Відпочинок в Мальдівські о-ва

Показати на мапі

Туризм

Тури на Мальдіви з Києва – це ідеальний варіант відпочинку. Острови, загублені у синіх водах Індійського океану, вражають своїми яскравими фарбами. Білосніжні пляжі та величезні зелені пальми створюють всі умови для єднання з природою. Казкові корали, величезна кількість незвичайних рибок і відмінні дайвінг-центри залучають на Мальдіви любителів дайвінгу. А місцева рибалка подарує Вам масу вражень та азарту. Тихий відпочинок на Мальдівах допоможе відпочити від міського шуму і щоденної метушні.

Кожен невеликий острів вміщує готель і пляж, тому Мальдіви користуються особливою популярністю серед тих туристів, хто втомився від повсякденних турбот і бажає хоч кілька днів пожити без турбот.

Поєднання тиші і комфорту, а також м'який плескіт хвиль, набігаючих на берег, роблять Мальдіви найкращим місцем для відпочинку. Авіапереліт займає близько 10 годин, але, опинившись на райських островах, Ви вмить забудете про тривалий переліт.

Історія

Мальдівські острови були заселені більше 3000 років тому, проте їх давня історія ще досить мало вивчена. Протягом багатьох століть сюди прямували кораблі з усього світу. Більше 1000 років головною релігією тут був буддизм, підтвердженням чому є буддійські святині, що збереглися до наших днів. У XII столітті арабські торговці посприяли зверненню населення до ісламу, який і зараз залишається основною релігією.

З XVI по XX ст. Мальдівами по черзі володіли Португалія, Голландія та Великобританія, а остання в 1965 році подарувала островам незалежність. Після цього Мальдіви стали активно розвиватися, і вже у 1973 році був відкритий перший туристичний курорт.

В останні час гарячі путівки на Мальдіви користуються величезною популярністю серед туристів, але, незважаючи на це, країна не зупиняється і продовжує активно розвивати туристичну інфраструктуру.

Пам'ятки

Основною визначною пам'яткою островів є природа. Буяння зелені, білосніжні пляжі і синява води створюють невимовну красу.

Мандрівникам обов'язково варто відвідати Мале – це найбільш населене місто на Мальдівських островах і столиця Мальдівської республіки. Ви можете проїхатися містом на таксі і помилуватися місцевою архітектурою, відвідати Національний музей, Ісламський центр та Султанський парк. У місті безліч невеликих кав'ярень, в яких Ви зможете покуштувати різні страви місцевої кухні.

Всі курорти Мальдів знамениті своєю природною красою. Завдяки чистій воді і підводним пейзажам, це місце вважається найкращим для підводного плавання. На величезній кількості розкиданих в океані островів знаходиться безліч курортів, і кожен з них прекрасний по-своєму, а всі готелі Мальдів пропонують все, що тільки можуть побажати відпочивальники. І таких курортів на Мальдівах дуже багато, тому кожен мандрівник зможе підібрати для себе той острівець, який подарує йому найкращий відпочинок.

Клімат

Сама держава Мальдіви знаходяться в екваторіальних водах Індійського океану в 700 км від Шрі-Ланки. Острови розташовуються у два практично паралельних ланцюги. Вони облямовані кораловими рифами, що лежать на невеликій відстані один від одного.

Мальдівські острови – це два ряди атолів, що виникли в результаті тисячолітнього зростання коралів. Щорічно коралові колонії виростають на 4 см і виходять на поверхню води. Згодом внутрішня частина корала вмирає і утворюється нова лагуна. Саме так виникає знаменитий ніжний білий пісок цих островів.

Мальдіви відрізняються тропічним кліматом, тут сонячно і тепло цілий рік. Середня температура повітря тримається на позначці + 30 ° С.

На погоду впливають напрямки мусонів, які призводять до зміни сезонів. З грудня по березень дмуть зимові вітри. В цей час приходить сухий сезон, небо стає ясним і дарує відпочивальникам сонячне тепло з 6 години ранку і до 18 години вечора. Цей час є найприємнішим і найспокійнішим для відпочинку на Мальдівах. З квітня по жовтень острови обдуває південно-західний мусон, який приносить короткочасні теплі дощі. Однак пекуче сонце за кілька хвилин висушує атласний пісок на узбережжі, тому купатися і загоряти тут можна цілий рік.

Дайвінг

Місцевий клімат дозволяє займатися дайвінгом цілий рік. Тут представлені різноманітні програми як для новачків, так і для професіоналів. Підводний світ навколо островів настільки багатий, що навіть занурившись на кілька метрів, можна побачити дуже багато. Ви зможете виявити підводні гроти і коралові зарості, і, дрейфуючи вздовж них, зустріти черепах або екзотичних рибок. Серед туристів особливою популярністю користується нічне занурення, ціна якого цілком доступна, а краса нічного океану – незабутня.

Дозвілля

Путівка на Мальдіви пропонує туристам розваги на будь-який смак. Ви можете здійснити прогулянку над островами на вертольоті або літаку, організувати барбекю на пляжі, зробити нічну романтичну прогулянку, відправитися під вітрилами до коралових островів, піти на риболовлю, а також відвідати розважальні шоу.

Путівка на Мальдіви подарує туристам можливість зануритися у чисті, блакитні води океану, насолодитися чудовими пляжами з білосніжним піском і відчути всю красу екзотичного відпочинку.