Відпочинок в Будва

Чорногорія

Показати на мапі

Туризм

Будва - це головний туристичний центр Чорногорії. Він розташовується в одному з найгарніших місць на узбережжі Адріатичного моря.Місто знаходиться в центральній частині Адріатичного узбережжя Чорногорії, і є центром однойменного муніципального округу. Місто і його околиці пролягають уздовж узбережжя на південь країни. Довколишні населені пункти плавно переходять одна в одну, утворюючи найбільшу курортну зону Чорногорії - Будванську Рів'єру.Будва складається зі Старої і Нової частини. Стару частину оточують високі фортечні стіни, які були споруджені ще до турецького вторгнення в XV столітті. Старе місто має кілька воріт у бік берега і в бік моря, які в свій час зачинялися на ніч. Сьогодні ці ворота завжди навстіж відкриті. Сучасна Будва - це популярний курорт з добре розвиненою інфраструктурою, що відповідає різним вимогам і запитам. Це місце ідеально підходить для тих, хто бажає від своєї подорожі отримати все і відразу.Путівка в Будву подарує Вам можливість провести кілька днів під ніжними променями сонця на теплому узбережжі, побродити вузенькими вулицями старого міста або прогулятися набережною, уздовж якої розташовано безліч ресторанів, кафе, барів і дискотек.Будва вважається головним туристичним центром і перлиною Чорногорського узбережжя. У цьому місці є все необхідне для незабутнього відпочинку: чисті пляжі, чудова природа, безліч визначних пам'яток, затишні апартаменти у комфортних готелях, а також пізнавальні і цікаві екскурсії.

Пам´ятки

Будва - це один з найпривабливіших курортів сонячної Чорногорії. Туристів тут чекають не тільки розкішні пляжі, ресторани, клуби, кафе, казино, бари, а й пам'ятники культури та історії, а також стародавні церкви.Місто було засноване близько 2500 років тому. У різні часи Будва перебувала під владою римлян, греків, венеціанців, турків, що відобразилося на архітектурі. Сьогодні містом організовано безліч цікавих екскурсій, і вивчивши їх опис, ви зможете підібрати для себе найбільш цікавий маршрут.Головні пам'ятки Будви зосереджені в Старому місті, серцем якого є Цитадель – фортечна фортеця XV століття. До теперішнього часу в стінах цієї фортеці відкрито театр і музей під відкритим небом. Прогулюючись уздовж вузьких вуличок, Ви побачите собор Святого Іоанна, церкву Діви Марії, собор Святого Сави, а також церкву Святої Трійці.Приваблює туристів і Археологічний музей з колекцією знахідок, зроблених на території Будви і в його околицях. Крім пам'яток на території Старого міста знаходиться також безліч затишних ресторанчиків і кафе.Острів Святого Миколая знаходиться зовсім неподалік від Будви. Колись на ньому була лише невелика церква, а сьогодні тут обладнані чудові пляжі, відкрито безліч кафе і рибних ресторанчиків.

Клімат

У Будві типовий середземноморський клімат. Протягом року переважає сонячна ясна погода. Влітку середня температура повітря + 24˚С, а в зимовий період стовпчик термометра рідко буває нижче позначки + 8˚С.

Пляжі

Гарячі тури в Будву перенесуть Вас в казково чудове місце - Будванську Рів'єру, де від захоплення завмирає серце навіть у туристів, що об'їздили багато країн. Неймовірна краса природи, мальовничі бухти, незвичайні галькові і піщані пляжі, таємничі гроти і скелі, - все це робить відпочинок в Будві дійсно незабутнім.Пляжі Будви простяються вздовж узбережжя міста. Влітку на пляжах завжди багатолюдно, але незважаючи на це, дуже чисто. При бажанні можна орендувати лежак або парасольку, вартість такої послуги цілком прийнятна.Одним з найпопулярніших пляжів вважається Яз. У цьому місці віддають перевагу ті, кому подобається відпочивати в наметах.Могрен - найкрасивіший пляж Чорногорії, який представляє собою дві зони, з'єднані тунелем.

Дайвінг

Завдяки унікальній природі, дайвінг біля берегів Будви користується величезною популярністю. На території міста працює кілька дайв-центрів, де кожен бажаючий зможе орендувати спорядження, ціна оренди цілком доступна для кожного відпочиваючого.

Дозвілля

Готелі Будви пропонують туристам різноманітний вибір номерів і європейський рівень обслуговування. Адже коли б Ви сюди не приїхали, тут завжди можна цікаво провести час.У Будві можна не тільки насолоджуватися спокійним відпочинком на пляжі або повільними прогулянками вулицями міста, а й займатися різноманітними водними видами спорту. Вартість будь-яких розваг цілком прийнятна, тому кожен зможе знайти собі заняття до душі.Для любителів нічного життя на території курорту працюють безліч клубів, дискотек і барів.