Показати на мапі

Туризм

Індія – дивовижна країна з однією з найдавніших культур на планеті. Край невимовних відтінків і фарб, витончених форм, пряних ароматів, древніх традицій, багатої архітектури, обширної географії, різноманіття мов та національностей. Індія не залишить байдужим нікого. Ця країна настільки відмінна від європейської цивілізації, що навіть таке поняття як «екзотична» для неї занадто вузьке. Індія – країна неймовірного різноманіття і яскравих відчуттів.

Чудові Гімалайські гори зі сніговими піками, білосніжні пляжі Гоа, води священного Гангу, покриті легендами міста «золотого трикутника» – Делі, Агра і Джайпур, тропічні ліси, що вирують фантастичними фарбами – це не повний список того, що може запропонувати туристам Індія.

Індія розташована в Південній Азії на півострові Індостан. Узбережжя Індії простягнулося на більш ніж 7 тис. кв. км, омивається водами Індійського океану – Аравійською затокою з південного заходу і Бенгальською затокою з південного сходу. Площа території країни складає близько 3,3 млн кв.км. Займає друге місце в світі за чисельністю населення і сьоме за площею.

Історія

Перші люди з'явилися в Індії понад 50 тис. років тому. Саме тут люди вперше навчилися обробляти метал. Індійська цивілізація – одна з найстаріших у світі. До середини 3-го тис. до н.е. на території Індії існувала цивілізація дравидів. З 2500 по 1500р. до н.е. Індію завойовували індоарійські племена. У 7 столітті в Індії почав з'являтися іслам. Мусульманське правління в країні тривало до 1398г, коли війська Тамерлана захопили країну. У 1526г. онук Тамарлана Бабур заснував імперію Великих Моголів, яка існувала до 1857р. В 1828-1835р. влада в Індії перейшла до Великобританії і у 1857р. країна стала колонією цієї держави.

Індія отримала незалежність 15 серпня 1949 року, але вона була розділена на Пакистан та Індію. У 1950р. Індія стала демократичною республікою. Народ країни з гордістю називає себе «найбільшою демократією в світі».

Пам’ятки

Гарячі тури в Індію з Києва дають туристам прекрасну можливість ознайомитися з різними історичними пам'ятками цієї країни. Різноманітний ландшафт і природа Індії – основні визначні пам'ятки країни. Культура Індії відрізняється великою різноманітністю, тому кожен мандрівник може знайти в країні пам'ятки і місце для відпочинку на свій смак.

У всіх великих містах країни, таких як Делі, Агра, Мумбаї, є величезна кількість культурних та історичних пам'яток. Але крім того, стародавня цивілізація і багатовікова культура Індії залишила величезну кількість пам'яток практично у будь-якому куточку держави. Злиття різних національностей, культур та релігій створили унікальний образ країни і її надбання.

Однією з найпопулярніших є екскурсійна програма «Золотий Трикутник», яка охоплює найзнаменитіші й найцікавіші міста центральної Індії. Делі, Джайпур і Агра є «вершинами» трикутника. Екскурсія дозволить відвідати стару і нову частину столиці, перлину казкового міста Агра – Тадж Махал, а також інші незабутні місця.

Клімат

В силу того, що Індія досить велика країна, вона складається з декількох кліматичних зон, і в будь-яку пору року можна підібрати відповідний регіон. Клімат в основному тропічний, на півночі – мусонний. На рівнинах середня температура січня становить +15°С на півночі, до +27°С на півдні, у травні – від +28°С до +35°С. Туристичний сезон триває з жовтня по березень, а кращими місяцями для подорожі по країні є листопад і грудень.

Пляжі

Узбережжя Індії, загальною протяжністю майже в 6 тис. кілометрів, може похвалитися одними з найкрасивіших пляжів у світі. Найбільш освоєні і популярні пляжні курорти знаходяться в штатах Гоа і Керала. На пляжах Мумбая також кипить бурхливе нічне життя. Пляжі Андаманських, Нікобарських островів та островів Лакшадвіп відмінно підходять для дайвінгу та снорклінгу.

Дозвілля

Відпочинок в Індії може бути дуже різноманітним: від спокійного і усамітненого на віддалених курортах країни, до активного і галасливого на узбережжях. Тури в Індію з України пропонують туристам сафарі на верблюдах в пустелі тривалістю від 1 до 14 днів, рафтинг по гірських річках, подорожі на каное по мальовничих бухтах. Також гості можуть займатися дайвінгом і дельтапланеризмом, а тим, хто полюбляє лижі, можна вирушити у Гімалаї, де розташовані популярні гірськолижні курорти Гулмарга, Куфрі та Аулі. Екстремалам радимо зайнятися гірським туризмом і насолодитися незайманою красою Гімалаїв в чистому вигляді. Також в Індії популярний гольф, хокей і футбол на траві, кінні поїздки, рибалка, поло та інші активні розваги.

Курорти