Відпочинок в Сома Бэй

Єгипет

Показати на мапі

Туризм

Сома Бей - це один з нових єгипетських курортів розташований біля узбережжя Хургади, а саме в 47 км від цього міста. Опановуватии і розвивати курорт почали з середини 90-х років минулого століття. Раніше тут була пустеля, а тепер на пісках побудований курорт - недешеві та не дуже дорогі готелі, ресторани, кафе, магазини. Море в Сома Бей живе, чисте, з мальовничими кораловими рифами, які сповнені різноманітними морськими мешканцями.

Відпочинок на цьому курорті ідеально підходить для туристів з дітьми. Тут можна відпочити від міської метушні і насолодитися морем та сонцем. Червоне море вражає кожного, адже вода настільки солона і важка, що можна просто лежати на воді, але після цього обов'язково потрібно ополоснутись прісною водою. Поблизу Сома Бей немає жвавих населених пунктів, тому всі ресторани, бари, дискотеки, магазини знаходяться на території готелів.

Готелі на курорті будувалися за «гніздовим» принципом. Спочатку будувався головний готель, потім до нього вже добудовувалися інші. Рівень готелів в Сома Бей досить високий, тут в основному знаходяться 4-х і 5-ти зіркові, тут можна знайти готелі великих мереж, таких як: SHERATON, IBEROTEL, SWISS INN, LE MERIDIEN.

Тури в Сома Бей рекомендуємо тим, хто віддає перевагу спокійному відпочинку на березі моря, якісне обслуговування, водні розваги, гольф.

Пам'ятки

Завдяки вигідному географічному положенню, Сома Бей є відмінним місцем для знайомства зі скарбами давньоєгипетської цивілізації. Звідси можна поїхати на екскурсію до великих міст Єгипту: Луксор і Каїр. Біля курорту знаходяться стародавні монастирі Св. Антонія і Св. Павла, а також каменоломні Монс Порфірітес і Монс Клаудіанус, де римляни добували порфір і граніт для своїх будівель. Це просто нереально побувати в Єгипті і не побачити Сфінкса і піраміди, а також святині Луксора, де єгиптяни вклонялися богу Сонця.

Клімат

Клімат цього курорту унікальний навіть для спекотного Єгипту. Сонце тут світить 360 днів на рік, тому відпочивати тут можна як влітку, так і взимку.

Середня температура повітря влітку досягає позначки +30°С, взимку повітря трохи прохолодніше і сягає +20°С. Застати дощову погоду тут практично неможливо, а найкомфортніші погодні умови створюються завдяки літньому сухому бризу, що дме із моря. Сома Бей знаходиться на західному узбережжі Червоного моря, тому кліматичні умови у нього сприятливіші, ніж на інших курортах Єгипту.

Пляжі

Як зазначалось раніше, Сома Бей чудово підходить для сімейного відпочинку з дітьми. Пляжі затоки, в якій знаходиться курорт, складаються в основному з чистого білого піску, і діти можуть спокійно грати і купатися на мілководді, не боячись порізатись коралами. Коралові рифи розташовані тут не біля самого берега, тому, щоб дістатися них, необхідно пройти по довгому понтону.

Дайвінг

У Сома Бей шанувальникам дайвінгу не доведеться нудьгувати. Біля курорту розташувався кораловий риф Рас-Абу-Сома. Він йде на глибину 25 м прямовисною стіною, а якщо зануритися ще глибше, то можна потрапити у мальовничу глибоководну печеру, стіни якої вкриті м'якими коралами.

Дозвілля

Окрім чудової погоди, курорт відомий своїми чистими і малолюдними пляжами. І на південній, і на західній стороні півострова можна знайти зони, що охороняються, і використовуються для занять віндсерфінгом та купання.

Північну і східну частини оточують коралові рифи. Шанувальникам активного відпочинку пропонується дайвінг, вітрильний спорт, сквош, теніс та інші види спорту.

Ще одна родзинка Сома Бей - це гольф-клуб. Такі спортивні спорудження в Єгипті зустрічаються вкрай рідко. Але є завзяті прихильники гольфу, які не уявляють свій відпочинок без цієї гри. Якщо ви як раз з їх числа, то Сома Бей вам припаде до душі - поля для гольфу тут нові, відповідають всім міжнародним стандартам і утримуються в ідеальному порядку.

Велика кількість розкішних ресторанів пропонують скуштувати як страви національної кухні, так і ласощі практично всіх країн світу.