Відпочинок в Заальбах

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Чарівне селище Заальбах розташоване в мальовничій долині Глемталль, що оточена амфітеатром величних гір. Тут регулярно проходять змагання Кубку Світу з гірськолижного спорту. Широку популярність цьому курорту принесла велика різноманітність лижних маршрутів: пологі й гладенькі спуски - для новачків, складні з обривами й обвалами - для любителів гострих відчуттів. Найсучасніші і найкомфортніші підйомники швидко доставлять Вас на вершину спуску у будь-яку погоду.

Траси

Відмінно підготовлені лижні траси, для різних ступенів підготовленості, загальною протяжністю 200 км, принесуть лижникам неймовірне задоволення. Завдяки сніговим гарматам, яких на курорті налічується близько 400, сніговий покрив тут тримається цілий рік. Перепад висот на курорті становить 850 -2096 метрів, функціонують 60 підйомників і канатна дорога на гору Шаттберг (одна з найбільших в Австрії). Також на курорті присутні лижні школи, 6 санних гірок (5 з яких мають нічне освітлення), 12 км трас для катання на сноуборді, 40 км піших маршрутів для прогулянок, трампліни, траси для бігових лиж. Туристи, що мають спеціальний лижний паспорт, можуть безкоштовно користуватися автобусом.

Дозвілля

Крім занять спортом, Заальбах також пропонує багато різних та цікавих розваг: катання на ковзанах, санні гірки з освітленням для вечірнього катання, поїздки на санях, запряжених кіньми, сквош, теніс, плавання, ресторани, дискотеки, бари.