Відпочинок в Денпасарі (о. Балі)

Індонезія

Показати на мапі

Туризм

Денпасар, столиця острова Балі – це чудове місце для подорожі, незважаючи на божевільний трафік та рев мотоциклів. Він галасливий, багатонаціональний і живий. У той же час, Денпасар має безліч храмів, палаців і музеїв, а його жителі надзвичайно доброзичливі.

Досліджувати балійську столицю найзручніше пішки. Це досить велике і перенаселене місто. Проте, воно зберігає приємну і розслаблюючу атмосферу, і туристи із задоволенням випробовують все, що воно може запропонувати. У центральній частині ви знайдете багато зелені, кілька торгових вулиць та деякі пам'ятки. У старих районах теж є на що подивитися, але більшу частину міста й досі займають традиційні сільські райони (Banjar), які користуються великою популярністю серед туристів і місцевих жителів. Саме тут ви доторкнетеся до балійської культури, побачите традиційні танці, ремесла та звичаї, які як і раніше є частиною життя населення острова.

Тут же, поруч із одним із сільських районів, можна освоювати дайвінг, гуляти сучасними торговими центрами, досліджувати вікові храми або займатися йогою на зеленому газоні. Денпасар зберігає правильний баланс між минулим і сьогоденням, і саме тому тут кожен турист може підібрати собі розваги до душі.

Денпасар – столиця індонезійського острова Балі, а також його найбільше місто з населенням більше 500 тисяч чоловік. Денпасар розташований в південній частині острова, біля затоки Беноа.

Пам’ятки

Пам'ятник Баджра-Сандхі в самому центрі Денпасара був побудований у 1987 році, щоб передати різні культурні аспекти Балі, історію острова і душу балійського народу.

Площа Пупутан присвячена подіям 1906 року. Раджа Буданг, разом із сотнями своїх послідовників, зіткнувся з голландськими загарбниками. Люди (в тому числі жінки та діти), одягнені в білий одяг і золоті прикраси, озброєні кинджалами, поклялися до смерті чинити опір європейцям, після чого вчинили масове самогубство. На згадку про цю трагічну сторінку історії на площі встановлена ​​бронзова статуя, що зображує войовничих людей у білій одежі.

Музей Балі біля площі Пупутан є найпопулярнішою пам'яткою міста. Комплекс був побудований в 1910 році і включає дзвіницю, святині, старі ворота і чарівні сади. Музей розділений на кілька секцій, присвячених традиційному балійському духовному та церемоніальному життю, індуїстським релігійним ритуалам, стародавній культурі, архітектурі та історії острова.

Храмовий палац Пура-Джагатнатха являє собою чудовий приклад сучасної архітектури Балі. Він присвячений богу Санг-Хіянг-Віді, відомому як «Володар світу». Його статуя сидить посеред красивого саду в оточенні гранатових дерев та гібіскусу. Ви будете зачаровані хитромудрими різьбленими квітами лотоса і жабами на невеликому кам'яному мосту, що веде до центральної галереї. Зовнішні стіни прикрашають фантастичні релігійні ілюстрації з Рамаяни і Махабхарати. Центр палацу визначає п'ятиповерхова вежа, встановлена ​​на спині гігантської черепахи.

Пасар-Бадунг – кращий ринок в Денпасарі. Він наповнений широким асортиментом продовольчих і непродовольчих товарів, включаючи одяг і тканини, вироби ручної роботи, аксесуари, товари для дому. Це ідеальне місце для придбання сувенірів та подарунків. Ринок дуже великий, тому місцеві жінки пропонують туристам свої послуги гіда, розраховуючи отримати певний гонорар. Насправді, розібратися тут не складно: свіжі фрукти, спеції та інші продовольчі товари знаходяться на більш низьких поверхах, а всі інші товари – на верхньому.

Пура-Маоспахіт – старий індуїстський балійський храм у південній частині Денпасара. Його архітектура і вигадливі різьблені елементи служать свідченням його довгої історії. Серед особливостей храму можна виділити головні ворота з рельєфної цегли, цегляний стовп (зліва від головних воріт) з великим зображенням демона, а також глиняну статую великого китайського чоловіка, демона і міфічного птаха. Крім приголомшливої ​​архітектури, храм є прекрасним місцем для дослідження аспектів індуїзму і балійської культури.

Клімат

В Денпасарі вологий і спекотний тропічний клімат із незначним коливанням температур протягом року. Середня температура – + 28 ° C. Тут розділяють два сезони: вологий та сухий. Вологий сезон триває приблизно з листопада по квітень, сухий – з травня по жовтень. Температури майже ніколи не бувають екстремальними, але, через поєднання тепла із гнітючою високою вологістю і рясними опадами, погода протягом сезону дощів може бути вкрай некомфортною. Таким чином, червень-вересень – найсприятливіші місяці для подорожі, квітень-травень та жовтень – хороший запасний варіант, а ось періоду листопад-березень краще уникати.

Пляжі

Пляжі Денпасара відмінно підходять як для спокійного відпочинку і прийняття сонячних ванн на білому піску, так і для активних розваг, зокрема, для серфінгу.

Один з кращих пляжів для невимушеного відпочинку в Денпасарі – пляж Санур. Він розташований біля великих готелів, оточений ресторанами, барами, клубами, магазинами і розважальними закладами. На Санурі завжди жваво, але він чарівний і зберігає легку курортну атмосферу.

Якщо ви шукаєте романтичне місце для спостереження заходів сонця, кращого місця, ніж пляж Кута, годі й шукати. Він також є одним з найпопулярніших пляжів в Денпасарі через різноманітність розваг. Тут можна стежити за тим, як літаки сідають і злітають з примикаючої злітно-посадкової смуги, займатися серфінгом, насолоджуватися коктейлями та екзотичними закусками в пляжних кафе і багато іншого.

Кращим призначенням для серфінгу в районі Денпасара є пляж Канггу. Він покритий чорним піском і не є безпечним для плавання, зате серфінг в цьому місці дуже популярний, особливо серед досвідчених спортсменів.

Дозвілля

Денпасар винятковим чином поєднує традиційні звичаї із сучасним способом життя. Це легко простежити під час шопінгу, який тут дуже різноманітний. Густонаселені сільські райони Денпасара межують з міськими, і в цьому фьюжені можна відшукати багато всього цікавого.

У скромних магазинах чи кіосках традиційних районів ви знайдете незвичайні прикраси, статуетки індуїстських богів, одяг та інші сувеніри. На великих ринках (Pasar Sanglah, Pasar Burung Satria, Pasar Malam) також можна знайти подібні вироби, але туди краще йти за продовольчими товарами, а також для того, щоб поспостерігати за життям метушливого, гомінкого, барвистого мурашника. Після виснажливого походу на один ринок, другий зважаться осилити тільки найвідданіші шанувальники шопінгу. Якщо ви налаштовані на дійсно серйозний шопінг, вирушайте на найбільші (і більш сучасні) ринки Денпасара. Ринок Kumbasari славиться величезним вибором тканин, Badung – індонезійськими виробами ручної роботи, а Sanglah – дисконтними цінами на одяг, аксесуари та інші товари.

Найбільший торговий центр Денпасара – Ramayana Shopping Mall. Багато з представлених в ньому магазинів – аутлет і дисконт-центри, але є і бутики деяких престижних марок.