Відпочинок в Чорногорія

Показати на мапі

Туризм

Чорногорія - це напрочуд гарна країна, де самою природою створені всі умови для чудового відпочинку: прекрасні пляжі, чисті води Адріатичного моря, блакитні озера, прозорі річки і високі гори. Саме тому, гарячі тури в Чорногорію завжди користуються популярністю серед туристів. У 1991 році Чорногорія отримала назву країни чистої природи. І це дійсно так, вода біля берегів Чорногорії настільки прозора, що навіть на глибині 50 м можна побачити дно. Курорти Чорногорії славляться своїми чудовими пляжами. Нетривалий авіапереліт, і Ви опинитеся в казково красивому місці. Прогулянки Національним парком на річці Тара подарують вам багато вражень, а поїздка до Скадарського озера дасть можливість покуштувати смачну рибу. Чорногорія знаходиться в південно-західній частині Балканського півострова. Вважається, що свою назву країна отримала тому, що в середньовіччя гора Ловчен була оточена чотирма густими "чорними" лісами.

Історія

Чорногорія має цікаву історію. На території країни були виявлені малюнки на скелях, які свідчать про те, що тут мешкали стародавні люди. Історія країни починається з античності, в той час країна була в складі іллірійських провінцій. У VI столітті сюди почали активно переселятися слов'янські племена. У 1040 році колишня провінція стала першою незалежною державою. Протягом довгих років Чорногорії доводилося відстоювати свою незалежність. Міжнародне визнання країна отримала в 1878 році, після Берлінського конгресу. У 1905 році у Чорногорії з'явилася власна Конституція. У період Першої Світової війни Чорногорія була змушена увійти до складу Великої Сербії. Після Другої Світової війни країна залишилася в складі Югославії, і тільки в 2006 році Чорногорія знову стала суверенною державою. Саме з цього періоду в країні почав активно розвиватися туристичний бізнес, з'явилося безліч нових курортів.

Пам´ятки

Чорногорія відома безліччю історичних та культурних місць, які збереглися до теперішнього часу не зважаючи на те, що цією землею пройшли численні війни. Сотні древніх монастирів і міст, а також національні парки здивують Вас своєю красою. Ціна на екскурсії є прийнятною для кожного туриста, і вибравши тур, Ви можете автобусом відправитися до Монастиря Острог, до гірського масиву Ловчен, до Скадарського озера, Мосту Джурджевича або багатьох інших визначних місць.

Клімат

Чорногорія має середземноморський тип клімату, для нього характерна прохолодна зима з рясними опадами та спекотне сухе літо. На узбережжі літо досить спекотне, середня температура - +30°С. Купальний сезон триває близько п'яти місяців - з травня по жовтень, в цей період температура води прогрівається до +20 - +25°С. Зима тут тепла, нічна температура рідко буває нижче +5°С, а денна - +11°С.

Відпочинок в Чорногорії

За останні кілька років відпочинок у Чорногорії користується величезною популярністю. І це не дивно, адже тут запропоновано безліч різноманітних за своєю спрямованістю курортів, тому кожен турист зможе підібрати таке місце для відпочинку, яке буде відповідати його інтересам. Готелі Чорногорії пропонують різну вартість відпочинку, але якість обслуговування скрізь організована за європейським рівнем. Найкращими курортами для пляжного відпочинку вважаються Мілочер, Будва, Бечічі, Ігало, Рафаїловичі, Пржно, Ульцинь, Святий Стефан, Петровац. Якщо Ви збираєтеся на відпочинок з дітьми, то варто вибрати курорт Ігало, Петровац або Бечічі. Елітними курортами Чорногорії є Святий Стефан і Мілочер. Прихильникам кайтсерфінгу найкраще підійде Ульцинь, а тим, хто бажає оздоровитися в Чорногорії, потрібно вирушати в Ігало. Чорногорія має два гірськолижні курорти - Жабляк і Колашин. Вони розташовані на території двох національних парків. Сезон тут триває з листопада по травень, приїхавши сюди на кілька днів в цей час, Ви завжди зможете покататися на лижах або сноубордах. Безліч затишних кафе і невеликих ресторанчиків, розташованих біля спусків, запропонують Вам зігрітися ароматною кавою, а також дешево і смачно перекусити.

Пляжі

На узбережжі Чорногорії розташовується близько 115 пляжів, їх протяжність становить 73 км. Тут є галькові, піщані, кам'янисті і навіть бетонні пляжі. Більша частина пляжів не належать готелям, тому туристи мають можливість самостійно вибирати місце відпочинку. За лежаки і парасольки доведеться сплатити окремо.

Дайвінг

Якщо Ви захоплюєтеся дайвінгом, то гарячі тури в Чорногорію з Києва подарують Вам можливість познайомитися з підводним світом Адріатики. Дайвери зможуть побачити не тільки зграї риб і мальовничі печери, а й затонулі біля берегів кораблі.