Відпочинок в Санкт-Антон

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Санкт-Антон - це справжня перлина серед гірськолижних курортів Австрії, а також батьківщина австрійської гірськолижної школи. Тут у будь-яку пору року можна незабутньо відпочити й отримати масу яскравих вражень і позитивних емоцій. Санкт-Антон розташований у Тіролі, в долині річки Розанни на кордоні з Форарльбергом.

Путівка в Санкт-Антон допоможе вам на кілька днів опинитися в цьому напрочуд гарному місці. Слід зазначити, що даний гірськолижний курорт одночасно є найстарішим і найсучаснішим в Австрії. Він також прославився своїми чудовими трасами, як для екстремального, так і для спокійного катання, гостинністю й бездоганним сервісом. Курорт володіє всіма умовами для навчання катанню на сноуборді та лижах.

Разом з містами Кант-Крітоф і Штубен, Санкт-Антон утворює єдину зону, яка відноситься до регіону Альберг, який здавна вважався колискою гірськолижного спорту. Тури в Санкт-Антон подарують кожному, хто любить активний зимовий відпочинок, можливість кататися красивими схилами й милуватися невимовною красою Альп.

Пам'ятки

Приїжджаючи сюди для відпочинку, обов'язково відвідайте Музей гірських лиж та місцевої історії. У ньому представлені експонати, що познайомлять вас з найбільш цікавими фактами розвитку краю і гірськолижного спорту. Перед музеєм встановлений монумент першому гірськолижникові Ханнесу Шнейдеру. Крім того, всередині музею знаходиться затишний ресторанчик, в якому Ви зможете насолодитися смаком місцевих страв.

Привертає увагу туристів і церква Святого Антонія, а також церква Святого Якова. Цікаво буде відвідати й водосховище Фервол, що повністю забезпечує Санкт-Антон електроенергією.

Клімат

У Санкт-Антоні клімат помірний. У літні місяці переважає сонячна погода, а середня температура повітря становить +22˚С. Взимку сніжно, а стовпчик термометра рідко опускається нижче позначки -8˚С. Кращий час для катання на курорті триває з грудня по квітень.

Траси

Відпочинок в Санкт-Антоні – це, насамперед, катання на лижах і сноуборді. Тут на вас чекають різноманітні маршрути, та все ж, найбільше цей курорт підходить досвідченим лижникам. Якщо розглядати у відсотковому співвідношенні, то 50% трас курорту - середньої складності (червоні), 25% - складні (чорні) і 25% - для новачків (сині).

Професіонали оцінять «сині» траси Санкт-Антона, адже вони такі, як на будь-якому іншому гірськолижному курорті «червоні», не менше в цьому місці і «червоних» трас, які можна назвати «чорними». Іншими словами, на вас чекають цікаві спуски схилами мальовничих гір.

Одним із найбільш складних спусків є Останг. Він буквально весь складається з вибоїн. Привертає увагу асів і швидкісний спуск Кандахара. До цікавих трас середньої складності відноситься Маттун, спуск від Шиндлер Шпітце до Рауцу, а також багато інших. Найпростіші спуски знаходяться поблизу Рендлю.

Від пішохідної зони до основних трас ведуть відразу шість підйомників, які підіймають відпочиваючих до траси Кандагар, а також до точок старту на схилах Валлуга і Шиндлера. А всього на курорті 83 підйомника, що здатні обслуговувати майже дев'яносто тисяч осіб на годину.

Протяжність обладнаних трас загалом становить майже триста кілометрів, а найдовша з них простяглася на десять, і бере свій початок на вершині Валлуга, до якої проведено три лінії підйомників. Найскладнішим спуском курорту вважають Шіндлекар, а найбільш простим - Ульмерхютте.

У Санкт-Антоні глибокий і дуже пухнастий сніг, тому тут має величезну популярність позатрасове катання. Крім того, на курорті обладнані спуски для сноубордистів, хаф-пайп, фан-пар і санні траси.

Сноубордисти отримають неймовірне задоволення від катання на Рендл Біч. Навколо неї розташований фан-парк з безліччю стійок для стрибків і відточування своєї техніки, а також є цікава зв'язка трас довжиною в дев'ять кілометрів.

На території курорту організовані дитячі сади та лижні школи. Крім того, відносно дешево можна взяти в прокат весь необхідний інвентар.

Дозвілля

Безумовно, в Санкт-Антоні найбільше відпочивальників узимку. Однак на цьому курорті створені відмінні умови для цілорічного відпочинку, і саме тому готелі Санкт-Антона радо зустрічають своїх гостей протягом усього року. І незалежно від того, коли Ви вирішите сюди приїхати, Ви легко зможете підібрати собі апартаменти, вартість і умови проживання в яких вас будуть повністю влаштовувати.

У зимовий час, Ви зможете кататися на сноуборді, лижах, санях, ковзанах або весело ліпити сніжки, а влітку - ходити в піші або велопоходи, розважатися в мотузковому парку, насолоджуватися неповторними пейзажами й робити багато чого іншого.

Уздовж пішохідної зони простягнулося безліч магазинчиків, кафе, ресторанів, дискотек і барів, у яких Ви також зможете відмінно витратити свій час.

Навіть тиждень, проведений в Санкт-Антоні, буде надзвичайно корисним для вашого організму, адже найчистіше цілюще гірське повітря чудово вплине на ваше загальне самопочуття.