Відпочинок в Халкидики – Кассандра

Греція

Показати на мапі

Туризм

Найпопулярнішим курортом Північної Греції є півострів Халкідікі, розташований на південному сході від Салонік. Гарячі тури в Халкідіку - це відпочинок на прекрасних пляжах, які омиваються прозорими блакитними хвилями, білосніжний м'який пісок, чисте, напоєне пахощами хвої й моря повітря.

Як відомо, півострів складається з трьох основних частин: Кассандри, Афона та Ситонії. Путівка в Халкідіку – це не тільки можливість провести час, приймаючи сонячні ванни на пляжі, але й побувати в місцях, оповитих міфами й легендами стародавньої Греції. Курорт відмінно підходить для спокійного сімейного відпочинку з дітьми. Придбавши тур на Халкідіку, Ви зможете обрати собі готель відповідний до Вашого бюджету.

Відпочинок у Кассандрі

Кассандра - найбільш густонаселений з трьох півостровів Халкідікі, щорічно тут відпочивають десятки тисяч туристів з різних куточків світу, а також місцеві жителі.Крім чудових пляжів, блакитної води й розвиненої туристичної інфраструктури, Кассандра славиться своїм насиченим нічним життям.Тут можна знайти безліч ресторанів, нічних клубів, таверн, дискотек, які розташовані вздовж усього узбережжя.Крім того, курорт відомий своїми термальними джерелами, комфортабельними гостинцями, віллами й затишними сімейними готелями.

Клімат

Клімат півострова Кассандра середземноморський субтропічний, відомий своїм жарким літом і м'якою, вологою зимою.Місцевий клімат сприятливий для відпочинку, а його відмінною рисою є те, що в сезон злив регіон не сильно піддається опадам, завдяки чому відпочивати на курорті можна весь рік.

Основний сезон відпочинку на Кассандрі починається в травні й закінчується в жовтні.Клімат півострова відмінно підходить для літнього відпочинку.Тут немає сильної спеки й різких стрибків температури.Середня температура влітку становить +29-31 °С, морська вода прогрівається до позначки +25 °С.Узимку клімат сприятливий для екскурсій, через те, що температура не опускається нижче +15 °С.

Пам'ятки Кассандри

Забронювавши тур у Кассандру на нашому сайті, Ви зможете ознайомитися з багатою історією цього регіону.Там є на що подивитися.Практично кожне село й містечко можуть продемонструвати різні історичні та релігійні пам'ятки.Ми із задоволенням ознайомимо Вас із деякими з них.

Огляд півострова Кассандра краще почати з маленького містечка Неа Потідея, там можна оглянути останки стародавньої фортеці й каналу.

Після Потідеї слід відвідати Неа Фокію.Тут розташовується візантійська вежа й церква, в якій, як вважається, проповідував сам апостол Павло.Недалеко від цього місця знаходиться каплиця св.Павла.З вежі на височині відкривається приголомшливий краєвид на узбережжя Кассандри й сусідньої Ситонії.

Поблизу Неа Фокіа знаходиться Афітос.Незважаючи на те, що містечко невелике, тут є на що подивитися: археологічні розкопки в містечку Афітов, етнографічний музей, древні каменярні, мальовничі церковки, джерела Мудуну й Врісіци.Це місце ідеально підходить для спокійних пішохідних прогулянок берегом моря.

Південніше містечка Афітос, поблизу села Калліфея, розташовується святилище Зевса Аммона - найзначніший археологічний пам'ятник півострова.Історичні згадки про храм відносяться до раннього «мідного віку».Мальовнича краса тутешньої природи, буйна рослинність і печера наштовхнули жителів стародавньої Афіти побудувати святилище в цьому прекрасному місці.

Храм Посейдона

На мисі Посидь розташовується одна з найважливіших історичних пам'яток усієї Греції - храм Посейдона.Згадки про храм були знайдені в рукописах Святого Афона 14 в.На краю мису в 1864 році було побудовано маяк, який прекрасно зберігся й донині.