Відпочинок в Зафарана

Єгипет

Показати на мапі

Туризм

Зафарана - молодий і активно прогресуючий єгипетський курорт, який знаходиться в 200 км від Хургади у напрямку Каїра.

Назва курорту перекладається з арабської мови як «жовтий». І назва ця цілком виправдана, адже всі навколишні пейзажі Зафарани майже весь рік залиті яскравим сонцем і мають особливий бурштиновий відтінок.

Підтвердженням високого рівня курорту є те, що тут полюбляють відпочивати самі єгиптяни, які, як відомо, дуже цінують комфорт.

Відвідування Зафарани можна рекомендувати тим, хто надає перевагу розміреному і спокійному відпочинку. Але, не дивлячись на спокійну атмосферу, що панує на курорті, тут можна знайти собі заняття до душі: аква-центри, кафе і ресторани. Крім цього, на гостей курорту очікують готелі високого рівня з високим європейським сервісом, чисті піщані пляжі та цікаві екскурсії до Каїру або Олександрію.

У самому місті теж є на що подивитися. Наприклад, недалеко від курорту розташовуються стародавні православні монастирі - знаменитий монастир Св. Антонія і обитель Св.Павла, головні коптські святині.

Вечорами вам теж не доведеться нудьгувати, адже до послуг відпочиваючих яскраві дискотеки, розважальні шоу і бари з ароматними кальянами.

Історія

Історія Зафарани не рясніє історичними фактами і подіями, тому що цей курорт один з наймолодших в Єгипті.

Історія Зафарани бере початок тільки у 21 столітті, згідно з урядовою програмою Єгипту з розвитку туристичної інфраструктури.

На сьогоднішній день туристична інфраструктура на курорті ще не дуже розвинена, але все необхідне для відпочинку тут є: фітнес-центри, спа-центри, школи дайвінгу, готелі відомих мереж, облаштовані пляжі. Тут надають перевагу відпочинку багаті єгиптяни, які цінують комфорт і усамітненість піщаних пляжів.

Саме тут можна відпочити від міської метушні та галасливого транспорту. Зафарана розташована недалеко від столиці Каїра, Суеца, знаменитої Долини Пірамід, що робить це місце таким привабливим не тільки для спокійного пляжного відпочинку, але і в якості відправної точки для подорожей Єгиптом.

Незважаючи на свій молодий вік, курорт активно розвивається, і з часом стане таким же популярним, як і інші єгипетські курорти.

Пам'ятки

Визначні місця Зафарани знаходяться в основному за межами міста. Головні пам'ятки курорту пов'язані з релігією: мова йде про коптські монастирі Св. Антонія і Св. Павла, які знаходяться на відстані 80 км один від одного.

Монастир Св. Антонія заснував відлюдник Антоній, який жив до 105 років в усамітненій печері. На місці тієї печери і був заснований монастир. Щоб потрапити до нього, потрібно здолати близько тисячі сходинок. Сьогодні в монастирі проживає приблизно 25 ченців, є каплиця, бібліотека, млин і навіть власна пекарня. Стіни монастиря прикрашають старовинні фрески 13 століття.

Ще одна визначна пам'ятка цього місця - монастир Св.Павла, чиє відокремлене життя нагадує історію Антонія. Павло теж був довгожителем і прожив цілих 119 років. Знаходячись у монастирі, слід звернути увагу на фреску із зображенням Діви Марії з Христом в оточенні архангелів. Також цікавою є вежа, яка довгий час використовується для зберігання прісної води.

Маленьких туристів, безумовно, зацікавить таке місце курорту як аквапарк.

Клімат

Клімат курорту можна віднести до субтропічного типу. Сонце світить у Зафарані 365 днів на рік. Тому відпочивати тут можна цілий рік.

Зима в цьому місці тепла, а влітку стає спекотно, особливо у період з липня по вересень. Дощі у Зафарані явище вкрай рідкісне.

Дозвілля

Активний відпочинок в Зафарані - це різні можливості веселого і активного проведення часу.

Безліч фітнес-цетрів будуть цікаві як жінкам, так і чоловікам. Аква-центри, дитячі майданчики, тенісні корти і басейни при готелях чекають гостей у Зафарані. Але варто нагадати, що курорт знаходиться на узбережжі Червоного моря, яке сповнене представниками морської фауни. Чимала кількість дайвінг-центрів допоможуть вам опанувати навички підводного плавання і побачити морські красоти.