Відпочинок в Золотые пески

Болгарія

Показати на мапі

Туризм

Золоті піски - це найбільший курорт на північному узбережжі Болгарії. Він знаходиться за 490 км від Софії й за 19 км на північний схід від Варни. Золоті піски практично зливаються з курортами Рів'єри, а також Св. Костянтина і Єлени.

Цей курорт має неповторний вигляд. Поєднання чудових пляжів і вікового лісу, теплого моря й лікувальних мінеральних джерел роблять це місце справді унікальним. Його берегова смуга - це широкий пляж з найчистішим золотим піском, який простягається на 3,5 км і межує з парковою зоною. Відпочинок у Золотих пісках приваблює не тільки молодь, а й сім'ї з дітьми. Тут на Вас чекає приємний відпочинок на морському узбережжі з безліччю дитячих атракціонів, а також захоплююче нічне життя на дискотеках, у нічних клубах і казино.

У Золотих Пісках проводять тенісні турніри, фестиваль спортивних танців, старомодне авторалі, найрізноманітніші змагання й конкурси, тому кожен відпочивальник зможе підібрати собі зайняття до душі. Путівка до Золотих Пісків подарує Вам не тільки чудовий відпочинок, але й познайомить із місцевим фольклором. Барвисті костюми, народні мелодії, інсценування старовинних обрядів і звичаїв залишать Вам незабутні враження.

Золоті піски - це ідеальне місце відпочинку для тих, хто бажає набратися енергії, сил і поправити здоров'я. На території курорту працюють не тільки затишні готелі європейського рівня, але й бальнеологічний центр «Амбасадор».

Пам'ятки

У безпосередній близькості від курорту є кілька історичних пам'яток. Екскурсії мають доступну вартість, тому кожен відпочивальник може познайомитися з історією цього місця.

Церковна каплиця Св. Іоанна Хрестителя знаходиться безпосередньо в центрі курорту, вона була побудована під патронатом Преславського митрополита Кирила.

Етнографічний центр «Чифліка» розташувався за 24 км від Золотих пісків, у ньому туристи можуть детально познайомитися з традиціями Болгарії.

Клімат

Золоті піски мають середземноморський клімат із впливом континентальної кліматичної зони. У ній переважає сонячна погода, а повітря відрізняється високим вмістом йоду. Зимові місяці м'які й дощові, середня температура повітря тримається на позначці +5°С. У літні місяці сонячно й жарко, температура повітря піднімається до +30°С.

Пляжний сезон починається в кінці травня й триває до перших чисел жовтня.

Пляжі

Гарячі тури в Золоті піски дарують незабутній відпочинок на красивому чорноморському узбережжі.

У Золотих пісках пляжі безкоштовні, а парасольки й лежаки необхідно орендувати, їх ціна для курорту такого рівня цілком прийнятна. Тут представлено безліч водних розваг: басейни, дитячі водні гірки, гідроцикли, прогулянки на яхтах, стрибки з парашутом, польоти на дельтаплані, катання на водних лижах і вілосипедах, а також школа дайвінгу.

Готелі Золотих Пісків завжди раді туристам, і нехай тут не можна взимку скупатися в морі, але зате цілий рік працює бальнеологічний центр «Амбасадор». Він пропонує різноманітні оздоровчі та лікувальні програми, а також понад сто видів медичних послуг.

Дозвілля

Золоті піски подарують вам кілька днів незабутнього відпочинку. Цей курорт – один із кращих для відпочинку з дітьми. Тут побудовано безліч дитячих спортивних центрів і містечок, можна покататися на атракціонах, проїхатися верхи на поні, відправити дитину на дитячу дискотеку або піти всією сім'єю до аквапарку «Акваполіс».

Золоті піски пропонують розважальну програму не тільки дітям, а й дорослим. Поніжившись на пляжі, можна покататися на яхті й водному мотоциклі або відправитися в місцевий ресторанчик, щоб скуштувати смачні страви місцевої кухні.

Спеціально для туристів у вечірній час проводяться національні шоу-програми, а ті, хто любить нічне життя, зможуть чудово провести час унічних клубах.