Відпочинок в Сафага

Єгипет

Показати на мапі

Туризм

Сафага - досить популярний серед туристів єгипетський курорт, розташований на півдні країни і має великий торговий порт. Як і інші єгипетські курорти, він знаходиться на узбережжі Червоного моря. Найближче до курорту місто - Хургада - розташовується на північ від Сафаги на відстані 60 км.

Сафага - великий пасажирський і вантажний порт Єгипту. Незважаючи на цей факт, в порт не часто прибувають судна, тому в місті панує спокійна і розмірена атмосфера, а море вражає своєю чистотою.

Хоча один раз на рік тут все-таки буває шумно. Це відбувається тоді, коли місто заповнюють численні прочани, які приїздять сюди, щоб з міста продовжити свій шлях на хадж до Мекки.

Слід зазначити, що крім пляжного відпочинку, Сафага пропонує відпочиваючим ще й лікування: тут виявили пісок чорного кольору, який володіє унікальними властивостями, його використовують для лікування псоріазу та ревматизму.

Приваблює курорт також і дайверів. Тут постійно дмуть вітри, однак вони не достатньо потужні, щоб викликати шторм, тому сюди з'їжджаються і серфінгісти.

Із Сафаги зручно вирушати на екскурсії у стародавні єгипетські міста. Наприклад, аби дістатися Кени, туристам необхідно проїхати всього 165 км. Також недалеко від Сафаги знаходяться Луксор, Асуан і Едфа.

Пам'ятки

Пам'ятки Сафаги - це її унікальний клімат, прекрасні пляжі, прозора вода і свіже повітря.

Проте, тут є на що подивитись, наприклад, турецький форт 16 століття. В околицях Сафаги також можна знайти багато цікавого. У 60 км від курорту розташовується Гавань Фараонів: саме сюди в стародавні часи привозили коштовності, слонову кістку і спеції, які доправляли із Сомалі.

Цікаво буде відвідати Монс Клаудіанус - каменоломні, що збереглися з часів правління римлян 1-4 ст.н.е. Раніше в цих каменоломнях добували мармур. До цього місця легко дістатися, вони розташовані в 41 км від курорту у напрямку Кени. Але слід запам'ятати, що екскурсію до Монс Клаудіанус туристам доведеться організовувати самостійно.

Клімат

Кліматичні умови Сафаги досить сприятливі. Середня зимова температура січня не опускається нижче позначки + 23 ° С, тобто купатися тут можна і взимку.

Навесні у Сафазі погодні умови майже як літні, середня температура квітня складає + 26 ° С. Влітку ж буває достатньо спекотно, у липні повітря прогрівається до позначки + 31 ° С.

Восени погода на курорті тепла і комфортна, середні показники повітря у жовтні + 29 ° С.

Нагадуємо, що клімат Сафаги корисний для здоров'я, саме тут можна лікувати багато хронічних захворювань. Повітря курорту чисте і пропускає більше у/ф променів, ніж в інших областях Єгипту. А в прозорій воді міститься багато солей. На додачу, Сафага захищена горами від вітрів.

Пляжі

Сафага - дивовижне місце, адже її пісок має цілу низку цілющих властивостей, які допомагають вилікувати захворювання шкіри і опорно-рухового апарату. Клініка, яка розташована в готелі Menaville Safaga, спеціалізується на лікуванні з використанням піску та цілющого клімату цього регіону.

Дайвінг

Згадуючи про дайвінг, необхідно визнати, що дно тут бідніше, ніж в Нувейбі або Марса-Аламі. Натомість підводний світ у Сафазі більш незайманий, адже туристів на курорті менше. Кілька островів, які можуть зацікавити дайверів, розташовані поблизу міста. Острів Сафага (Safaga Island) оточений кораловим рифом, а на узбережжі його розташувалися найчистіші пляжі. У 20 км на схід від Сафаги знаходиться риф Панорама (Panorama Reef), який складається з декількох частин, що утворюють природний амфітеатр - це одне з наймальовничіших місць узбережжя Червоного моря.

Ще одне цікаве місце для занять дайвінгом - острова Брати (Islands Brothers). Але дістатись туди можна лише на орендованій яхті, тому ця розвага для багатих туристів. Острови Брати - це унікальне місце, де можна побачити рідкісні корали, яких ви не зустрінете більше ніде в світі.

Дозвілля

Сприятливі погодні умови в Сафазі прекрасно підходять для занять водними видами спорту, в тому числі й віндсерфінгу. У 1993 році тут проходив Чемпіонат світу з цього виду спорту.

Сервіс на курорті Сафага досить високий, але розваги для деяких туристів можуть здатися нудними. Це сімейний курорт, а також курорт дайверів і тих, хто віддає перевагу спокійному, тихому відпочинку. Тому гучних вечірок і захоплюючого шопінгу у цьому місці годі й шукати. Але нічого страшного, адже всього в 60 км від курорту розташована Хургада!