Відпочинок в Тиват

Чорногорія

Показати на мапі

Туризм

Тіват - це сучасне курортне містечко, розташоване на мальовничому чорногорському узбережжі Адріатичного моря. Тіват оточений морськими бухтами та високими горами, на його території знаходиться безліч комфортабельних готелів, поруч з якими ростуть оливкові, кипарисові та соснові гаї. Цей чудовий курорт порадує Вас прекрасним узбережжям з безліччю чудових галькових і піщаних пляжів.Тіват розташувався в центральній частині Бока-Которської затоки Адріатичного моря на невеличкому півострові Врмац біля підніжжя однойменного гірського масиву.Відпочинок в Тіваті приваблює туристів не тільки красою навколишньої природи, але й численними шедеврами архітектури, граціозним стилем яких не можна не захопитися. Це різні монастирі, церкви та храми.У Тіваті створені всі умови для незабутнього відпочинку в будь-який час року, тому коли б Ви сюди не приїхали, Ви завжди зможете вирушити на захоплюючі екскурсії або підібрати собі розваги по душі.

Пам'ятки

Путівка в Тіват перенесе Вас до місця зародження православ'я і духовності Чорногорії. Починаючи з XIII століття, в горах ховалися та зберігали релігійні святині священики. Тоді ж на острові Квітів на руїнах монастиря Святого Архангела Михайла була створена резиденція православного митрополита Зети.Відпочиваючи в Тіваті, Ви зможете побачити і відвідати безліч православних храмів, цікавих в історичному, релігійному, культурному та архітектурному сенсах. Найбільш цікавими для екскурсій будуть церкви Святого Петра, Святого Сергія, Святого Гавриїла, Святого Антонія, Святого Віда, Святого Саватія і Святого Луки.Однак головною визначною пам'яткою Тівата є палацовий комплекс Буча, який був побудований понад п'ятсот років тому і свого часу визначив місце майбутнього міста. Комплекс складається з п'яти будівель: ганок, каплиця Святого Михайла, госпбудівлі та житловий будинок. Сьогодні в частині цих приміщень відкрито картинну галерею Тівата.Привертає увагу туристів і міський ботанічний сад, він відомий безліччю екзотичних рослин, привезених з різних куточків землі місцевими моряками.

Клімат

У Тіваті середземноморський клімат. Протягом року переважає ясна сонячна погода. Зима м'яка і тепла, стовпчик термометра нечасто спускається нижче + 12°С. Влітку повітря прогрівається до +30°С.

Пляжі

Гарячі тури в Тіват подарують Вам можливість провести кілька днів на прекрасних пляжах з золотисто-білим піском, які по праву вважаються родзинкою курорту.В межах міста знаходиться декілька невеликих пляжів. Зупа і Беллане вважаються найпопулярнішими, на них створені всі умови для комфортного відпочинку. Тут є місця для парковки, душові, ресторани і кафе, в яких можна смачно і відносно дешево перекусити. Однак найкращі пляжі Тівата знаходяться на прилеглих островах Дугі-Отток, Квітів, Святого Марка і півострові Враца. Найбільш відвідуваним і красивим пляжем є Плаві Хорізонті, він розташований в чудовій долині Пржно.На узбережжі всі пляжі піщані, і тільки Красіч усипаний галькою.

Дайвінг

Підводний світ Тівата приваблює любителів дайвінгу. На території міста знаходяться два великих дайв-центри, в них Ви зможете орендувати спорядження або взяти кілька уроків занурення з аквалангом. Вартість послуг цілком прийнятна, тому кожен бажаючий зможе здійснити захоплюючу підводну подорож.Занурюючись біля берегів Тівата, Ви побачите затонулі кораблі і таємничі печери.

Дозвілля

Всі готелі Тівата радо зустрічають туристів протягом року, ціна на проживання залежить від рівня готелю та сезону.У Тіваті можна ніжитися на прекрасних пляжах, займатися різноманітними водними видами спорту, здійснювати екскурсії, захоплюючі піші та велосипедні походи в гори або спробувати свої сили в альпінізмі. Саме з висоти пташиного польоту перед Вами розкриється вся краса мальовничого містечка, що контрастує своїм килимом екзотичних садів з червоними черепичними дахами будинків.