Відпочинок в Бэйдайхэ

Китай

Показати на мапі

Туризм

Бейдайхе - найменший з районів міського округу Циньхуандао і один з головних курортів Китаю. Розташований у північно-східній частині провінції Хебей на березі Бохайської затоки Жовтого моря. На півночі тягнуться гори Яньшань. Площа району - трохи більше 70 км2. Населення - близько 66 тис. чоловік.

Перші письмові згадки про цю місцевість з'явилися понад 2000 років тому. З 17-го до кінця 19 століття, у зв'язку з тим, що на прилеглій території знаходилися поховання членів династії Цинь, будівництво в цих місцях заборонялося.

З розвитком інфраструктури залізниць незаймані землі почали набувати популярності і незабаром перетворилися в елітну зону відпочинку. На території виросли вілли представників знаті. У 1898 році за наказом імператора Бейдайхе отримав статус національного курорту. У 20 столітті тут відпочивали вищі чини компартії Китаю. Для відвідування іноземцями район став відкритим лише в 1979 році.

Сьогодні Бейдайхе - один з найважливіших курортів країни, популярне місце серед прихильників зеленого туризму і всесвітньо відома локація для спостереження за птахами. Щороку сюди приїздить близько 4 мільйонів відпочиваючих.

Пам'ятки

У Бейдайхе є безліч мальовничих місць, які просто не можуть залишити вас байдужими. Над берегом височать вершини гори Ляньфен, покритої соснами і кипарисами. Тут розбитий парк Link Peak Mountain, або Lotus Stone Park (це назва дали через каміння, що за формою нагадують лотоси). У парку знаходиться невеликий храм богині Гуаньінь. Павільйони Wanghai Ting і Yinjiao - популярні місця для споглядання чудових видів моря і містечка з висоти.

Один з наймальовничіших куточків курорту - парк Кам'яного Тигра (Tiger Rock Park), знаменитий своїми величезними каменями, що нагадують групу тигрів. З їх вершин відкриваються чудові види узбережжя. Це одна з найпопулярніших точок для фотозйомки.

Любителям історії буде цікаво відвідати палац-музей імператора Цинь Шихуанді.

А від'їхавши приблизно на 30 км від містечка, можна побачити початок Великої Китайської Стіни. Її ділянка, яку називають Головою Дракона, піднімається прямо з моря. Поруч знаходиться музей, присвячений історії легендарного будівництва.

Клімат

Затока, гори і неймовірна кількість зелені створюють на цій території сприятливий для здоров'я вологий мікроклімат, який по типу відноситься до помірно-континентального. Тут не дуже спекотне літо (близько +25°С) і м'яка зима (нижче 0 градусів температура зазвичай не падає). Купальний сезон триває з травня по жовтень. Найбільша кількість відпочиваючих приїжджає сюди в липні-серпні.

Санаторії

Курорт відомий своїми лікувально-оздоровчими центрами і санаторіями. Найбільш популярні: «Цигун», «Енергія Сходу», «Палац здоров'я і радості». Висококласні фахівці, широкий спектр методик, деякі з яких є унікальними, - все це в поєднанні з особливим мікрокліматом і заспокійливою атмосферою створює чудеса, наповнюючи життєвими силами душу і тіло.

Пляжі

Пляжі Бейдайхе - це десять кілометрів чистого жовтого піску і мілководдя. Курорт має три пляжі. Найпопулярніший з них - Середній (Middle Beach), який складається з невеликих ділянок, розділених кам'янистими породами. На західній частині берега, як правило, менш людно. Протяжність пляжної лінії дозволяє знайти тут усамітнене місце навіть в розпал сезону.

Дозвілля

У Бейдайхе є все для насиченого відпочинку: дельфінарій, океанаріум, Водний парк, Парк піщаних скульптур з атракціонами і безліч інших місць, де можна чудово провести час всією родиною.

Якщо ви - прихильник дикої природи, нудьгувати в Бейдайхе вам не доведеться. Тут знаходиться другий за значимістю в країні Сафарі-парк. Він став домівкою приблизно для ста видів тварин. У парку можна спостерігати за слонами, левами, тиграми, мавпами - чисельність його мешканців доходить до п'яти тисяч!

Бейдайхе відомий на весь світ як одне з кращих місць милування птахами. У горах знаходиться Пташиний ліс (Bird's Forest), де живе близько двох тисяч рідкісних представників пернатих. Влітку на узбережжі проводиться фестиваль морських птахів.

Тут проходять також фестиваль Великої Стіни і морський карнавал.