Відпочинок в Зельден

Австрія

Показати на мапі

Туризм

Зельден вважають головним курортом долини Отцталь. Він знаходиться за 90 км від аеропорту Інсбрук та є місцем проведення змагань Кубку Світу із гірськолижного спорту та одним із найпопулярніших у Європі центрів зимового відпочинку. Зельден відомий трьома гірськими піками ( «Великою Трійкою»), розташованими на території курорту. Перший підйомник був побудований тут у 1948 році, а активне будівництво готелів почалося в середині 60-х. Сьогодні, Зельден найбільш інвестуємий курорт у гірськолижному Тіролі: тут використовуються новітні методики догляду за трасами й спусками, найбезпечніші технології обслуговування підйомників. На льодовику Реттенбах знаходиться єдиний у світі центр, у якому найбільші виробники гірськолижного спорядження тестують свою продукцію.

Пам'ятки

Окрім живописних гірських пейзажів слід звернути увагу на найвисокогірнішу дорогу Східних Альп - Тіммельсйох, що з'єднує долину Оетцталь із долинами Пассирії. Туристи можуть також відвідати водяний млин, побудований більше 150 років тому, монумент Огюста Пікара, церкву Св. Яна Непомука й Національний заповідник Цірбенвальд, розташований на висотах від 1950 до 2180 м.

Траси

Курорт розташований на висоті 1337 м і має чудові умови для катання. У районі Зьольдена знаходяться 4 зони катання, пов'язані між собою. Льодовик Тіффенбах (2796-3250 м) має пологі й широкі спуски для новачків. Сусідній льодовик Реттенбах (2684-3250 м) люблять досвідчені лижники, оскільки траси тут крутіші. Область між цими льодовиками часто використовується для катання фрістайлерами та райдерами. Зона Гайслахкогеля на висоті 3056 м багата на довгі червоні траси, схили Гігійох (2663-2727 м) мають у своєму розпорядженні широку зону катання, а гондольний підйомник доставить лижників на вершину за 10 хвилин.

Дозвілля

Лижний сезон починається в Зельдені в жовтні. У цей час, всі траси тут вкриті гарним шаром снігу. Крім гірськолижного спорту гостям пропонуються інші зимові розваги: ​​керлінг, пішохідні походи, катання на санях, каток, і поїздки на гірських мотоциклах. Великий спортивний комплекс «Фрайцайт арена» запрошує туристів відвідати басейн із гірками й водоспадами, сауни, солярій, тренажерний зал, боулінг і масу інших видів відпочинку. Зельден відмінно поєднує в собі як спортивні, так і нічні розваги. Тут зосереджено безліч барів, нічних клубів, ресторанів і дискотек.