Відпочинок в Німеччині

Показати на мапі

Туризм

Німеччина - це земля високої культури, фахверкових селищ, пінистого пива і динамічних міських пейзажів. Ця країна займає центральну позицію в самому серці Європи.

Німеччина змогла оговтатись від потрясінь безславного минулого і постала перед мандрівниками країною чудової різноманітності, сьогодні вона відома авангардною архітектурою і безкрайніми сільськими пейзажами. Путівка до Німеччини познайомить з багатою історичною спадщиною, середньовічною атмосферою міст, веселими фестивалями і смачним пивом.

Зручне географічне положення країни дає можливість нашим туристам приїхати до Німеччини автобусом або зробити авіапереліт. У літню пору туристи можуть поблукати затишними вуличками Дрездена і Гамбурга, відпочити на чистих ставках, оздоровитися на термальних джерелах в Баден-Бадені, а взимку - з´їздити на прекрасні гірськолижні курорти.

Історія

Німеччина - це сучасна європейська держава, історія якої розвивалася досить бурхливо. З незапам´ятних часів на цій землі жили варварські племена, які досить успішно відстоювали свою землю, відбиваючись від завоювання римлян.

На своєму шляху до вільної демократичної держави і функціонуючої парламентської системи Німеччини довелося пережити безліч переломних історичних моментів.

Саме Німеччина в XX столітті почала першу і другу світові війни, а після своєї поразки в останній, країна розбилася на ФРН і НДР, і тільки в 1990 році країна об´єдналася.

Сучасна Німеччина є членом Євросоюзу і прагне відійти від чорного минулого, ознайомлюючи туристів з культурним надбанням країни.

Пам´ятки

Пам´ятки Німеччини різноманітні і унікальні, кожен мандрівник знайде для себе щось цікаве. Опинившись в цій країні, перше, на що звертаєш увагу - це архітектура і природа. Пам´ятки рівномірно розміщені по всій країні, при цьому кожен регіон має свої особливості.

Кожен, хто приїжджає в Німеччину, намагається потрапити на знамениті органні концерти. Їх проводять тільки в найкращих залах і виконують Вагнера, Бетховена, Баха і Бурстехуде. Крім того, країна знаменита пам´ятними місцями війни, виставковими комплексами і багатьом іншим.

Німецькі пам´ятки Ви побачите відразу, як тільки опинитеся в країні, адже архітектура міст є головною їх складовою. Навіть війни не змогли зіпсувати Німеччину. Все, що було колись зруйновано, реставрується ретельно. Наприклад, старовинний Дрезден з усіма своїми знаменитими будівлями був відновлений з руїн після закінчення Другої світової війни.

Клімат

У Німеччині переважає помірний клімат. Протягом року погода може бути мінливою, наприклад, взимку почнеться відлига, а влітку раптово похолодає.

Влітку на території всієї країни не жарко, в середньому температура повітря становить +20°C. Зими, як правило, безсніжні, середня температура близько 0°C, але іноді вона може знизитися до позначки - 20°C.

Відпочинок в Німеччині

Відпочинок в Німеччині - це, перш за все, сімейний відпочинок, адже він поєднує в собі прекрасну природу і багату культурну спадщину цієї країни. У Німеччині величезна різноманітність курортів, тому кожен мандрівник зможе підібрати для себе оптимальний варіант.

Автобусні тури в Німеччину з Києва можуть запропонувати Вам лікувальний відпочинок, наприклад Баден-Баден. Цей бальнеологічний курорт популярний у всьому світі. Відпочиваючі можуть отримати тут цілий комплекс оздоровчих процедур. Крім того, в цьому місці створено всі умови для відмінного дозвілля. Це і басейни, і театри, і дискотеки, і спортивні майданчики.

Бад-Райхенхалль - це цілющий курорт з лікувальними травами і грязями, він знаходиться поруч з Австрією. Тут в міському парку завжди грає вічний оркестр.

Альпи приваблюють всіх сучасних мандрівників не тільки екологічною обстановкою, розвиненою інфраструктурою і відмінними готелями, а й своїми гірськолижними трасами. Саме тому гарячі тури в Німеччину, зокрема, в Гарміш-Партенкірхен завжди дуже популярні, адже кожен бажаючий покататися на лижах чи сноуборді зможе обрати для себе відповідну трасу.

Шлесвіг-Хольштайн - це узбережжя стане відмінним місцем для відпочинку всією сім´єю, тут повно зелених лугів, вітряних млинів, маяків, є пляжі. Для дітей і дорослих пропонується різноманітний вибір водних розваг.

Бажаючим відправитися в романтичну подорож варто звернути свою увагу на Бад-Хоннеф на Рейні. Він відомий чистою мінеральною водою і унікальними кліматичними умовами. Це місто має вигідне географічне положення, тому приїжджаючи сюди на кілька днів, ви легко зможете з´їздити не тільки в Кельн або Бонн, але і в Брюссель, Амстердам і навіть до Франції в Люксембург.

У Німеччині величезна кількість курортів, їх вартість відрізняється, але де б Ви не вирішили відпочити, всюди Вас чекатимуть незабутні враження.

Дозвілля

Готелі Німеччини відкриті для туристів цілий рік, ціна на проживання може відрізнятися, але всюди Вас чекатиме європейська якість обслуговування. Ця зразкова країна познайомить Вас з Балтійським узбережжям, Баварією, долиною Рейну і багатьма іншими чудовими місцями.

Приїхавши до Німеччини, незалежно від пори року, обов´язково варто відвідати Берлін, Дрезден, Мюнхен, Дюссельдорф та інші міста.

У цій країні контрастів сучасні будови легко співіснують з середньовічними будівлями, але при цьому завжди залишається істинно німецька атмосфера.

Крім того, приїжджаючи сюди, потрібно скуштувати страви національної кухні, випити смачного німецького пива, а потім відправитися танцювати до ранку в нічний клуб.

Влітку Ви зможете відпочити на морському узбережжі або на одному з бальнеологічних курортів, а взимку краще відправитися на гірськолижний курорт.

Курорти