Відпочинок в Пафосе

Туризм

Пафос - це один з кращих курортів Кіпру, який пропонує відмінне поєднання комфортного і спокійного відпочинку з пізнавальним туризмом. Цей курорт володіє чудовими ландшафтами, прекрасною затокою і цікавими історичними місцями. Археологічні знахідки мають величезну цінність, тому все місто було внесено до Списку Світової культурної спадщини ООН.

Пафос знаходиться на південно-західному узбережжі острова. За часів панування Римської імперії це місто було столицею Кіпру. На в'їзді туристів зустрічає скеля Афродіти, адже саме на цьому місці за легендою народилася прекрасна богиня кохання і краси.

Путівка до Пафоса подарує Вам кілька незабутніх днів тихого відпочинку на лоні природи, де Ви зможете сховатися від усіх проблем і зарядитися енергією.


Пам´ятки

Пафос - це стародавнє місто, яке колись було столицею Кіпру. За роки існування воно пережило багато, але і сьогодні змогло зберегти всю свою велич і чарівність.

Історичні пам'ятки в більшості зосереджені в нижньому Пафосі - старій частині міста. А природні - соснові ліси і кедрові алеї - знаходяться у верхній частині міста.

Безумовно, головною визначною пам'яткою для туристів є прекрасне узбережжя, найчистіші пляжі і незвичайне морське дно. Проте відвідини архітектурних і історико-культурних пам'яток також принесе Вам величезне задоволення.

Приїжджаючи до Пафоса, обов'язково потрібно побувати в будинку Діоніса і помилуватися збереженими мозаїками, побачити Гробницю королів, відвідати археологічний парк Като Пафос і діючий монастир Святого Неофітоса.

Не менш цікаві і природні пам'ятки. Екскурсії на півострів Акам і в бухту Петра Ту Роміу подарують Вам безліч емоцій, а фотографії, зроблені в цих місцях, будуть надзвичайно красиві.


Клімат

У Пафосі субтропічний клімат. Протягом року тут переважає суха і сонячна погода. Середня температура в літній час складає + 31˚С, а взимку стовпчик термометра рідко опускається нижче позначки +15˚С. Пляжний сезон починається в квітні і триває до листопада.


Пляжі

Відпочинок в Пафосі - це в першу чергу чудові пляжі з розвиненою інфраструктурою і прекрасним рівнем сервісу.

Пляжна зона Пафосу в цілому простягається на п'ятдесят кілометрів, на ній знаходиться величезна кількість різноманітних пляжів. Вивчивши їх опис, кожен турист зможе підібрати для себе ідеальне місце відпочинку. При цьому варто відзначити, що вздовж всього узбережжя можна цілий рік займатися снорклінгом і дайвінгом.

Пляж Корал Бей вважається кращим в околицях Пафосу. Для того щоб доїхати до нього від центра міста автобусом, Вам знадобиться 25 хвилин. Поруч з ним знаходиться кілька фешенебельних готелів і місця археологічних розкопок. У цьому місці комфортно відпочивати і дорослим, і дітям.

Пляж Афродіти - це одне з найпрекрасніших місць Кіпру. Згідно з легендою, саме тут Афродіта вийшла на берег з піни морської. За переказами кожен, хто скупається у цих берегів, назавжди залишиться красивим і молодим.

Крім того, відпочиваючи в Пафосі, обов'язково потрібно побувати в Блакитній лагуні і купальнях Афродіти на півострові Акамас.


Дайвінг

В акваторії Пафосу зосереджено безліч підводних пам'яток. Занурюючись в цьому місці, можна побачити затонулий турецький вантажний корабель «Віра Кей» і грецький корабель «Ахіллес», а справжній кіпрський амфітеатр з його лавками і воротами, терасами і печерами не  залишить байдужим жодного дайвера.

Залишки підводного човна «Ювілейні зграї» також знаходяться в районі Пафосу. Здійснюючи занурення біля нього, Ви побачите восьминогів, безліч риб, а також інших морських мешканців.


Дозвілля

Готелі Пафосу гостинно зустрічають туристів цілий рік, адже навіть взимку температура дозволяє з величезним задоволенням їздити на екскурсії, відвідувати визначні пам'ятки і просто дихати цілющим морським повітрям.

Основною розвагою в цьому місці є пляжний відпочинок. На узбережжі можна ніжитися під сонечком під звуки морського прибою, займатися водними видами спорту або відправитися в аквапарк. Вартість будь-яких розваг цілком прийнятна.