Відпочинок в Хинтерглемм

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Хінтерглемм знаходиться в федеральній землі Зальцбург і утворює разом із сусідніми курортами Леогангом та Заальбахом єдину зону катання, т. н. «Лижний цирк». Відстань до аеропорту Зальцбург становить 100 км.Тут регулярно проходять великі змагання із гірськолижного спорту, в тому числі й етапи Кубку Світу. Окрім занять зимовими видами спорту, тут можна чудово відпочити, відвідавши галасливі вечірки або прогулявшись із факелами уночі.

Траси

Хінтерглемм приваблює туристів різноманітністю лижних трас, можливістю досягати високої швидкості на спусках і не стояти в чергах до підйомників. Також тут знайдуть для себе пологі спуски та легкі траси новачки й початківці зі сноубордистів. Місцева школа гірськолижників славиться своїми досвідченими інструкторами, а для найменших туристів тут створено «сніговий дитячий сад». Сніг тут гарантовано лежить із грудня до кінця березня, а перепад висот становить від 1003 до 2100 м. Лижникам середнього рівня майстерності сподобаються спуски, розташовані на південних схилах піків Бернкогель, Кольмаіскопф, Райтеркогель. Гірськолижні ж траси на північних їх схилах найскладніші. Досвідченим гірськолижникам можна порадити трасу Шаттберг - Нордабфарт (протяжність - 4 км, перепад висот - 1017 м). Найдовший лижний маршрут - Шаттберг-Ост-Яузен (протяжність - 7 км, перепад висот - 1020 м). Для тих, хто віддає перевагу м'якому катанню знайдеться безліч відмінних лісистих трас.

Дозвілля

Окрім занять зимовими видами спорту Хінтерглемм також пропонує багату розважальну програму: поїздки в гірських упряжках, вечірнє катання на санях, купання в басейні, керлінг, сквош, сноурафтінг і ін. Щорічно тут проходить музичне шоу «Rave on Snow», гонки на мотосанях «Swatch Snow Mobile» і лижний марафон «Mountain Attack».