Відпочинок в Метеори

Греція

Показати на мапі

Туризм

Метеори – один з найбільш яскравих та відомих курортів Греції. Він являє собою комплекс монастирів, розташований на вершині скель. Знаходиться туристичний центр неподалік від містечка Каламбака. Тури в Метеори подарують вам можливість відвідати знаменитий і загадковий курорт, назва якого перекладається як «висить у повітрі», помилуватися його архітектурою і насолодитися чудовими краєвидами, які відкриваються з вершини вікових скель.

Пам'ятки                                                                                    

Відпочинок в Метеори – це кілька чарівних днів, наповнених спокоєм та умиротворенням.

Відпочиваючи тут, можна годинами бродити по мальовничому піщаному піку і відвідувати стародавні монастирі. Метеори є найбільш унікальною пам'яткою Греції, своєрідним «чернечим державою». Його величні споруди були зведені на темних стрімких скелях, на висоті трьохсот метрів. У давні часи курорт не був популярний серед туристів, і піднятися до монастирів можна було лише по стрімких сходах, а часом і зовсім по канату. Сучасні Метеори – це релігійний і туристичний центр, з підвісними мостами і вирубаними в скелі сходами.

З восьми старовинних монастирів, для відвідувань відкриті лише шість. Всі вони вражають мандрівників своїм зовнішнім і внутрішнім убранням, старовинними фресками та цінними іконами. Почати знайомство з Метеор варто з монастирів Святого Миколая, Великої Метеори і Варлаама, а потім слід відправитися в монастир Святої Трійці і Стефанія.

Монастир Агіу Стефану (Стефанія) є єдиним жіночим в Метеорах. В ньому зберігається унікальна реліквія — глава святого, яка була принесена в дар правителем Валахії Владиславом.

У Агиас Триадас буде цікаво відвідати мальовничу високу каплицю до якої ведуть 140 вирубаних у скелі ступенів.

Клімат

Погода в Метеорах помірно прохолодна. Середня температура повітря влітку +24-26°C. Взимку стовпчик термометра опускається до 0°C, випадають опади. Відпочивати на курорті добре в будь-який час року.

Дозвілля

Путівка в Метеори – це не тільки довгі цікаві екскурсії по мальовничих пагорбах і відвідування знаменитих монастирів Греції, але і безліч варіантів для прекрасного утихомиреного відпочинку.

У сувенірних лавках поблизу Метеор можна придбати традиційні магнітики, гуртки, декоративні тарілки та картини з зображенням місцевих визначних пам'яток. Популярністю користуються сувеніри на релігійну тематику, різьблені вироби з дерева та якісні глиняні вироби.

Розслабитися можна, прогулюючись по мальовничих лісів і зелених рівнин, милуючись дивовижними рослинами і деревами. Для тих, хто хоче усамітнитися і відпочити від суєти великих міст, відкриті двері спа-центрів і масажних кабінетів при готелях.

Активні туристи зможуть відправитися на довгі піші та кінні прогулянки, пограти у футбол, волейбол, теніс і гольф на спеціально обладнаних майданчиках.

Дешево пообідати вам завжди запропонують у будь-якій місцевій таверні або ресторанчику. Відпочиваючи в Греції, обов'язково спробуйте традиційну мусаку, хорьятікі салату, запечену на вугіллі рибу і свинячі відбивні бризолу.

Готелі Метеор, розташовані неподалік від знаменитих монастирів, пропонують відпочиваючим затишні номери і безліч додаткових послуг – екскурсії з гідом, масаж і спа-процедури, можливість поплавати у просторому басейні з теплою чистою водою і відвідати тренажерний зал. Вартість проживання в хостелі істотно нижче, ніж у фешенебельних готелях, але в цьому випадку доведеться самостійно піклуватися про власне харчуванні і організовувати екскурсії.