Відпочинок у Замбії

Показати на мапі

Туризм

На півдні Африканського континенту знаходиться цікава і загадкова країна Замбія. У первісну екзотику Африки можна закохатися блискавично. Путівка в Замбію дарує можливість відчути на собі дикий і неприборканий африканський дух, насолодитися красою незайманої цивілізації, що збереглася в первозданному вигляді, побачити зникаючих рідкісних тварин, познайомитися з давніми традиціями африканських племен. Відпочинок в Замбії припаде до душі справжнім шукачам пригод.

Замбія межує з вісьмома державами: Танзанією, Малаві, Мозамбіком, Зімбабве, Ботсваною, Намібією, Анголою та Демократичною Республікою Конго.

Розмовляють в країні англійською, у деяких селищах ви зможете почути різні місцеві діалекти. Офіційна грошова одиниця – квача.

Історія

Хто б міг припустити, що колись землі нинішньої Замбії вважалися одними з найдавніших центрів розвитку металургії заліза. На території Замбії успішно розвивалося землеробство, скотарство, ковальське ремесло.

Виникає питання: як країна, багата на колосальні природні ресурси, змогла стати однією з найбідніших країн світу? У 1964 році Республіка Замбія отримала свою незалежність. Згодом президентом Кеннетом Каундом була проголошена «концепція замбійського гуманізму». Дана ідея приймала націоналізацію економіки і відкидала капіталістичні відносини. Епоха «замбійського гуманізму» тривала 27 років. Як стверджують історики, саме завдяки їй безмежно зросла інфляція і безробіття, що привело Замбію до плачевного економічного стану.

Пам´ятки

Місцевість Замбії унікальна за своєю первісною флорою та фауною. Замбія налічує понад 20 національних парків з екзотичною природою.

Головна візитна картка Замбії – легендарний водоспад Вікторія. Видовище величезних спадаючих потоків води воістину заворожує своєю міццю. Місцеві жителі називають його «гримлячим димом», оскільки падаюча вода утворює хмари пари на 30 км.

Тут дуже популярні такі види розваг, як рафтинг, каное, банджі-джампінг з моста водоспаду Вікторія, прогулянки на вертольотах.

Ще однією визначною пам'яткою вважається блакитне озеро Каріба. Воно входить до списку найбільших штучних озер світу.

Вода озера настільки чиста і кристально прозора, що ви спокійно зможете спостерігати за різними видами екзотичних риб у глибинах її вод. Купатися можна тільки в спеціально відведених місцях, адже існує небезпека зіткнутися із крокодилом або гіпопотамом.

Нижче за течією річки Замбезі знаходяться кілька природних заповідників: національний парк Нижня Замбезі і Мана-Пулс. Тут живуть слони, буйволи, горили, леви, леопарди і майже всі види антилоп.

У столицю Замбії Лусаку теж можна зазирнути. Там, під час прогулянок шумними ринками і художніми галереями, ви відчуєте колорит африканського стилю життя.

Клімат

За погодними умовами в Замбії існують три сезони: сухий (квітень – серпень), жаркий (вересень – листопад), сезон дощів (листопад – квітень). Серпень – жовтень вважається найбільш сприятливим періодом для відвідування країни.

Відпочинок в Замбії

Сіавонга – найпопулярніший водний курорт в Замбії, що поєднує в собі розслаблюючу атмосферу в комфортабельних шале і активний туризм. Готелі пропонують різні умови проживання в залежності від цінової категорії. Зазвичай в кожному з них є басейн.

Курорт Сіавонга – це рай для любителів риболовлі та греблі. Щороку тут проводяться змагання рибалок на велику рибу - тигра.

Сюди злітаються туристи з усього світу, щоб насолодитися мальовничими краєвидами, покататися на водних лижах, порибалити, подивитися на диких тварин.

Рафтинг

Рафтинг на річці Замбезі – це екстремальна розвага, де ви пізнаєте реальну Африку із захоплюючими пригодами. Ви матимете чудову можливість випробувати себе, підкорити вируючу водну стихію, долаючи свої страхи, і одночасно насолоджуючись дикою природою у всій її красі.

Туристичний рафтинг організований на високому рівні. Інструктори – це професіонали своєї справи, які пройшли належну підготовку і сертифікацію. Пригоду на рафтингу ви не забудете ніколи!

Дозвілля

Відпочинок в Замбії запам'ятається вам на все життя! Невимовна природна краса, різноманітність тваринного світу, місцевий колорит – все це створює атмосферу первозданної землі, недоторканої людиною.

У вас є можливість провести час на захоплюючому сафарі, де ви зможете побачити слонів, буйволів, леопардів, левів і т.д. Полювання дозволене при наявності дозволу від Департаменту національних парків з початку травня до кінця вересня.

Також є унікальна можливість відвідати село племені мікуні і познайомитися з їх стародавніми звичаями.

Якщо буде бажання відчути смак життя і отримати порцію адреналіну, професійний рафтинг і банджі-джампінг чекають на вас!