Відпочинок Тіват

Туризм

Тіват - це сучасне курортне містечко, розташоване на мальовничому чорногорському узбережжі Адріатичного моря. Тіват оточений морськими бухтами та високими горами, на його території знаходиться безліч комфортабельних готелів, поруч з якими ростуть оливкові, кипарисові та соснові гаї. Цей чудовий курорт порадує Вас прекрасним узбережжям з безліччю чудових галькових і піщаних пляжів.

Тіват розташувався в центральній частині Бока-Которської затоки Адріатичного моря на невеличкому півострові Врмац біля підніжжя однойменного гірського масиву.

Відпочинок в Тіваті приваблює туристів не тільки красою навколишньої природи, але й численними шедеврами архітектури, граціозним стилем яких не можна не захопитися. Це різні монастирі, церкви та храми.

У Тіваті створені всі умови для незабутнього відпочинку в будь-який час року, тому коли б Ви сюди не приїхали, Ви завжди зможете вирушити на захоплюючі екскурсії або підібрати собі розваги по душі.


Пам'ятки

Путівка в Тіват перенесе Вас до місця зародження православ'я і духовності Чорногорії. Починаючи з XIII століття, в горах ховалися та зберігали релігійні святині священики. Тоді ж на острові Квітів на руїнах монастиря Святого Архангела Михайла була створена резиденція православного митрополита Зети.

Відпочиваючи в Тіваті, Ви зможете побачити і відвідати безліч православних храмів, цікавих в історичному, релігійному, культурному та архітектурному сенсах. Найбільш цікавими для екскурсій будуть церкви Святого Петра, Святого Сергія, Святого Гавриїла, Святого Антонія, Святого Віда, Святого Саватія і Святого Луки.

Однак головною визначною пам'яткою Тівата є палацовий комплекс Буча, який був побудований понад п'ятсот років тому і свого часу визначив місце майбутнього міста. Комплекс складається з п'яти будівель: ганок, каплиця Святого Михайла, госпбудівлі та житловий будинок. Сьогодні в частині цих приміщень відкрито картинну галерею Тівата.

Привертає увагу туристів і міський ботанічний сад, він відомий безліччю екзотичних рослин, привезених з різних куточків землі місцевими моряками.


Клімат

У Тіваті середземноморський клімат. Протягом року переважає ясна сонячна погода. Зима м'яка і тепла, стовпчик термометра нечасто спускається нижче + 12°С. Влітку повітря прогрівається до +30°С.


Пляжі

Гарячі тури в Тіват подарують Вам можливість провести кілька днів на прекрасних пляжах з золотисто-білим піском, які по праву вважаються родзинкою курорту.

В межах міста знаходиться декілька невеликих пляжів. Зупа і Беллане вважаються найпопулярнішими, на них створені всі умови для комфортного відпочинку. Тут є місця для парковки, душові, ресторани і кафе, в яких можна смачно і відносно дешево перекусити. Однак найкращі пляжі Тівата знаходяться на прилеглих островах Дугі-Отток, Квітів, Святого Марка і півострові Враца. Найбільш відвідуваним і красивим пляжем є Плаві Хорізонті, він розташований в чудовій долині Пржно.

На узбережжі всі пляжі піщані, і тільки Красіч усипаний галькою.


Дайвінг

Підводний світ Тівата приваблює любителів дайвінгу. На території міста знаходяться два великих дайв-центри, в них Ви зможете орендувати спорядження або взяти кілька уроків занурення з аквалангом. Вартість послуг цілком прийнятна, тому кожен бажаючий зможе здійснити захоплюючу підводну подорож.

Занурюючись біля берегів Тівата, Ви побачите затонулі кораблі і таємничі печери.

 


Дозвілля

Всі готелі Тівата радо зустрічають туристів протягом року, ціна на проживання залежить від рівня готелю та сезону.

У Тіваті можна ніжитися на прекрасних пляжах, займатися різноманітними водними видами спорту, здійснювати екскурсії, захоплюючі піші та велосипедні походи в гори або спробувати свої сили в альпінізмі. Саме з висоти пташиного польоту перед Вами розкриється вся краса мальовничого містечка, що контрастує своїм килимом екзотичних садів з червоними черепичними дахами будинків.