Відпочинок в о. Крит – Іракліоні

Туризм

Відпочинок на острові Крит подарує незабутнє задоволення будь-якій категорії туристів. Цей регіон славиться своєю давньою історією, що оповита загадками, міфами та легендами. Купуючи тур до острова Крит, Ви зможете особисто переконатися, що це й справді куточок раю на землі.

Курорт порадує гостей прекрасними піщаними пляжами, комфортабельними готелями й розвиненою туристичною інфраструктурою, середземноморською кухнею, місцевим колоритом і давніми традиціями. Крит відомий своїм природним багатством: ліси з кипарисів, дубів, каштанів, пишні фінікові гаї, величні кедрові ліси. Скелясті схили вкриті квітучими травами й чагарниками.

Основні регіони відпочинку острова - Іракліон, Ханья, Ретімно, Лассіті. Відпочинок на острові Крит - це прекрасний вибір для туристів з дітьми, молоді, людей старшого покоління тощо.

Відпочинок у Іракліоні

Столиця острова Крит - місто Іракліон, отримало свою назву на честь давньогрецького героя Геракла, відомого своїми подвигами, один з яких він зробив на Криті. Гарячі тури в Іракліон давно привертають у цей куточок безліч мандрівників з усіх куточків світу. Путівка в Іракліон – це знайомство з багатою історією регіону та можливість провести відпустку в комфортних умовах. Тут швидко розвивається туристична інфраструктура, яка приваблює туристів можливістю відвідати затишні вулиці з безліччю сувенірних крамничок, численні бутіки, ресторани та кафе з ароматними стравами місцевої кухні.

Іракліон славиться не тільки своєю історичною спадщиною, а й мальовничою природою, що збереглася з давніх часів. Туристи можуть відвідати знаменитий у всьому світі лабіринт Мінотавра в Кносському палаці або археологічні розкопки мінойских міст. Родючі схили, що підносяться над морем, оливкові гаї, виноградники, піщані та галькові пляжі - всім цим багатством Ви можете помилуватися, обравши відпочинок в Іракліоні.

Клімат

На Криті помірний клімат. У літній період випадає мало опадів. Восени температура зазвичай вище, ніж навесні. Зима на острові м'яка. Сніг можна зустріти в горах, на рівнинах він майже не випадає.

Ідеальні місяці для відпочинку - квітень, травень, червень, вересень і жовтень. Сезон купання починається тут в квітні.

Літо на острові спекотне, температура в травні піднімається до відміток +25-29 °С, в червні до +29-31 °С, в липні-серпні до +32-36 °С, у вересні-жовтні – до +28-30 °С. Клімат цього регіону відмінно підходить для пляжного відпочинку й екскурсій.

У місті Іракліон середземноморський клімат. Влітку переважає суха та спекотна погода, тому пляжний сезон тут починається в травні й закінчується в жовтні. Температура повітря влітку становить від +23 °С в травні та жовтні, до + 38 в липні та серпні. Сезон плавання відкривається з середини травня, коли морська вода досягає позначки +20 °С. Зима відносно тепла, середня температура не опускається нижче позначки +16 °С. Цей період найкраще підходить для ознайомлення з багатою історією цього легендарного місця.

Курорти Криту

Ханья

Західна частина острова, що називається Ханья, вкрита Білими горами, чистими піщаними пляжами зі зручним заходом у воду й знаменитим національним парком, що займає собою більшу частину території.

Рєтімно

Між горами Білі гори й Псілоріі (Іди) знаходиться регіон Рєтімно, де скелясті гори вражають своєю красою, й де розташувалися стародавні монастирі, легендарні печери та чудові пляжі.

Іракліон

Ця область є першою за площею та густиною населення серед усіх регіонів острова. Тут проводяться великі археологічні розкопки, а чарівні долини з пишними оливковими гаями та виноградниками, піщані пляжі, колоритні села наче магнітом притягують мандрівників з усіх куточків світу.

Лассіті

На сході Криту знаходиться область Лассіті - місце, де розташувалися респектабельні готелі класу «люкс». Крім цього тут знаходяться численні пам'ятники архітектури, візантійські церкви, гірські села, пологі пляжі.

Пам'ятки Іракліона

Туристам, що відпочивають у Іракліоні пропонуються численні екскурсії з відвідуванням культурно-історичних пам'яток міста. У першу чергу варто подивитися на знаменитий Кносський палац. У самому місті варто побувати в Історичному музеї, оглянути оборонні споруди й фонтан Бембо та руїни Фестоса.

Херсоніссос славиться залишками театрів, древніх базилік і рибних резервуарів, а в Коккіні-Хані розташовується аквапарк Water City та Критський акваріум. У Агіі Пелагії варто подивитися на однойменну церкву й дізнатися про життя знаменитого художника Ель-Греко. А в Гувесі, Мальї, Амудірі знаходяться сучасні розважальні комплекси, парки й променади.