Відпочинок в Чехія

Туризм

Чехія є однією з найкрасивіших країн Європи. Відпочинок в Чехії популярний круглий рік, адже всесвітньо відомі бальнеологічні курорти - Маріанські Лазні та Карлові Вари працюють цілий рік. Перлиною країни по праву вважається Прага.

У Чехії величезна кількість пам'яток, тільки замків понад  дві тисячі, а крім них ще безліч красивих палаців, галерей, музеїв, пам'ятників і просто цікавих місць. Неможливо не згадати і про знамените смачне чешське пиво, яке тут всюди ллється рікою. Безліч ресторанів, барів, клубів і кафе по всій країні радо зустрічають гостей холодними запітнілими кружками пива, смаженими ковбасками і іншими смачними дарами чешської кулінарії. Вдосталь насолодившись пивом, місцевою кухнею і захоплюючими екскурсіями, слід відправитися хоч на кілька днів на кращі курорти Чехії - Маріанські Лазні чи Карлові  Вари. Тут Ви зможете  оздоровитися, прийняти лікувальні ванни або випити цілющої води. Якщо ж Ви цінуєте активний відпочинок, то для нього в Чехії створені всі умови на прекрасних гірськолижних курортах.

Подорож до Чехії подарує Вам найрізноманітніший і незабутній відпочинок. Зручне географічне положення дозволяє туристам нашої країни обирати – переїзд автобусом або здійснити нетривалий авіапереліт.


Історія

Існує легенда, згідно з якою предки нинішніх чехів влаштувалися на території сучасної Чехії ще в кам'яному періоді. У IX столітті в літописах вперше згадується про поселення на цій землі. В середні віки Чешське королівство славилося значним впливом, однак гуситські війни в XV столітті, а також Тридцятирічна війна в XVII столітті значно його ослабили. Трохи пізніше над королівством панували Габсбурги і воно увійшло до складу Австро-Угорщини.

Після закінчення Першої Світової війни і падіння Австро-Угорщини Словаччина, Підкарпатська Русь і Чехія об'єдналися в незалежну республіку. У 1939 році країна була окупована Німеччиною. Коли закінчилася  Друга світова війна, до влади прийшли комуністи і тільки в 1993 році Чехія стала незалежною. Сучасна Чехія входить до складу Європейського союзу і є членом НАТО.


Пам'ятки

Готелі Чехії радо зустрічають гостей круглий рік, адже милуватися пам'ятками цієї країни приємно в будь-який час.

Автобусні тури в Чехію привертають увагу любителів культури, мистецтва, історії та навіть містики. Тільки в Празі або, як її ще часто називають, «місті ста веж», знаходиться безліч прекрасних пам'ятників. Це і монастир Святої Анжеліки, і Ратуша на Староміській площі, і Троянський замок, і будинок Фауста, і ще безліч красивих місць.

Перебуваючи в Чехії, обов'язково потрібно відвідати невелике містечко-скарбницю Кутну-Гору. Свого часу саме в цьому місці карбувалися "пражзькі гроші". Вашої уваги також заслуговує костел Всіх Святих і чудовий костел Святої Варвари.

Вирушаючи в Чешський Крумлов, Ви відчуєте себе жителем середньовіччя. Місто-замок був побудований в XVII столітті і прекрасно зберігся до наших днів. Людям, які потраплять за його стіни, будь-які перекази і легенди здаються чистою правдою.

Варто зазначити, що в кожному чешському місті знайдеться що подивитися - це і Млинова колонада в Карлових Варах, і колона Пресвятої трійці в Оламоуце, і Стара Ратуша в Брно, і Площа Пржемисла Оттокара II в Чеське-Будейовіце.

Окремо слід звернути увагу на замки: їх в Чехії тисячі. Безумовно, Вам не вистачить часу, щоб відвідати і малу частину, але найкрасивіші все ж варто побачити. До їх числа відносяться Ческі-Штернберк, Кршивоклат, Тельч, Їндржихув-Градец, Рожмберк-над-Влтавою, Глубока-над-Влтавою і багато інших.


Клімат

У Чехії континентальний, середньоєвропейський клімат. Навесні і влітку переважає сонячна тепла погода, восени часто йдуть дощі, а взимку багато снігу.

