Відпочинок в Подебрады

Чехія

Показати на мапі

Туризм

Місто Подєбради вже більш як сто років є одним з найбільш відомих чеських курортів. Воно заслужило таку популярність завдяки своєму розташуванню на березі Ельби, приємному клімату, цілющим джерелам, затишним колонадам, доглянутим паркам і безлічі стильних кав'ярень.

Курортне місто Подєбради розташувалось в центральній частині Чехії на березі ріки Ельби в Полабській низовині, всього в 50 кілометрах від Праги.

На відпочинок в Подєбради їдуть в першу чергу для того, щоб оздоровитися і попити цілющої води із знаменитого однойменного мінерального джерела. На курорті успішно лікують хвороби серця і судин, порушення обміну речовин і опорно-рухового апарату. Місцеві мінеральні ванни в комплексі з питним режимом допомогли оздоровитись багатьом пацієнтам.

Всі готелі у Подєбрадах пропонують повне курортне обслуговування. Тут Ви завжди зможете пройти не тільки класичні лікувальні процедури, але й спробувати щось нове, наприклад масаж гарячими каменями (стоун-терапія), або масаж з медом і карамеллю, обгортання шоколадом і багато іншого.

Пам'ятки

У Подєбрадах можна не тільки оздоровлюватись, тут завжди можна відмінно провести час, погуляти містом, вивчити його опис, познайомитись з його історією і подивитись визначні пам'ятки. Відпочиваючі можуть вирушити на одну з екскурсій, вартість яких цілком прийнятна, або просто неспішно поблукати по старовинним чарівним вуличкам.

Музей народної архітектури Пршеров-над-Ельбою приймає туристів під відкритим небом. На його території знаходиться Подєбрадський замок – головний архітектурний пам'ятник міста. Він був зведений на місці укріпленого поселення в XIII столітті і служив в той час водною фортецею.

Площа короля Їржі – це найстаріша частина міста, на якій завжди розміщувалась безліч крамниць.

Постать чеського короля Їржі верхи на коні є найкращим зразком чеської монументальної скульптури XIX століття.

Маріанський стовп (Чумний стовп) був встановлений в пам'ять про епідемію чуми, що вибухнула в 1714 році. Споруда була споруджена в 1765 році в стилі бароко і була увінчана скульптурою Богоматері, оточеною чотирма святими.

Клімат

У Подєбрадах помірно-континентальний клімат. Протягом усього року переважає ясна і сонячна погода. Зима малосніжна і м'яка, стовпчик термометра рідко падає нижче позначки -2˚С. Літо приємно тепле, середня температура повітря +20˚С.

Оздоровлення і лікування

Подорож в Подєбради подарує Вам кілька днів оздоровчого відпочинку. Тут Ви зможете не тільки пройти лікувальний курс, але і насолодитися красою зелених парків та мальовничих густих лісів.

На території міста знаходиться безліч джерел з лікувально-мінеральною водою, її рекомендують пити при захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті, порушеннях в роботі опорно-рухового апарату, захворюваннях дихальних органів і багатьох інших хворобах.

Крім вживання мінеральних вод, відпочиваючі можуть пройти курс парафінотерапії, відвідати вуглекислі ванни, пройти курс масажів, як традиційних, так і підводних в мінеральній воді. Комплекс процедур і дієтичне харчування сприятливо діють на весь організм в цілому.

Дозвілля

Подорож до курорту Подєбради надасть Вам чудовий відпочинок в комплексі з оздоровленням протягом усього року. У цьому місці кожен відпочиваючий, незалежно від віку, завжди зможе підібрати для себе заняття до душі. Ціни на всі розваги Вас приємно потішать, тому кожен день, проведений тут, може бути особливим.

Проходячи щоденний оздоровчий курс, Ви можете грати в теніс, гольф, сквош, волейбол або боулінг. Влітку відпочиваючі можуть грати на міському пляжі, купатися в річці або басейні. Любителів активного відпочинку порадує верхова їзда, спортивна стрільба, велосипедні прогулянки, яхтинг, віндсерфінг і рибна ловля.

Шанувальники ароматної кави можуть насолоджуватись цим напоєм в одній з кав'ярень, а гурмани отримають справжнє задоволення від відвідування місцевих ресторанів.