Відпочинок в Угорщині

Показати на мапі

Туризм

Відпочинок в Угорщині приваблює туристів із усього світу можливістю познайомитися з величезною кількістю природних та історичних пам'яток, долучитися до культури цієї країни, покуштувати страв місцевої кухні й насолодитися смачними винами. Крім того, Угорщина відома на весь світ своїми термальними джерелами й бальнеологічними курортами.

Серед наших туристів гарячі тури в Угорщину користуються величезною популярністю, адже вони пропонують справді багату екскурсійну й оздоровчу програму, відмінний сервіс та різноманітні шопінг-програми.

Історія

Територія сучасної Угорщини в давнину була лише частиною римської провінції Паннонія. У II ст. до н.е. її завоювали германські племена, й після цього вона перебувала під владою франків, аварів і гунів. У кінці IX століття Паннонію захопили угорці, та в 1000 році Іштван I став першим королем угорців.

Протягом трьохсот років Угорське королівство було самостійним, але після монгольської навали 1241 року, королівська влада стала слабшати. У 1521 року Туреччина розпочала воєнні дії проти угорського короля, й Угорщина розпалася на кілька регіонів. У такому стані країна проіснувала майже сто п'ятдесят років. У XVIII столітті влада перейшла до австрійського королівського дому Габсбургів, а вже в 1867 році була створена Австро-Угорщина. У 1918 році імперія була ліквідована, а Угорщина стала самостійною державою.

У період Другої світової війни Угорщина підтримувала Німеччину, а в 1947 році в країні була встановлена ​​комуністична диктатура.

Тільки через 42 роки комуністи були відсторонені від влади, а Угорську Народну Республіку перейменували на Угорську Республіку. Перші демократичні вибори були проведені в 1990 році, після них країна почала активно розвиватися. Сьогодні Угорщина є членом Ради Європи, ООН, ГААТ, Світового банку й МВФ.

Пам'ятки

Приїжджаючи до Угорщини на кілька днів, обов'язково варто відвідати Будапешт - столицю країни. Основна особливість цього міста полягає в тому, що архітектурні пам'ятки XVIII століття гармонійно сусідять із спорудами XX століття. Храм Матіяша, Монумент Святої Трійці, Королівський Палац, на території якого й сьогодні працюють декілька музеїв, а також Рибальський бастіон, оглядові майданчики якого відкривають чудову панораму Будапешта та Дунаю - ці, а також багато інших визначних пам'яток змусять навіть найдосвідченішого мандрівника забути про втому й час .

Путівка до Угорщини надасть Вам можливість відвідати закрут Дунаю та познайомитися зі стародавніми сербськими містами - Естергома, Вишеград, Сентендре.

На території Сентендре знаходиться безліч музеїв, серед яких: музей марципанів, музей кераміки й музей вин із можливістю дегустації. У Вишеграді Ви зможете відвідати оглядову вежу Шоломона. У Естергомі слід побувати в найбільшому храмі країни - Базиліці, а також у музеї Християнського Мистецтва.

Тури в Угорщину з Києва пропонують мандрівникам відвідати одну з головних визначних пам'яток Угорщини - озеро Балатон. Воно швидко прогрівається, тому в ньому можна купатися з ранньої весни й до пізньої осені. На озері створені всі умови для шанувальників риболовлі, греблі або парусного спорту. Навколо озера Балатон знаходиться більше 20 бальнеологічних курортів, і їх вартість цілком прийнятна.

Озеро Хевіз - це відома курортна зона. Завдяки тому, що озеро насичене гарячими ключами, в ньому можна купатися круглий рік.

Клімат

Клімат Угорщини визначається впливом західних вітрів і її знаходженням усередині гірської дуги Карпат. Гори перешкоджають руху холодних повітряних мас із північного сходу, тому зима тут недовга й порівняно м'яка, а літо спекотне та тривале.

Влітку переважає сонячна погода, середня температура повітря тримається на позначці +25°С, а взимку нечасто опускається нижче +4°C.

Відпочинок в Угорщині

В Угорщині налічується 450 термальних купалень, тому відпочити й оздоровитися можна не тільки в Будапешті та Хевізе. Готелі Угорщини радо зустрічають своїх туристів протягом усього року. Тут Ви зможете не тільки відпочити від щоденної метушні й турбот, але й покращити здоров'я, а для того щоб правильно підібрати для себе курорт, слід звертати увагу на склад води.

Місто Егер - це один із найстаріших курортів країни. Будівництво купальних будинків тут почалося ще в XV столітті. Егерська вода застосовується для лікування ревматизму, захворювань опорно-рухового апарату, захворювань кісток. Крім того, ця вода знімає синдром втоми.

Хайдусобосло - це відомий курорт, що пропонує своїм відпочивальникам більше 40 видів різноманітних процедур, ціна на які Вас приємно порадує. Тут представлені різні комплекси басейнів.

Вода в Дебрецені лікує запальні жіночі захворювання, невралгію, захворювання хребта, запалення суглобів і багато інших захворювань. Крім того, відпочиваючи в цьому місці, Ви зможете відвідати найбільший бальнеологічний центр «Акватікум».

Курорти Угорщини відкриті для туристів цілий рік. Приїжджаючи сюди влітку, Ви зможете відвідувати екскурсії, знайомитися з визначними пам'ятками, купатися в термальних джерелах. Взимку ж, крім лікувального відпочинку, можна чудово відпочити на гірськолижних курортах. Найпопулярнішими зимовими курортами є Марта та Бюк.

Дозвілля

Автобусні тури до Угорщини пропонують туристам відвідати багато оздоровчих курортів. В Угорщину приїжджають для того, щоб погуляти густими гаями й скупатися в термальних джерелах. Такий відпочинок допомагає розслабитися та сприяє накопиченню сил.

Крім купалень, Ви можете вирушити оглядати визначні пам'ятки, організувати собі шопінг або піти до одного з місцевих ресторанчиків для того, щоб покуштувати страви місцевої кухні та насолодитися вишуканим смаком знаменитих токайських вин.

Курорти