Відпочинок в Праге

Відпочинок у самому серці Європи

Прагу заслужено називають однією з найкрасивіших столиць Європи і світу. Купуючи тур в Прагу на вихідні, ви отримуєте прекрасну можливість перенестися в казкову атмосферу. У стародавньому місті багато замків і будівель минулих століть, дуже добре зберегли свій вигляд.

Прага розташувалася на пагорбах біля річки Влтави в Чехії, яка розділяє місто на дві частини - західну і східну. На правому березі розташований Вишеград, а на лівому - Празький град. Чеські князі постійно переносили резиденції з одного міста в інший, поки вони не розрослися і не зайняли весь вільний місце на берегах Влтави. Особливість Праги полягає в тому, що вона побудована на семи островах: Імператорський луг, Стрілецький, Штваніце, Дитячий, Гребний, Слов'янський. Велика кількість мостів привносить особливі нотки шарму і романтики в архітектурний ансамбль давньої Праги.

Найбільш відомий Карлів міст, побудований в 14 столітті, прикрашений 30 скульптурами. Існує легенда, що дотик до статуї Яна Непомуцького допомагає в любовних справах. Правда це чи ні, точно невідомо, але однозначно варто забронювати тур в Прагу, якщо ви давно хотіли провести час зі своєю половинкою. Прага вважається одним з найбільш романтичних міст. Тут можна нескінченно бродити вузькими вуличками удвох, вивчати мости і старовинну архітектуру.

Туристів з України Прага приваблює розташуванням - відправитися туди можна літаком або автобусом. Якщо ви хочете купити недорого тур в Прагу, допоможе в цьому туристичне агентство «Сільпо Вояж». На сайті ви зможете швидко підібрати квитки в даному напрямку, а також забронювати номер в готелі. Готельна база Праги відрізняється різноманітністю, тому легко знайти готелі, з доступними цінами номерів. Купити онлайн тур в Прагу на сайті «Сільпо Вояж» дуже просто. Однак, якщо у вас виникають будь-які питання, з приводу бронювання номера, співробітники агентства завжди допоможуть з відповіддю.

Відпочивати в Празі можна в будь-який час року, взимку тут по особливому відчувається казкова атмосфера, восени золотисті листя підкреслюють унікальність архітектури. Високий сезон в Празі доводиться на період з травня по вересень, а також різдвяні свята.

Пам'ятки казкового міста

Вирушаючи в Прагу на кілька днів, варто заздалегідь продумати маршрут, щоб встигнути все оглянути. Головною історичною та архітектурною пам'яткою вважається Празький град, який спочатку був королівської, а пізніше, президентською резиденцією.

Якщо ви любите унікальну європейську, старовинну архітектуру, варто пройтися по Старому місту, Малій Країні, Єврейському кварталу, Златою вуличкою - в цих районах зберігся первісний вигляд будівель. Тут можна надихнутися численними черепичними дахами, банями храмів, історичними пам'ятками.

Одним із символів Праги є Староміські куранти, розташовані на однойменній площі. Годинники декоровані унікальним астрологічним циферблатом і рухомими фігурками. Також на цій площі знаходяться старовинний костел Святого Миколая, храм Діви Марії, ратуша, побудована в 16 столітті.

Для зручності місцевих жителів і туристів, з 2001 року Прагу розділили на 22 округу, проте, на путівниках вказані тільки десять з них. Найбільш цікаві для туристів округу - Прага 1 і 2. Саме перший округ є найбільш старим районом міста, тут розташовується Празький Град, квартал Йозефів. У другому окрузі розташований Вишеград, тут багато пам'ятників, які були внесені в об'єкт, що охороняється список ЮНЕСКО.

Третій округ представляє неабиякий інтерес для молоді - саме тут дуже багато пабів, де можна продегустувати смачне чеське пиво. Ще тут розташовується знаменита Жижковська телевежа, з якої відкриваються чудові види на місто. Телевежа привертає увагу туристів незвичайним оформленням - по ній повзають фігурки величезних немовлят.

Проведіть вихідні або відпустку в Празі, куди вам обов'язково захочеться повернутися!