У літні місяці середня температура повітря тримається на позначці +25°C. Восени часто йдуть дощі, але температура повітря рідко опускається нижче +12°C. Взимку температура повітря часто опускається нижче 0°C, але в середньому термометр показує - 2°C. Весна в Чехії починається вже в кінці лютого, і в квітні температура повітря прогрівається до +16°C, а в травні вже до +23°C.


Відпочинок в Чехії

У Чехії всі курорти можна розділити на гірськолижні і бальнеологічні. Насолодитися красою будь-якого з курортів Вам допоможуть автобусні тури до Чехії. Кожен курорт має свою іскорку і зможе чимось здивувати своїх гостей, але кілька з них користуються особливою популярністю у туристів.

Карлові Вари - це один з найстаріших бальнеологічних курортів Європи. Цілюща сила цих гарячих джерел стала широко відома в другій половині XX століття. Сучасні Карлові Вари - це невелике курортне містечко, яке  знаходиться в 114 км від Праги. На території міста і в його околицях існує 12 гарячих джерел, які розрізняються не тільки по температурі води, але і за хімічним складом. Двері понад 20 бальнеолікувалень відкриті для відпочиваючих, вони пропонують різні програми процедур, призначені для лікування та профілактики захворювань печінки, нирок і шкіри. Крім того, тут працюють кілька медичних центрів і SPA-готелів, вартість послуг в яких цілком доступна. Така різноманітність дає можливість кожному відпочиваючому підібрати для себе оптимальний варіант лікувального відпочинку.

Маріанські Лазні розташовуються трохи південніше Карлових Вар, в 118 кілометрах на захід від Праги. Даний курорт знаменитий своїми холодними мінеральними джерелами - з 8-ми свердловин в околицях міста видобувається вода, в якій міститься багато магнію і кальцію. Основною відмінною рисою курорту є лікування за допомогою підземного газу - суміші сірководню, радону і двоокису вуглецю.

Гаррахов - це найвідоміший гірськолижний курорт Чехії. Він пропонує своїм гостям не тільки гірськолижні траси різної складності, але і велику кількість курортного житла, яке можна орендувати досить дешево.

Прага - це столиця Чехії і одночасно найкрасивіше місто країни. Химерні будівлі епохи пізнього Відродження є сусідами в ньому поряд зі строгими готичними соборами. У місті багато площ, пішохідних зон, скверів і парків.


Дозвілля

У Чехії представлено безліч розваг, тому відпочиваючи в цій країні, кожен зможе знайти для себе заняття до душі. У будь-якому  з міст цієї невеликої країни, Ви зможете спланувати розважальну програму на свій смак.

Величезна кількість музеїв і тематичних експозицій не дадуть занудьгувати любителям історії. Гурмани зможуть урізноманітнити свої прогулянки відвідуванням місцевих ресторанів, а також музею пива і музею шоколаду.

Дітям подорож до Чехії теж не буде здаватися нудьгою, тому що крім зоопарку, вони побувають в Музеї привидів і Парку динозаврів.

У цій країні Вас чекає захоплюючий шопінг, а також цілющі мінеральні джерела. Крім того, не слід забувати і про численні свята - парад феєрверків в Брно, карнавал в Чешському Крумлові, Різдвяну ярмарку і Пивний фестиваль.


Курорты

Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
480 готель
Чехія
130 готель
Чехія
8 готелів
Чехія
6 готелів
Чехія
6 готелів
Чехія
3 готеля
Чехія
5 готелів
Чехія
55 готелів
Чехія
9 готелів
Чехія
1 готель
Чехія
5 готелів
Чехія
2 готеля
Чехія
1 готель
Чехія
5 готелів
Чехія
1 готель
Чехія
20 готель
Чехія
1 готель
Чехія
35 готелів
Чехія
8 готелів
Чехія
6 готелів
Чехія
0 готелів
Чехія
0 готелів
Чехія
0 готелів
Чехія
0 готелів
Чехія
1 готель
Чехія
0 готелів
Чехія
0 готелів
Чехія
0 готелів
Чехія
0 готелів
Чехія
0 готелів