна стрільба та багато інших розваг. Величні гірські пейзажі, від яких захоплює дух, лікувальні процедури, чисте гірське повітря і круті спуски - всім цим можна насолодитися, відвідавши Бад Гаштайн.