Відпочинок в Капрун

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Невелике курортне містечко Капрун знаходиться на відстані 7,5 км від Цель-ам-Зеє й утворює з ним спільний спортивний регіон. Про роль туризму в житті Капруна говорить кількість туристів, що зупиняються в готелях, вона становить понад 770 000 чоловік щорічно. Курорт надає всі можливості для занять різними видами зимового спорту й активного дозвілля. На вершині єдиного в землі Зальцбург льодовика Кітцштайнхорн знаходиться оглядовий майданчик Gipfelwelt 3000, якого можна дістатися гірським поїздом. Гора Майскогель - популярне серед туристів місце для піших прогулянок влітку й для катань на лижах в зимовий період. Славиться Капрун своїми гідроелектростанціями, що розташовані на висоті 2000 м над рівнем моря.

Траси

Гірськолижні маршрути налічують 40 км сучасних трас і близько 20 підйомників. Поблизу Капруна розташовується льодовик Кітцштайнхорн, висота якого становить 3203 м, а катання його схилами можливе упродовж цілого року. Тут є багато довгих і широких трас, які відповідають усім рівням підготовки, є і кілька «чорних» спусків, а також нічні траси для бігових лиж, обладнані спеціальним освітленням. По дорозі до вершини льодовика погляду відкривається фантастичний вид на національний парк Хое Тауерн, а в сонячні і ясні дні можна побачити найвищий пік Австрії - Гроссглокнер (3764м). На висоті 2446 м знаходиться ресторан «Альпінцентер».

Дозвілля

У Капруні щорічно проводяться різні спортивні заходи. Так, в грудні проходять традиційні змагання сноубордистів, у лютому гонки на санях, а в травні свято на льодовику «Firn and Fun Happening», що включає в себе аматорські змагання, живу музику, тестування лиж і зустріч зі знаменитими гірськолижниками. Також тут є ресторани, клуби, дискотеки, паби, ресторани та інші місця, де можна весело провести час. Ті, хто люблять розслаблятися, обов’язково вподобають спа-комплекс Tauern Spa, який має 11 відкритих і закритих басейнів, різні парні і сауни, а також масу процедур по догляду за тілом та обличчям.