Відпочинок в Боровец

Болгарія

Показати на мапі

Туризм

Боровець - найстаріший гірськолижний курорт Болгарії, розташований на північних схилах Рильських гір, біля підніжжя гори Мусала (2925м), яка є найвищою точкою Балканських гір. У 19 столітті цей регіон був популярним мисливським маєтком для болгарських царів, а сьогодні - це популярний гірськолижний центр, розташований на висоті 1300-2560 м над рівнем моря. Боровець пропонує першокласні траси для катання, які є кращими в Болгарії за рівнем обладнання й оснащеності. Тому курорт був обраний місцем проведення міжнародних змагань.

Пам'ятки

Крім прекрасних природних пам'яток, якими славиться Боровець, у його околицях є багато цікавих архітектурних споруд і музеїв. Так, до цікавих місць для відвідування можна віднести гарний маєток Царска Бистріца, що представляє собою величний білий особняк із дерев'яними балконами. Ще одна визначна пам'ятка Боровця - Самоков. Це містечко відоме своєю мечеттю Буджа-Джамія, Історичним музеєм і мальовничим фонтаном. Радимо також відвідати Пловдив, що знаходиться поруч, і побувати в його музеях. До природної краси Боровця можна віднести й пік Ястрєбєц, куди можна дістатися за допомогою спеціальної гондоли. Як відомо, на вершині цього піку знаходиться метеостанція.

Клімат

Завдяки досить м'якому клімату, лижний сезон тут починається в середині грудня й триває до середини квітня. Температура в січні тримається на позначці -5°С, а сніговий покрив зберігається до 120 днів на рік.

Траси

Курорт Боровець утворений трьома зонами катання: Сінятково-Мартінові Бараки, Ястрєбєц і Маркуджік. У зоні Сінятково-Мартінових Бараків, лижні маршрути проходять прямо в лісі, тому вони дуже мальовничі; також є кілька пологих спусків для початківців і траси з освітленням. Більш складні маршрути розташовані в двох інших зонах. Для сноубордистів тут обладнаний сноу-парк і спуски для позатрасового катання, а цінувальникам бігових лиж надано 35 км доглянутих трас. На курорті налічується 58 км лижних трас для спортсменів різних рівнів підготовки й 24 підйомники. Тут працюють одні з кращих гірськолижних шкіл і створені прекрасні умови для сімейного відпочинку.

Дозвілля

Для тих, хто любить жвавий і галасливий відпочинок, на курорті працюють нічні клуби, дискотеки, бари, ресторани. Туристам, які віддають перевагу спокійному відпочинку, радимо відвідати SPA-центри, спортклуби й басейни. Охочі побачити цікаві місця можуть поїхати на екскурсію в Софію, Пловдив або Мелнік. Відпочивальники також можуть покататися на санях, вертольоті, провести дегустацію вин і спробувати страви національної кухні.