Відпочинок в Цель ам Зее

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Цель ам Зеє - мальовниче старовинне місто, яке знаходиться в міжгірній западині на березі альпійського озера Целлер Зеє, на відстані 80 км від Зальцбурга, і є адміністративним містом округу Пінцгау. У давні часи місто було чернечою обителлю, а сьогодні воно є одним із найдемократичніших курортів, гостинно приймаючих гостей не тільки з Європи, а й з усього світу. В Австрії цей курорт не має рівних за рівнем популярності та можливостей для активного відпочинку. Найголовніше, що привертає велику кількість гірськолижників в Цель ам Зеє - це гарантований сніговий покрив.

Пам'ятки

На відміну від інших австрійських гірськолижних курортів, Цель ам Зеє може порадувати шанувальників пам'яток і екскурсій. Поселення стало грати важливу роль у регіоні, після будівництва залізниці, а в 1828 році Цель ам Зеє отримало статус міста, що слугувало поштовхом для активного розвитку його інфраструктури.

Туристам рекомендуємо відвідати національний парк «Hohe Tauern», де можна побачити представників флори та фауни цього регіону, замок у Капруні, побудований більше ніж 600 років тому, Музей старих машин, Історичний музей і багато інших цікавих місць.

Траси

Цель ам Зее відомий своїми доглянутими гірськолижними маршрутами, загальна протяжність яких складає 77 км. При чому переважна більшість трас розміщена таким чином, щоб лижники не заважали один одному. Гірські спуски в основному призначаються для туристів із середнім рівнем підготовки (27 км «синіх трас»). Але тут є траси не тільки для новачків, а також і для професіоналів (25 км). Для тих, хто вважає полюбляє біг на лижах, тут знайдуться довгі траси протяжністю 40 км. Для сноубордистів-початківців у Цель ам Зеє створені відмінні умови. Вдало розроблена на курорті й система підйомників, яких тут налічується близько 30 шт. Іноді до них можна дістатися пішки, іноді на автобусі. Лижний сезон триває з кінця грудня до кінця березня. Однак, розташований поблизу льодовик Кітцштайнхорн, на якому сніг не тане навіть у спекотні місяці, підстрахує лижників у будь-яку пору року.

Дозвілля

Цель ам Зеє має також спортивно-оздоровчий комплекс, що включає 25-метровий басейн з трамплінами та гірками, каток зі штучним людом, солярій, сауну, кегельбан, масаж і парну. На курорті є досить розвинений комплекс розваг. Схили рясніють безліччю кафе. Також туристам готові надати свої послуги бари, нічні клуби, дискотеки, ресторани, у яких можна не тільки смачно поїсти, а й потанцювати, поспілкуватися або просто насолодитися приємною музикою.