Відпочинок у Бад Хофгаштайні

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Бад Хофгаштайн - гірськолижний і бальнеологічний курорт, що розташований в 7 кілометрах від Бад Гаштайну. Ці сусіди-курорти вельми схожі своїми мінеральними джерелами, радоновими штольнями і можливістю поєднувати катання на лижах з оздоровчими процедурами. Разом із курортами Дорфгаштайн і Бад Гаштайн, Бад Хофгаштайн утворює єдину зону катання. Містечко розташоване на висоті 850 м над рівнем моря, прямо в серці долини Гаштайн. Відстань до найближчого аеропорту, який знаходиться в Зальцбурзі, становить 90 км. Архітектура в традиційному стилі і невеликі елегантні готелі надають курорту затишного і привабливого вигляду. У центрі міста розкинулася пішохідна зона з численними ресторанами, магазинами і готелями. На цьому ж місці знаходиться чудовий Альпійський Курортний парк.

Пам'ятки

Як відомо, Бад Хофгаштайн був місцем, де добували золото, а також він відомий як здравниця. За часів Австро-Угорської імперії тут відпочивали королі, відомі дипломати та політики. Тільки після Другої Світової війни курорт почав активно розвиватися як гірськолижний. Любителі екскурсій можуть відвідати замок Кламмштайн, «Ентріше Кірхе» - місце, де таємно збиралися протестанти, найкрасивішу готичну церкву Святої Богородиці. А якщо Ви хочете побачити, як жили справжні шукачі золота і лісоруби тих часів, радимо вирушити в піший похід.

Траси

Курорт володіє відмінними умовами для катання на лижах: 19 підйомників, перепади висоти 859-2246 м, лижні траси протяжністю 81 км, лижні школи, і навіть лижний дитячий сад для найменших гостей. Туристам, які люблять екстрим, сподобається 140-метровий підвісний міст на горі Штубнеркогель, розташований на висоті 2400 метрів і висячий над 28-метровою прірвою. Лижний сезон в Бад Хофгаштайні триває з листопада по квітень. Цілюща вода і затишна атмосфера панують навколо, а відмінні лижні траси подарують Вам незабутні враження від курорту, в який ви завітали.

Дозвілля

У місті працює потужний термальний комплекс, який пропонує широкий спектр лікувально-оздоровчих процедур і водних розваг. Серед них є водні гірки, відкриті басейни з термальною і прісною водою, сауни, гейзери, салон краси, фітнес-зали і т. д. Туристам, які полюбляють активні види відпочинку, доступні тенісні корти, майданчики для сквошу, катання на конях, дельтапланеризм, параглайдинг, піші маршрути загальною довжиною в 50 км, каток, бари, дискотеки, мисливство та багато інших цікавих розваг.