Відпочинок в Прага

Чехія

Показати на мапі

Туризм

Прагу досить часто називають серцем Європи. Тут зосереджено безліч архітектурних пам'ятників у вигляді старовинних будівель, фортець і готичних палаців. Це місто великих площ і вузьких вуличок. Автобусний тур в Прагу подарує туристам можливість подивитися околиці прекрасної столиці Чехії оточені різноманітними природними ландшафтами. Тому відпочинок в Празі сподобається будь-кому, адже кожен зможе знайти в цьому місті щось цікаве і незвичайне.

Прага розташовується на північному заході Чехії. За легендою, місто побудоване на семи пагорбах, однак, це не зовсім так. Прага дійсно стоїть на пагорбах річки Влтава, яка розділяє його на дві частини - східну і західну. На правому березі річки розташований Вишеград, а на лівому - Пражзький град. Правителі Чехії постійно переносили свої резиденції з одного міста в інше, поки обидва міста не розрослися і не зайняли весь вільний простір між замками. Так на лівому березі з'явилося Старе Місце, а під Пражзьким градом - Мала Країна.

На території Праги розташовується сім островів: Імператорський луг, Стрілець, Штваніце, Дитячий, Гребний, Слов'янський.

Путівка в Прагу перенесе Вас в казку, тут кожен замок, кожна будівля є твором мистецтва. Побувавши хоч раз в цьому романтичному місці, Ви обов'язково захочете сюди приїхати ще раз.

Пам'ятки

Автобусні тури до Праги користуються серед наших туристів величезною популярністю, адже вони дають можливість ненадовго опинитися в місті казкових замків і безлічі унікальних пам'яток. І для того, щоб за кілька днів побачити якомога більше, краще попередньо вивчити опис Праги і підібрати для себе оптимальний маршрут. Однак є кілька місць, які просто зобов'язаний побачити кожен турист.

Найголовнішою історичною та архітектурною пам'яткою Праги вважається Пражзький град. Спочатку це була князівська фортеця, проте вона досить швидко стала королівської, а в подальшому і президентською резиденцією.

Любителям унікальних празьких будиночків і старовинної архітектури слід побачити Старе місто, Малу Країну, Злату вуличку і Єврейський квартал. Ці місця зберегли свій первісний вигляд, тому Ви зможете насолодитися незліченними вежами, історичними пам'ятками, блискучими на сонці куполами і червоними черепичними дахами.

Староміські куранти, розташовані в центрі Праги на однойменній площі, заслуговують на особливу увагу. Вони оснащені унікальним астрологічним циферблатом і рухомими фігурками. Крім того, на цій площі знаходиться костел Святого Миколая, побудована в XVI столітті ратуша, храм Діви Марії і багато іншого.

Чудовий погляд на місто відкривається поруч з Собором Святого Віта. А сам собор будувався протягом 500 років і виконаний відразу в трьох стилях: бароко, готика і ренесанс.

А прогулюючись по Карловому мосту, Ви неначе опинитеся в галереї під відкритим небом. Існує надання, в якому йдеться про те, що якщо потерти одну зі скульптур, збудеться найзаповітніше бажання.

Варто відзначити, що Прага притягує не лише любителів архітектури та історії, а й молодь, яка готова розважатися і веселитися добу безперервно. Наприклад, на Вацлавській площі в центрі Нового Міста розташовуються дискотеки, бари і нічні клуби.

Прогулюючись по вуличках міста, Ви зустрінете багато кафе і пивних, в яких можна відносно дешево випити знаменитого чешського пива. Якщо ж вам захочеться смачно перекусити і покуштувати вишукану національну кухню, то краще відвідати місцеві ресторани.

Клімат

Прага розташовується в зоні перехідного помірного клімату. У літні місяці погода може бути дуже спекотною, але в середньому температура повітря тримається на позначці +20°С. У зимові місяці середня температура повітря близько 0°С.

Дозвілля

Тури в Прагу з Києва дають можливість оглядати визначні пам'ятки самостійно або відправитися на екскурсії, вартість яких цілком доступна для кожного туриста. Якщо Ви входите до шанувальників культурного відпочинку, то Вам цікаво буде відвідати театри, концерти органної музики або орган-бари. Якщо ж Ви любите спорт і ведете здоровий спосіб життя, то аквапарк - це саме те, що Вам потрібно.

Відпочиваючи в Празі з дітьми, обов'язково зходьте з ними зоопарк Троя і в Луна-парк, який розташований на території колишнього королівського заповідника.

А приїжджаючи в Прагу взимку, у відпочиваючих є можливість зайнятися керлінгом або відправитися на критий каток.

Чудова старовинна Прага, тури з Києва подарують вам незабутні спогади і бажання відвідати це місто ще раз.