Рейтинг готелю

Про готель

Незважаючи на своє центральне місце розташування, готель знаходиться в тихому, затишному районі. Готель "Адмірал" був знову введений в експлуатацію після повної реконструкції в серпні 2007 року. Обладнаний і мебльований в сучасному стилі готель ідеально розташований на одній з тихих вулиць центральній частині Франкфурта на Майні. Зробивши приємну прогулянку по історичному центру міста поблизу готелю, можна заглянути на пішохідну торгову вулицю "Zeil", що розташовує численними магазинами та ресторанами, а також зайти в знаменитий Франкфуртський зоопарк.

Контактні дані

Показати на мапі

Розташування

на одній з тихих вулиць центральній частині Франкфурта на Майні.

Послуги в готелі

бар з різними видами напоїв і закусок, компетентний персонал готелю, ліфт, сейф, закрита стоянка для автомобілів (платно), необмежене користування інтернетом в лобі (безкоштовно), номери для курців чи некурців, парковка автомобілів на вулиці (безкоштовно), обслуговування номерів, зоопарк розташований поблизу готелю, екскурсії, дозволено проживання з домашніми тваринами.

Зручності в номерах

душ або ванна, телефон, радіо, супутникове телебачення (включаючи російські канали), можливість підключення до мережі інтернет, сейф, міні-бар.

Відгуки