Відпочинок в Эль-Мансура

Єгипет

Показати на мапі

Туризм

Путівка в Ель-Мансуру перенесе вас у прекрасне єгипетське місто, назву якого можна перекласти як «переможниця». Місто отримало таку назву після того, як єгипетські воїни перемогли хрестоносців. Під час цієї битви до них в полон потрапив Людвіг IХ. Тому завітаючи сюди на кілька днів, ви матимете можливість побувати в будинку, де султан утримував французького короля.

Ель-Мансура розташований на східній стороні рукава Дум'ят у самій дельті Нілу і приблизно у ста двадцяти кілометрах від Каїру.

Ель-Мансура умовно поділений на дві частини - Східну і Західну Мансуру. Архітектура міста поєднує в собі стародавні східні споруди і сучасні будівлі.

Як і більшість єгипетських міст, Ель-Мансура являє собою надзвичайно цікаве видовище. Саме тому, придбавши тури в Ель-Мансуру, ви зможете по-новому відкрити для себе Єгипет.

Пам'ятки

Відпочинок в Ель-Мансурі - це, перш за все, знайомство з визначними пам'ятками міста та його околицями.

Саме в цьому місті, на правому березі рукава Дум'ят, знаходиться найбільший університет Єгипту, який був заснований ще в 1972 році. Також цікавим для відвідування буде відділення Національної бібліотеки. Тут туристам пропонують ознайомитися з рідкісними книгами і рукописами, які дбайливо зберігаються в ній багато-багато років.

Будинок Ібрагіма Ібн Локмена - колись в цьому місці тримали в ув'язненні короля Франції - Людвіга IX, захопленого в полон єгипетськими воїнами.

Палац Шиннаві визнано найкрасивішою будівлею в італійському стилі, що була споруджена за межами країни. Сьогодні він надає місту певний лиск і шарм.

Клімат

Протягом усього року в Ель-Мансурі переважає сонячна погода, тут майже не буває дощів. Влітку середня температура повітря +28˚С, а взимку стовпчик термометра рідко знижується нижче позначки +12˚С.

Дозвілля

Готелі Ель-Мансури радо зустрічають туристів на протязі всього року і пропонують їм відмінні умови проживання та чудовий сервіс. Завдяки чому, коли б ви не вирішили відправитися в це місце, завжди зможете підібрати для себе апартаменти, вартість яких вас буде повністю влаштовувати.

Щоб з головою зануритися в незвичайну атмосферу Ель-Мансури, вам потрібно просто поблукати вулицями міста. Ви зможете помилуватися архітектурними спорудженнями, пам'ятниками, відвідати музеї або виставки, а коли нагуляєтесь досхочу, зайти в один з місцевих ресторанчиків і скуштувати смачні страви єгипетської кухні.