Відпочинок в Эль-Минья

Єгипет

Показати на мапі

Туризм

Єгипет приваблює мандрівників своїми нескінченними просторами, величними пірамідами, золотими пісками і безліччю стародавніх споруд. Але путівка в Ель-Мінья познайомить вас з іншим Єгиптом, адже в цьому місті багато молоді та студентів. Тут вам не будуть на кожному кроці пропонувати сувеніри, місцеві жителі не прагнуть заробити на туристах - вони просто раді спілкуванню.

Ель-Мінья знаходиться на західному березі Нілу, приблизно в 250 кілометрах на південь від Каїра.

На перший погляд це місто здається дуже тихим, проте саме воно є відправним пунктом багатьох екскурсій по визначним пам'яткам Стародавнього Єгипту.

Тури в Ель-Мінья допоможуть вам цікаво провести кілька днів своєї відпустки і отримати масу нових емоцій і вражень.

Пам'ятки

Безумовно, відпочинок в Ель-Мінья - це в першу чергу знайомство з визначними пам'ятками. Щодня звідси вирушають десятки екскурсій в різних напрямках, тому ви без проблем зможете підібрати для себе найбільш цікавий маршрут.

Однією з головних пам'яток цього міста є храм Пресвятої Богородиці, побудований за наказом імператриці Олени ще у 328 році. Існує легенда, що завдяки тому, що храм споруджено у печері, тут колись знайшло своє спасіння Святе сімейство.

Варто відзначити, що Ель-Мінья цікава не тільки історичними пам'ятками, а й незвичайними сучасними спорудами. Практично всі сучасні будівлі зводилися на початку XX століття, на багатьох з них помітний стиль неокласицизму і артдеко, можна побачити і споруди з оригінальним декором у псевдоісламському стилі.

Від центральної площі Мідан ат-Тахрір відходять затишні вулички, прогулюючись якими можна потрапити до мечеті аль-Урма і мечеті аль-Ламаті.

Трохи південніше Ель-Мінья розташувався стародавній некрополь зі склепами, в яких спочивають не тільки мусульмани, але і християни. Неподалік від міста знаходиться селище Тепла, в якому збереглися руїни стародавнього храму, побудованого Рамзесом і Нероном.

Мандрівники також можуть попрямувати до Бені-Хасан, тут збереглися кладовища практично всіх існуючих періодів Стародавнього Єгипту, проте найбільше увагу туристів привертають скельні захоронення і храм Спеос Артемідос.

Можна вирушити на екскурсію у селище Ель-Ашмунеін, на території якого знаходяться античні пам'ятники.

Неподалік від цього міста розташовуються також археологічні розкопки Телл ель-Амарна. Тут можна побачити усипальницю фараона Енхатона і скельні захоронення, на стінах яких нанесені не тільки палаци, а й цілі родини фараона.

Клімат

В Ель-Мінья на протязі всього року переважає сонячна ясна погода, тут практично ніколи не буває дощів. Середня температура повітря в літні місяці становить +28˚С, а взимку стовпчик термометра рідко опускається нижче позначки +11˚С.

Дозвілля

Готелі Ель-Мінья відкриті для мандрівників протягом усього року. Коли б ви сюди не приїхали, завжди зможете знайти апартаменти, вартість проживання в яких вас буде цілком влаштовувати.

Ель-Мінья пропонує відмінні умови для відпочинку, тут можна просто погуляти, відвідати спа-центр, заглянути в бутик, весело провести час у розважальному центрі або вирушити на ринок і придбати пам'ятний сувенір.

Окремо варто відзначити місцеві ресторанчики, в яких ви зможете відносно дешево скуштувати національні страви, а також традиційні кав'ярні, де можна насолодитися неповторним ароматом кави.