Показати на мапі

Туризм

Карлові Вари – найбільший і самий відомий курорт Чехії. Він розкинувся в глибокій долині річки Тепла навколо гарячих мінеральних джерел. За переказами, ці джерела виявив під час полювання на оленя імператор Карл IV, і в 1358 році він побудував на цьому місці мисливський замок. А в XV столітті тут розпочалось курортне лікування.

Карлові Вари розташовані в історичній області Богемія на заході Чехії в 120 км від столиці. Тому, навіть відпочиваючи в Празі, Ви зможете виділити кілька днів, щоб самостійно побачити найбільший бальнеологічний курорт цієї країни.

Розглядаючи карту Карловарського краю, легко помітити, що центр курорту знаходиться на одній із вершин уявного трикутника, на території якого знаходиться заповідна область – «Славковський ліс».

Карлові Вари – це місто конгресів і фестивалів, тут постійно проводять різномінітні заходи світового значення, де можна побачити безліч знаменитостей. Насиченість суспільного і курортного життя доповнює виробництво порцеляни і кришталю «Мозер» в містах Стара Роле і Двори. Всесвітньої популярності міста також сприяє мінеральна вода «Маттоні», лікер «Карловарська Бехеровка» і оригінальні карловарські вафлі.

Відпочинок в Карлових Варах надасть унікальну можливість відвідати природні термальні джерела та поліпшити своє здоров´я. Мінеральна термальна вода є основним лікувальним засобом цього курорту. За хімічним складом мінеральні джерела є бікарбонат-сірчано-хлоридно-натрієвими водами. 12 термальних джерел, температура яких становить від 42°С до 72°С, б´ють із самих надр землі. Джерело «Вржидло» є найбільш відомим. Воно виходить на поверхню із глибини 2500 метрів в кількості близько 2000 літрів за хвилину.

Курорт Карлові Вари спеціалізується на лікуванні всіх хвороб травної системи, цукрового діабету, порушення обміну речовин і алергії. Основа лікувальної методики полягає в дієтичному харчуванні і вживанні мінеральної води, а для посилення ефекту цілюща мінеральна вода використовується в промиванні кишківника, лікувальних ваннах, електролікувальних процедурах, парафінових і грязьових компресах та масажах по різним методикам. Тому подорож до Карлових Вар допоможе оздоровитись всім і кожному.

Пам´ятки

Горящі тури в Карлові Вари з України ваблять туристів можливістю поліпшити своє здоров´я, але варто відзначити, що цей курорт багатий не тільки цілющими джерелами, а й унікальними пам´ятками.

Головною особливістю цього міста-курорту вважаються колонади. Ці будівлі були зведені для того, щоб жителі і гості міста могли в будь-яку погоду з комфортом відвідувати цілющі джерела. Всього в Карлових Варах налічується 5 колонад: Замкова, Вржідельні, Садова, Млинарська та Ринкова.

Найвідомішою і відвідуваною є Млинарська колонада. Вона розташована на набережній і має колосальні розміри – більше 130 метрів довжини і 13 метрів завширшки. Прогулянка колонадами надасть Вам можливість відпочити в прохолоді, помилуватися чарівними краєвидами та спробувати цілющу воду.

Ще одним улюбленим місцем туристів стала вежа Діана. На галерею 25-метрової оглядової вежі можна піднятися ліфтом або подолати 150 сходинок пішки. Кажуть, що при ясній погоді відкривається вид на відстань 70 км.

Міський театр є також важливою історичною пам´яткою. Він був побудований ще в кінці XIX століття, але і сьогодні в ньому проходять сучасні вистави. Ціна на квитки цілком прийнятна, тому рідко хто відмовляє собі в можливості відвідати древній театр.

Клімат

Клімат Карлових Вар характеризується невеликою кількістю сонячного світла і великою кількістю дощів. Однак така погода не заважає процвітанню туризму в даному регіоні, адже мінеральні джерела, мальовничі природні ландшафти, чисте повітря, безліч спортивних і культурних заходів, а також доступна вартість відпочинку притягують сюди цінителів пізнавального і лікувального відпочинку.

Літо тут тепле, але не спекотне, середня температура повітря становить близько + 20°C. У зимові місяці температура повітря може знижуватись до відміток -5...-7°C. Відпочинок в Карлових Варах популярний цілий рік, проте офіційне відкриття сезону проходить щорічно в перші вихідні травня.

Дозвілля

Вартість путівки в Карлові Вари залежить від пори року. Всі готелі в Карлових Варах відкриті для туристів цілий рік. На курорті створені всі умови не тільки для лікувального, а й для активного відпочинку. Залежно від сезону, Ви можете підібрати для себе цікаве заняття – теніс, гольф, верхова їзда на конях, сквош, плавання в басейні, катання на роликах, ковзанах або лижах, прогулянки пішки, спортивна риболовля, а також незабутні екскурсії на літаках.

Яскраві враження від прогулянок парками та садами, а також відвідування аквапарку, отримають як дорослі, так і діти.

Шанувальники мистецтва мають можливість відвідати художні галереї, концерти та театральні вистави. У численних кафе, барах та ресторанах є можливість скуштувати смачні страви місцевої кухні. А на пам´ять про чудову подорож в крамничках Карлових Вар Ви знайдете безліч недорогих сувенірів.

Відпочиваючи в Карлових Варах, кожен турист зможе оздоровитись і знайти для себе безліч різноманітних і цікавих розваг. Відпочинок в Карлових Варах – поціновувачам краси та благородства, на курорті заснованому чеським королем і римським імператором.