Показати на мапі

Туризм

Ішгль - один із наймодніших і найдорожчих зимових курортів Європі. Територіально він відноситься до Тіролю. Курорт почав активно розвиватися в 60-х роках минулого століття. Ішгль притягує до себе туристів своєю мальовничою природою, величними гірськими пейзажами, чистим повітрям і морем сонця. Сезон для катання тут триває із грудня по травень, перепад висот становить від 1400 до 2872 м, а 230 км гірськолижних маршрутів різних рівнів складності приваблюють сюди як початківців, так і досвідчених лижників і сноубордистів.

Траси

Міжгірна улоговина Ідальп (2311 м), є центральною зоною катання. На курорті налічується 42 підйомники. Досвідчені лижники приходять у захват від прекрасних цілинних спусків. Шанувальникам бігових лиж сподобаються відмінні рівнинні траси загальною протяжністю 48 км. Не оминули тут увагою й сноубордистів, для них створено один із найбільших у Європі фан-парк, із хафпайпом довжиною 90 м і освітленими трасами. Крім того, Ішгль знаходиться поруч великого австрійського курорту Сільвретта. Гірськолижна зона Сільвретта включає в себе швейцарський курорт Самнаун і відома, як модний гірськолижний та тусовочний центр Австрії. Тут є не тільки відмінні можливості для катання на лижах і сноубордах, а й маса можливостей щоб активно провести свій вільний час.

Дозвілля

Ішгль також порадує своїх гостей багатою розважальною програмою: катанням на ковзанах і санках, боулінгом, тенісом, керлінгом, ресторанами, нічними клубами й дискотеками. Також для туристів відкриті сувенірні лавки, спортивні магазини й модні бутіки.