Не можете обрати тур?

Надішліть заявку на підбор туру і наші фахівці допоможуть Вам швидко обрати тур

Підберіть мені тур

Українські Карпати являють собою безмежну курортну зону. Відпочинок для себе тут можуть знайти все - і прихильники пасивного відпочинку, і любителі активного проведення часу. Найбільший вибір місць для релаксу, оздоровлення і занять спортом можна знайти в такому невеликому містечку, як Яремче. Тури з Києва та інших міст України на цей курорт надзвичайно популярні. Для цього є маса вагомих підстав.

Тури в Яремче: вибираємо відпочинок на будь-який смак

Це містечко на території Карпат є дуже давнім курортом. Він гостинно відкриває свої двері не лише українським, але і зарубіжним гостям. Така популярність виправдана тими умовами, які місцеві жителі зуміли створити для прийому туристів. Тому тури в Яремче бронювати краще заздалегідь. Адже в потрібний момент вільних путівок може не виявитися.

Туристичний потенціал міста

Яремче - це райцентр в Івано-Франківській області, відпочинок в якому доступний в зимовий і літній час. Крім красивого ландшафту і сучасної інфраструктури міста, туристів сюди тягнуть комфортабельні бази відпочинку, в яких передбачений цикл лікувальних процедур і широка розважальна програма. Тури в Карпати замовити з відвідуванням цього міста вважають за краще прихильники активного способу життя. Адже тут можна займатися рафтингом, гірським туризмом, велосипедним спортом, верховою їздою. З визначних пам'яток увагу гостей привертають дерев'яні церкви, споруджені без єдиного цвяха, водоспади, найбільшим з яких є Пробій, парки, включаючи Карпатський національний, а також Стежка Довбуша довжиною в 4 км.

Яремче - упорядкований курорт

Це місто є нізкогорним курортом. Він лежить в мальовничій улоговіне між горами. Поряд протікає стрімкий Прут. Тому тур в Яремче купити воліють навіть ті, хто побоюється висоти. До речі, через цей курорт пролягає дорога до підніжжя Говерли - найвищої гори українських Карпат. Сьогодні Яремче вважається найвідомішим в Прикарпатті курортним містечком. На його території облаштовано 40 закладів для відпочинку і лікування. Це санаторії та лікарні європейського рівня. Одним із засобів терапії тут є клімат, чисте повітря, мінеральні води та цілющі ванни. Також на території цього курорту вже більше 40 років розташовується перший в Україні національний парк.

Становлення Яремче як курорту

Перша письмова згадка про це місто до наших часів дійшло з 1787 року. Існує легенда, що місто назване на ім'я його першого поселенця - гуцула Яреми Годованця. Тури в Яремче в Києві, Львові та інших містах світу тоді ще навіть не розглядалися. Основним поштовхом для розвитку міста як курорту стало прокладання через його територію залізниці на Станіслав, нинішній Івано-Франківськ. Вона знайшла через Яремче на Ворохту і Рахів. Це відбувалося приблизно в 1894 році. Насправді дорога будувалася для транспортування деревини в Австро-Угорщину. Але її наявністю охоче скористалися перші підприємці, які зуміли оцінити туристичний потенціал свого містечка. Адже вже у середині 19 століття Яремче популяризується як дачне містечко. Тут відпочивали заможні громадяни зі Львова, Варшави та Кракова. Примітно, що тоді у відпочиваючих більш популярними, ніж Яремче, були такі селища, як Дора і Ямна. Сьогодні вони навіть не значаться на карті як окремі населені пункти. Це просто присілки Яремче.

Привабливість колориту Яремче

Завдяки прекрасній природі, тури в Яремче купити недорого в усі часи вважали за краще художники. У літню пору вони з'їжджаються сюди на пленер. До речі художник Новаковський свого часу жив і працював в Дорі, нинішньої частини Яремче. Місцеве населення в цьому місті досі дбайливо зберігає свої багатовікові звичаї. Найцікавішими з них є такі гуцульські обряди, як «розколяда», Андріївські вечорниці, Івана Купала, «Гуцульська берегиня». А в липні тут святкується День міста. Тому тур в Яремче забронювати на цей період вам порадять наші консультанти. До речі, своє постійне назву Яремче місто отримало тільки в 2006 році.