Відпочинок у Греції

Показати на мапі

Туризм

Греція - це колиска античної цивілізації. Сьогодні відпочинок у Греції є популярним напрямком для туристів з усього світу. Історія, що розбурхує фантазію, благодатна природа та культура цього краю невпинно ваблять до себе всіх, хто цінує старожитності й тих, хто бажає комфортно відпочити на березі блакитного моря. Численні курорти Греції знаходяться в різних куточках країни, тому кожен зможе вибрати саме ту програму відпочинку, яка буде йому найбільш цікава.

Варто тільки заговорити про Грецію, як на думку відразу приходять всесильні Олімпійські боги на чолі з Громовержцем Зевсом. Однак, сучасна Греція все частіше асоціюється з блакитним морем, теплим сонцем, білими будинками, ароматною кавою та різноманітними розвагами. Усе це спонукає до прекрасного відпочинку. Нетривалий авіапереліт перенесе Вас у казкову атмосферу, в якій Ви зможете кілька днів не тільки ніжитися на березі моря, а й знайомитися з колосальною культурною та історичною спадщиною цієї країни.

Греція знаходиться на стику Сходу та Заходу. Її найближчими сусідами є Туреччина, Болгарія, Македонія та Албанія. Грецію омивають Лівійське, Крітське, Іонічне та Егейське море, а протяжність берегової лінії складає 13 500 км.

Історія

Історія Греції наповнена легендами та міфами. Греція вважається колискою західноєвропейської культури. Доля цієї країни багато століть визначалися іншими державами. У 1974 році, після невдалої спроби захоплення Кіпру, в країні встановилася демократія. У 1981 році Греція була прийнята в Європейську співдружність, а в 2001 році стала членом Європейського союзу.

Пам'ятки

Греки зробили все можливе для того, щоб їх країна перетворилася на рай для туристів. Тисячі мандрівників щорічно відвідують Акрополь і палац царя Міноса на острові Крит. Але в цьому краї яскравого сонця можна побачити не тільки білосніжні пляжі й античні руїни – тут також є багато невеликих рибальських сіл зі своєю особливою атмосферою. Жителі цих сіл відмовляються змінювати звичний і розмірений спосіб життя, незважаючи на промисловий прогрес.

Гарячі тури в Грецію з Києва допоможуть Вам познайомитися ближче з історією та культурою цієї країни. Ціни на екскурсійні тури доступні для усіх туристів. Ви можете вирушити подорожувати країною на автобусі й побачити найзнаменитіші пам'ятки Греції, а саме: Афіни, Монастирі Метеора на півночі, Дельфи, мис Суніс, Олімпію, Містеру, Епідавр, Пелопоннес із Мікенами. А також можна побувати на островах Кіклади - Санторіні й Делос, острові Крит, Корфу та Патмос. Є ще одна унікальна пам'ятка Греції, але сюди не пускають дітей і жінок - це гора Афон, на ній живуть православні ченці.

Клімат

Греція відрізняється середземноморським м'яким кліматом. Середня температура в січні не опускається нижче позначки +4 °С, середня температура влітку становить +30 °С. Греція вважається найпівденнішою й найсонячнішою країною Європи, й 300 днів на рік тут світить сонце. Купальний сезон починається в травні й триває до кінця жовтня, а якщо рік жаркий, то навіть до середини листопада.

Але не варто забувати, що Греція - гірська країна з прекрасними гірськолижними курортами. У зимовий час гори покриті снігом, а температура повітря опускається нижче 0 ° С.

Крім того, грецька зима має свою особливу перевагу: іноді в січні на кілька тижнів температура повітря піднімається до +20 °С, а у повітрі стоїть запах весни. Цей час називається «алкеонідові дні».

Відпочинок в Греції

Автобусні тури в Грецію дуже популярні серед туристів, адже вони дарують можливість потрапити на один з численних курортів. Вони настільки різноманітні, що кожен мандрівник зможе підібрати собі найбільш комфортне для відпочинку місце.

Крит - це найбільший острів і найбільша курортна зона Греції. Він омивається водами Іонічного, Середземного та Егейського морів. Основні курорти розташовані в східній і північній частині острова, де пляжі від південних вітрів закриті горами.

Халкідікі - це півострів у Егейському морі, який за своєю формою нагадує тризуб, його три «пальця» - Афон, Ситонія, Кассандра. Гірські масиви відмінно захищають півострів від вітрів, тому вода в морі завжди тепла й спокійна.

Родос - це найбільший із Додеканеських островів, який відомий на весь світ уже неіснуючою статуєю Колоса Родоського, яка є одним із семи чудес світу, а також долиною екзотичних метеликів. Путівка до цього острову Греції подарує тим, хто любить віндсерфінг можливість пострибати на хвилях, адже на західному узбережжі острова більше хвиль і вітрів.

Келар і Фтеролака - це кращі гірськолижні курорти, розташовані на схилах гори Парнас. Туристам запропоновано 13 сучасних підйомників і 18 трас протяжністю 22 кілометри, й при цьому ціна відпочинку цілком прийнятна.

Гірськолижні курорти Горпіни та Василиця знаходяться на схилі гірського масиву Піндос. Курорт Василиця порадує своїх гостей живописними пейзажами, а поруч з гірськолижним центром Горпіни є клуб для альпіністів.

Дозвілля

Готелі Греції відкриті для мандрівників увесь рік. Вартість проживання може бути різною, але кожен готель пропонує європейський рівень обслуговування.

Вирушаючи до Греції влітку, Ви зможете ніжитися під сонечком на пляжі, купатися й засмагати. Тут можна покататися на яхті або зайнятися дайвінгом. Безліч ресторанчиків і кафе дадуть Вам можливість насолодитися ароматною кавою або смачно й дешево перекусити.

Взимку можна вирушити на гірськолижні курорти й покататися на сноуборді або лижах зі спусків.

Дайвінг

Дайвінг у Греції відкриває чудовий і фантастичний підводний світ, а кристально чиста вода дозволяє розглянути кожну дрібницю. Уламки кораблів і підводні печери приваблюють тисячі дайверів із усього світу. Тут можна побачити незвичайні й рідкісні види риб, підводні рифи та скелі, притулки восьминогів і багато іншого.

Курорти