Відпочинок в Французька Полінезія

Показати на мапі

Туризм

Французька Полінезія – це розсип райських островів просто посеред Тихого океану. Тут, під безкрайнім небом, з яскравих бірюзових лагун виростають оксамитові зелені пагорби, підперезані м'яким білим піском та пальмами. Таїті, Бора-Бора, Моореа, Хуахін ... Вабливі курорти, просочені ароматами манго, кокосу й ванілі, зігріті сонцем і сердечністю місцевих жителів, овіяні свіжим бризом і романтикою, пропонують неспішний, розслаблений відпочинок із ноткою французької елегантності.

Французька Полінезія є одним з найромантичніших туристичних напрямків світу. Легенди про ці магічні острови з'явилися ще тоді, коли перші європейські дослідники досягли рідних берегів і стали розповідати про небеса на землі, де ґрунт родючий, життя – просте, а любов – безмежна. Французька Полінезія й донині залишається вірною собі і своїм традиціям: засмаглі таїтянки як і раніше носять квіти гібіскусу у волоссі, гілки дерев так само провисають під тяжкістю стиглих фруктів, а вологий вітер розносить квітковий пилок і шелестить пальмовим листям. Звісно, зараз тут побудовані автостради і значні будівлі готелів, християнство прищепило населенню куди більш консервативні цінності, а багато місцевих жителів працюють з дев'яти до п'яти. Але сучасний світ не заплямував цей райський куточок, а лише ушляхетнив його, забезпечивши його такими необхідними зручностями, як, наприклад, високошвидкісний бездротовий інтернет або термінали самообслуговування.

Готелі Французької Полінезії підкорюють серця туристів не тільки своїм казковим місцем розташування, але і якістю обслуговування. Тут ненав'язливий, але послужливий персонал, готовий допомогти у будь-якій ситуації. Ціни за проживання різняться в залежності від багатьох факторів, але, у будь-якому випадку, вони досить високі.

Найбільшим попитом користуються романтичні бунгало над водою, якими так славиться Французька Полінезія. Справа в тому, що на землі не так багато місць, де можна побудувати такі готелі, оскільки для цього море завжди повинно перебувати у штилі. Великі острови Французької Полінезії відрізняються тим, що практично кожен з них оточений кільцем коралових рифів, які створюють природний бар'єр і утворюють приголомшливі лагуни усіх відтінків синьо-зеленої палітри. Завдяки спокійним водам таких лагун розкішні готелі з бунгало над водою щорічно приносять до бюджету країни колосальний дохід, а туристи ще багато років потому згадують свій найчарівніший відпочинок – відпочинок у Французькій Полінезії.

Французька Полінезія – це 4200 квадратних кілометрів землі, розподіленої між п'ятьма архіпелагами у центрі південної частини Тихого океану. З 1880 року ці острови є заморською територією Франції. Населення – понад 250 тисяч осіб, 83% з яких – полінезійці. Найбільша концентрація жителів спостерігається в столиці Папеете, яка розташована на найбільшому острові – Таїті. Всього у Французькій Полінезії налічується понад 120 островів, 25 з яких – безлюдні.

Клімат

Французька Полінезія охоплює велику територію з великою протяжністю в широтах, тому клімат південних і північних островів помітно різниться (південні острови відрізняються більш високою вологістю та помірними температурами, а для північних характерна спекотна, суха погода). В цілому, клімат більшості островів відносять до тропічного із двома досить яскраво вираженими сезонами:

– З листопада по квітень – спекотний вологий сезон (південне літо);

– З травня по жовтень – більш прохолодний сухий сезон (південна зима).

Найчастіше відвідувані острови Французької Полінезії (Таїті, Бора-Бора, Моореа та інші), що відносяться до архіпелагу Острови Товариства, мають ідеальний клімат для відпочинку на пляжі. Тут не буває занадто жарко (зазвичай температура повітря не перевищує +29 ° C), вони рідше піддаються циклонам та менше страждають від потужних штормів і тропічних ураганів.

Найкращі напрямки Французької Полінезії

Острів Таїті

Ця назва навіває мрії про ідилічний острів, який, облямований пальмами і білими піщаними пляжами, виринає з блакитної лагуни. Але мало кому відомо, що насправді Таїті – це серце Французької Полінезії, що займає величезний простір у Тихому океані. На острові є більшість атрибутів сучасного світу – від п'ятизіркових готелів і бутиків провідних світових марок до столиці Папеете з її жвавим портом, адміністративними будівлями і гучним дорожнім трафіком.

Хоча Таїті часто служить лише пересадочним пунктом на шляху до більш віддалених островів, він пропонує багато визначних пам'яток, здатних зайняти Вас принаймні на кілька днів. Головне багатство цього острову – його природа: гори у хмарах, глибокі долини, повноводні річки, гігантські водоспади і, звичайно ж, красиві дикі пляжі, вкриті білим і чорним піском.

Острів Моореа

Моореа називають братом Таїті, оскільки, хоча територія першого у вісім разів менша за другий, ці острови багато в чому схожі і розташовані всього у 17 кілометрах один від одного. Основна схожість із Таїті – напрочуд гарна природа і наявність пляжів із чорним піском. Моореа оточений кораловим рифом, який формує досить вузьку лагуну. На відміну від інших островів Товариства, тут не так багато маленьких острівців (моту) навколо лагуни. Проте Моореа вважається батьківщиною унікального стилю готелів, де номерами служать легендарні бунгало над водою.

Острів Бора-Бора

Поряд із цією назвою часто вживають епітети з прислівником «найбільш» – найбільш романтичний, найбільш привабливий, найідеальніший острів Французької Полінезії. Бора-Бора втілює образ досконалого острову мрії з тропічними лісами, гострими вершинами гір, вкритими пишною зеленню, класичною лагуною, що змінює відтінки пронизливо-блакитного, яскраво-бірюзового та смарагдового, кільцем коралового рифу і крихітними острівцями з білосніжними пляжами та кокосовими пальмами.

Острів Хуахін

Розташований між Моореа та Бора-Бора, Хуахін, тим не менш, не завжди входить до списків провідних туристичних напрямків Французької Полінезії, але він безумовно заслуговує на увагу. Його напівпустельні дороги, затишні села, лісисті пагорби і густо обвиті ліанами джунглі обов'язково припадуть до смаку кожному, хто шукає курорт для релаксації і спокійного «відчуженого» відпочинку.

Архіпелаг Туамоту

Туамоту складається з декількох великих островів, оточених сотнями маленьких острівців (моту). З висоти архіпелаг виглядає абсолютно нереальним: чудові бірюзові лагуни густо всіяні кораловими і піщаними моту, які складаються в природну мозаїку з круглих, квадратних і трикутних елементів. На них розташовуються оксамитові білі пляжі і кокосові пальми, між барвистими кораловими садами вальяжно пропливають морські черепахи і мерехтять зграйки різнокольорових рибок, а з крихітних тропічних гаїв раз у раз лунають дзвінкі голоси казкових птахів. Якщо Ви мрієте відчути себе єдиною людиною на землі, якщо Ви хочете відчути гармонію душі і тіла, віддатися солоному вітру і злитися із природою – архіпелаг Туамоту створений для Вас.